Schudden brengt Ruis in Middelburg S^^mst Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 23,50 Nieuws van Inci en Elvan GRILL BUFFET Thema avonden Hollands Indonesisch Jaren '50/'60 Frans www.piccard.nl óvimfaC fandw Van Toren en Schreurs kieken zaterdag terug in Kaj Munk 12,50 dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 1 februari Woensdag 4 februari Exposities, galerie en tentoonstelling Jaya The Cat in podum de Piek Eetcafé per^ion^ Dishoek het lekkerste plekje onder de duinen Duinlust deze week: 3-gangen keuzemenu ÏCCARD a 21,50 p.p. vanaf 16 uur Iedere zondag m.u.v. 12.04. - Per volw. 1 kind tot 12 jr. gratis - Bij 25,- besteding ontvangt u 1 stempel. Bij 10 stempels krijgt u een dinerbon t.w.v. 30,- 15 februari, 15 maart, 10 mei, 31 mei 21 juni met CLOWN buffet muziek 24,50 p.p. Zaterdag 7 februari Zaterdag 7 maart Zaterdag 4 april Zaterdag 2 mei GRATIS gebruik van het overdekte zwembad Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178 Vlissingen Telefoon: 0118 413551 Onbeperkt Wokken All-in, inclusief dranken Landlust is de locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 28 januari 2009 - Pagina 35 Beats op je fiets danceparty Podium 't Beest Goes 21.00 uur Roger Neyt en Johan de Witte Klezmer lunchconcert Historische kerk Oost-Souburg 11.30 uur Dance Center Dazzle Hommage aan Jorge Vazquez Stadsschouwburg Middelburg 15.00 uur Jan Smit Concerttour Zeelandhallen Goes 15.00 uur Schönberg Kwartet Afscheidsconcert Zeeuwse Concertzaal Middel burg 15.30 uur Irish Night Dubbelconcert David Munnely en Slide Theater De Mythe Goes 20.00 uur Pater Moeskroen Theaterconcert Theater De Mythe Goes 20.00 uur Willem3 Nicole Bianchet, beeldende kunst groot formaat Kunstuitleen Walcheren nieu we collectie Willem3, Oranjestraat VUssin- gen www.burobk.nl Januari-Expo Schilderijen en beelden van Di- nie Nomden, Aja Snelleman, Chris Overbee- ke e.v.a. Galerie-T, Turfkaai Middelburg www.galerie-t.nl Januari Expo D urn ais Design, sierraden, kunst Galerie Dumais Vlissingen www.galeriedumais.nl Quilterie Heinkenszand 't Kunstuus Heinkenszand tot en met 31 januari www.kunstuus.nl Foto Expo De Draadontspanner De Zoute Viever Oost-Souburg Tot en met eind januari www.zz.nl Desire, Remy Jungerman Zeeuws Museum Middelburg Tot en met 1 februari www.zeeuwsmuseum.nl De Vlaamse Schelde Tentoonstelling muZEEum Vlissingen tot en met 8 februari www.muzeeum.nl Heimwee, Erik Verdonck Zeeuws Museum Middelburg Tot en met 15 februari www.zeeuwsmuseum.nl Liesbeth Minderhoud Grote en kleine doeken met vreemde wezens Galerie POP Domburg Doorlopend www.galeriepop.nl Art Aurum Sierraden, objecten, schilderij en Galerie Art Aurum Domburg Doorlopend www.aitaurum.nl HEINKENSZAND - Cabaretduo Hassan's Angels speelt zaterdag 31 januari de voorstelling Goed Nieuws uit Nederland in de Stenge te Heinkenszand. De da mes Inci Lulu Pamuk en Elvan Akyildiz vechten dit theatersei zoen tegen het negatieve image dat zij als Turkse krijgen opge speld en laten in hun program ma zien dat een allochtoon, of twee, best leuk kan zijn. Zij pre senteren daarom het nieuws anders laten de kijker kenni smaken met de mens achter het nieuws. "Zodat u weer weet voor wie u werkelijk bang moet zijn" aldus de theatermaaksters. In Goed Nieuws Uit Nederland worden sketches, liedjes en per soonlijke verhalen in hoog tem po afgewisseld. Hilarisch caba ret met een aangrijpende on dertoon. De kracht van Has san's Angels en van hun voor stelling zit hem in het feit dat twee allochtone dames toegan kelijk cabaret maken voor een breed publiek. Achter iedere sketch en scène zit een dubbele boodschap. Ze gaan niet alleen met hun Turkse achtergrond aan de haal maar ook met hun Nederlandse, ze zijn immers "ingeburgerd" volgens de Ne derlander. Inci stond eerder al op de planken met Nilgun Yerli en speelde rollen in diverse theater- en televisieproducties. Ook Elvan is bekend als actrice, onder meer in Sesamstraat. Daarnaast heeft ze rollen ge speeld in verschillende televi sieseries. