Beste Burenactie Diner op wielen van talentvolle koks ADB verhuist naar Goes Een nieuwjaar, een nieuwe bijbaan! De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Nationale Klimaatstraatfeest Nieuws uit Midden-Zeeland Danker Verduijn scoort met fietsen PZC Keurslager Gillissen Vlissingen Parttimers en fulltimers (m/v) vanaf 16 jaar P aepen Veere Een vaste medewerker Kameronderhoud Word nu bezorger en ontvang 2 bioscoopkaartjes!* B0IV JA; ik wil dagbladen bezorgen Woensdag 28 januari 2009 - Pagina 37 De Beste Burenactie wordt financieel mogelijk gemaakt door de Nationale Postcodeloterij en maakt onderdeel uit van de campagne het Nationale Klimaatstraatfeest. Bewoners van een straat maken hiermee kans op een prijs ter waarde van vijfdui zend euro of een feest ter waarde van vijfhonderd euro. foto: nationale klimaatstraatfeest DOOR INGE CAUOUW GOES - Buren die voor een be ter klimaat samen een groen project opzetten, kunnen nu met de Beste Burenactie van De Provinciale Milieufederaties een cheque ter waarde van vijf duizend euro winnen. Het Na tionale Klimaatstraatfeest roept deelnemers op in hun eigen straat of buurt een project te bedenken waarmee op een ori ginele manier een bijdrage wordt geleverd aan de oplos sing van het klimaatprobleem. Wie kans wil maken op de geld prijs dient een uitgewerkt plan aan te melden. Dit kan bijvoor beeld gaan over meer groen in de straat. Of met de hele straat zonnepanelen aanschaffen. Ook een idee kan zijn om de kinderen uit de straat gewoon weer als vanouds op de (bak)fiets naar school te laten gaan. Het gewonnen bedrag wordt gebruikt om het plan echt uit te voeren. Ook maken straten kans om in mei een straatfeest te winnen ter waar de torn maximaal vijfhonderd euro. In de provinciescore van het feest stond Zeeland half ja nuari nog op de tweede plaats, maar inmiddels staat Zeeland weer aan kop. Tot nu toe zijn er landelijk ruim 2300 straten die meedoen met het Nationaal Klimaatstraatfeest. In Zeeland hebben 240 straten zich aange meld. Meer informatie en aan melden voor de campagne, kan via de website: www.klimaat- straatfeest.nl. Op deze site kun nen ook deelnemers voor de Beste Burenactie zich aanmel den op hun eigen klimaat- straatpagina. Het Nationale Kli maatstraatfeest is de HIER- energiebesparingscampagne die in Zeeland op 1 november van start ging. Met het Klimaat straatfeest gaan honderden straten de komende maanden aan de slag om energie te be sparen. VUSSINGEN - ADB Zeeland is het Zeeuwse bureau voor het bestrijden van discrimi natie en de bevordering van een gelijke behandeling. Het bureau verhuisde 21 ja nuari van de Edisonweg in Vlissingen naar het Station spark 29f in Goes. Wat doet ADB? Het scholenpro ject [ÉÉN]. Gelijke behan deling voor iedereen. Actu ele zaken, zoals nieuwsbe richten. cijfers en activitei ten. ADB Zeeland wordt ge dreven door Art.l {spreek uit: Artikel 1). Ook kan via 0113-397171 een klacht ingediend worden over dis criminatie. DOOR MARINA MEIJERS MIDDELBURG - Restaurant Scherp in Middelburg is sinds 1 januari lid van de leu- nes Restaurateurs Europe (IRE), een selecte groep van jonge talentvolle restaurant houders in heel Europa met passie voor het vak. Deze en thousiaste club is vorig jaar met een bijzonder project be gonnen: de Culibus. Met een speciale touringcar, die is ingericht als sterrenrestaurant, compleet met keuken op de eer ste verdieping, willen de topkoks langs locaties rijden waar kinde ren vanwege sociale, culturele of economische redenen wel een steuntje in de mg kunnen gebrui ken. Eigenaar en chefkok Mart Scherp van Restaurant Scherp in Middelburg is zeer te spreken over het initiatief. "De koks gaan samen met de kinderen het eten bereiden. We willen hen echt een sterrendiner voorschotelen, zo dat ze kunnen genieten van een kwalitatief goede maaltijd met verse ingrediënten", aldus de