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.culturele- raadborsele.nl. HANSWEERT - Nederlandse zanger en kleinkunstenaar Dimitri Van Toren staat za terdag 31 januari samen met muzikant Dirk Schreurs in Kaj Munk in Hansweert. De twee artiesten brengen het theaterprogramma le der eigen Omweg, waarin er teruggekeken wordt op Di- mitri's muzikale carrière. De Brabantse troubadour staat al zo'n 35 jaar in de schijn werpers. Tussen zijn eerste lp Hé Kom aan uit 1966 en zijn voorlopig laatste De Vertelling Gaat Door ligt een periode van zo'n dertig tal Ip's en cd's. Hij scoorde hits met onder andere Hé, kom aan en Lied voor kinde ren. Dimitri speelt nu nog uitsluitend een programma zonder spectaculaire licht show of andere poespas, waarin hij terugkijkt op zijn volledig repertoire en zijn carrière tot nu toe aange vuld met nieuw repertoire. Dirk Schreurs begeleidt hem hierbij op piano. Van liedjes over maatschappelij ke gebeurtenissen die op deze aarde plaatsvinden tot de kleinste huishoudelijke details die een mens kun nen ontroeren. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.podiumreimerswaal.nl en 0113-551552. VLISSINGEN - Jaya the Cat speelt vrijdag 30 januari in De Piek in Vlissingen. De band brengt een mix van reggae, punk rock en ska. Dit heeft de band, met optredens op onder meer Lowlands, Pukkelpop en de Amerikaanse Warped Tour, geen windeieren gelegd. Supportact is de punkrockgroep Circle J. Aanvang: 21.30 uur. www.depiek.nl. foto: bart notermans MIDDELBURG - Cabaretduo Schudden staat donderdag 29 januari met het absurdistische cabaretprogramma Ruis in de Stadsschouwburg Middelburg. Het duo bestaande uit Emiel de Jong en Noël van Santen, brengt met weinig woorden, door mid del van absurdistische en fysie ke scènes tragikomische hu mor. Deze keer voegen ze er zelfs een laagje poëzie aan toe. De voorstelling gaat over ver stoorde situaties, relaties en momenten in het dagelijks le ven. Ruis is een humoristisch programma over buren, bewo ners, voorbijgangers en hun hunkering naar contact. Ergens, in zomaar een straat, druipt het met karaf wijn rood/wit/rose (19,50 zonder wijn) Soep naar keuze iVrtrt Visstoofpotje óf Biefstuk met portsaus jVJVJV Crème Brulée óf koffie vrijdag, zaterdag zondag geopend I Dishoek 18 4371 NS Dishoek, 0118-551534 Gelegen direct achter de boulevard verlangen uit de dakgoot. Er moet aan de bel getrokken wor den maar wie geeft er thuis? Emiel de Jong en Noël van San ten houden van ontroerende hi lariteit en lachwekkende treu righeid. Ze mengen cabaret met toneel en staan bekend om hun fysieke speelstijl. Regie: Titus Tiel Groenestege. "In deze trag ikomische voorstelling RUIS overtreffen de heren zichzelf. In een filmisch verhaal zien we flarden uit het leven van talloze bewoners. In snelle korte scènes zetten de mannen een grote hoeveelheid karakters neer. Aanvang: 20.00 uur. Kaartver koop: www.theaterverkoopzee- land.nl en 0900-3300033. TCot6- e*t Jrwdue fëeAfawcwt Koude/èenée Oriental Garden bestaat I2V2 jaar! Heel januari en februari, dus ook in het weekeinde inclusief Lopend Buffet Kinderen t/m 11 jaar €7,50 Catering voor particulieren en bedrijven, van 15 tot 500 personen Afhaalcentrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekerke (centrum) tel.(0118) 551122 - www.orientalgarden.nl Iedere zondag van 12.00- 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur - soep luxe koudbuffet - luxe warmbuffet - luxe dessertbuffet - drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 35