chefkok. De Culibus wordt ook verhuurd aan bijvoorbeeld be drijven die hun personeel op een bijzonder uitje willen trakteren. De opbrengst van de huur komt dan weer ten goede aan de Culi bus. Verder is de vriendenclub een belangrijke sponsor. leder- De Jeunes Restaurateurs Europe bereiden samen met kinderen het eten. oto: mart scherp een die de Culibus een warm hart toedraagt, kan lid worden van de ze club door drie jaar lang een vast bedrag te schenken. Meer in formatie over de Culibus op www.jreculibus.nl. MIDDELBURG - Danker Verduijn van Rijkswaterstaat- Zeeland in Middelburg heeft een van de hoofdprijzen ge wonnen van Fietsen scoort, een landelijke campagne om het fietsen te bevorderen. Hij gaat de waardebon van 500 euro gebruiken om een iets luxere nieuwe fiets te kopen. Al vijftien jaar fietst Danker elke dag van Oost-Souburg naar zijn werk in Middel burg, zolang hij bij Rijkswa terstaat werkt. "Voor die tijd hadden mijn vrouw en ik al lebei een auto, maar vanaf toen konden we het met één auto stellen. Het is nog geen zes kilometer, een kwartier twintig minuten fietsen. Ook bij slecht weer, want er is geen alternatief. Het regen pak hoeft maar een enkele keer aan hoor, dat valt best mee. Door hét fietsen krijg ik elke dag genoeg beweging. En ik vind het heerlijk om 's middags uit te waaien als je de hele dag binnen hebt ge zeten. 's Morgens is het niet altijd lekker, maar je wordt er wel goed wakker van." Dan ker doet via zijn werkgevef mee t. Fietsen is gezond en spaart het milieu. Deelne mers kunnen op de website www.fietsenscoort.nl hun dagelijks gefietste kilometers registreren en zien meteen hoeveel C02-uitstoot ze hebben voorkomen DichtbijMedia. Wegener l NieuwsMedla •Actie geldt voor bezorgers die zijn gestart in januari of februari 2009. met administratieve vaardigheden voor 20 uur per week (5 ochtenden). De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale, aanspreek punt zijn voor klanten/bezoekers, uitvoeren van ondersteunende administratieve/ boekhoudkundige werkzaamheden en archivering. Wegens toenemende drukte in onze vernieuwde zaak zoeken wij: Sollicitaties uitsluitend schriftelijk of per e-mail richten aan: Keurslager Gillissen T.a.v. Dennis Gillissen Walstraat 100 4381 GE Vlissingen of info@gillissen.keurslager.nl Functie-eisen: MBO werk- en denkniveau; ervaring in een soortgelijke functie; kennis van MS Office; goede contactuele vaardigheden; representatief en een klantgerichte instelling. Geboden wordt: een uitdagende en afwisselende baan binnen een gezond en groeiend bedrijf; een informele werksfeer met voldoende ontwikkel- en scholingsmogelijkheden; salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie. —HOTEL RESTAURANT Voor eventueel aanvullende informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met mevrouw J.W. Hollestelle, directeur. I Hollestelle I bv I Hollestelle Geïnteresseerd in deze functie? Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan Koninklijke Hollestelle Hollestelle Groep, t.a.v. mevrouw MM KraneniechnieH Hafl H.C. Trouw, afdeling personeelszaken. I Hollestelle Keurtnstituut Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. r+. Amundsenweg 10 Postbus 62 4460 AB Goes Tel. 0113-27,77.77 Fax 0113-27.77.75 E-Mail trouw@hollestelle nl Hotel Restaurant 't Waepen van Veere zoekt per direct: Voor 1 a 2 dagen per week U kunt uw cv mailen naar: bpp@waepen.nl of neem telefonisch contact op: 06 - 22378412 Postcode: - Woonplaats: Geboorte datum (min. 15 jr.) <*8 Naam: Adres: AANMELDEN Meld je nu aan via www.bezorgers.ni of bel naar 0800-022 2710. Je kunt ook gebruik maken van de invulbon. Ga naarwww.bezorgers.nl voor de actievoorwaarden. Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 4330 VB Middelburg Een prima maandelijkse vergoeding Gratis de PZC 2 bioscoopkaartjes En vele extra's

de Faam | 2009 | | pagina 37