WIJ HEBBEN Digitaal parkeren Vindt u dit normaal?' HANDEN AF VAN ONZE HELPERS! ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL mÊ0 onderw Nieuw sociai veiligh overheidspersoneel www.veiligepublieketaak.nl Jasje voor leerlingen Hotelschool Woensdag 28 januari -2009 - Pagina 30 ÏÏ&SM§Mïpi8ÊÊ% Je kunt je wild schrikken van rekeningen. Dan is het de auto, dan de belasting, dan aan uwhuis? Even niet aan denken? Maak kennis met kunststof kozijnen en maak een einde aan de schilderskosten, houtrot, enz. Kies voor onderhoudsvrije en energiezuinige deuren en kozijnen! wmmmmm Vraag in de showroom vrijblijvend een offerte voor kunststof kozijnen aan en ontvang een GRATIS LUXE THERMOMETER t.w.v. 50,00! Kapelle Kloosterpoort 19 T 0113 330333 www.aazet.nl Open op dinsdag t/m vrijdag van 8.30 -12.00 uur en 13.00 -16.30 uur. Zaterdag van 9.30 -11.30 uur. Evert Jan Looise schrijft romans en onlangs is zijn Schreeuw om aandacht gepubliceerd. foto: p.r. laarbende. De overdracht van het bestanddeel hexo- geen om springstoffen te maken gaat mis en loopt uit op een bloedbad waarbij Russen vermoord worden. De bende wil wraak en opent de jacht op de Ar meniërs. Ondertussen heeft Michel Foudraine, van de Franse inlichtingendienst in Beiroet, lucht gekregen van de uit de hand gelopen deal en begint een onderzoek. Het boek is spannend en geeft veel informatie over de gebieden in het Midden- Oosten en Frankrijk. Evert Jan is zelfs bij de tunnel tus sen Frankrijk en Engeland gaan kijken of het in de praktijk mogelijk is om in de trein een aanslag te laten plegen. Omdat het niet re alistisch zou zijn, heeft hij uiteindelijk zijn verhaal aan gepast. Het boek heeft een verrassend einde. Op hét laatst eist een Russische huurmoordenaar de over winning op. Niet realistisch. Evert Jan: "Het boek heeft vier verhaallijnen. Als ik het niet zou doen, had één van die verhalen geen einde." De thriller telt 470 pagina's en kost 22,90 euro via: www.gopher.nl. We zadelen verkeersregelaars, verpleegkundigen, ambulancepersoneel, politiemensen, leraren, mede werkers van gemeenten en (sociale) zorginstellingen regelmatig op met onze frustraties. Daar moet hoognodig een eind aan komen! Overheid en werkgevers spreken daarom met elkaar én met u af: - Agressief of gewelddadig gedrag wordt nooit getolereerd - Geef de professional de ruimte om zijn werk te doen - Volg de aanwijzigen van de professional op - Verstoor de (bedrijfs)orde niet door marcel van der voort VUSSINGEN - "Het digitaal kenteken parkeren kan voorlopig nog niet in Vliss- ingen. Het ontwikkelt zich volop, maar de huidige ap paratuur van de stad is on geschikt", zegt gemeente- voorlichter Saskia Tromp. De ambtenaren gaan het wel onderzoeken. Vlissin- gen houdt voorlopig het parkeerkaartje. Toch heeft die de langste tijd gehad. Amsterdam start met digita le parkeerautomaten. Het is de bedoeling dat automobi listen langzaam maar zeker in alle gemeenten kunnen parkeren zonder een par keerkaartje. Een transpon der in de auto registreert in welke gemeente en op wel ke parkeerplaats de auto staat en de duur van de par keertijd. Via een daaraan ge koppelde gsm worden die parkeergegevens verstuurd naar een centrale die ach teraf de rekening presen teert. Saskia: "Omdat de Vlissingse parkeerautoma ten dit jaar vervangen moe ten worden start er tevens een onderzoek naar het di gitaal kenteken parkeren. Het voordeel is minder kans op fraude en het probleem van wegwaaiende parkeer kaartjes is voorbij. Een na deel is dat Vlissingen veel toeristen op bezoek krijgt die uiteraard ook parkeren. Daarvoor is het systeem on geschikt. Het is onbekend hoeveel het digitaal kente ken parkeren gaat kosten." De gemeenten Veere en Middelburg gaan voorlopig niets met het nieuwe parke ren doen. Rob Jacobs Mode en Le Nouveau Chef hebben de leer lingen van de Middelbare Hotelschool Middelburg in een nieuw jasje gestoken. Vanaf dit schooljaar dragen de bedieningsleerlingen een vlot kostuum met modi euze krijtstreep. De koksleerlingen dragen de kokskle- ding van Le Nouveau Chef. foto: p.r. "Ik begrijp dat niemand zit te wachten op de bonnen die ik uitschrijf. Maar er zyn tegen woordig zoveel auto's tegelijk in de stad dat mijn werk wel steeds belangrijker wordt. Anders staan er binnen de kortste keren overal auto's verkeerd geparkeerd. Helaas heb ik ook veel met agressie te maken. Mensen gaan met me in discussie over het hoe en waarom van de bon en schelden me hierbij regelmatig uit. Laatst draaide iemand mijn arm om, terwijl diegene eiste dat ik de bon ongedaan zou maken. Vindt u zo'n reactie normaal?" door marcel van der voort Over zijn tweede roman is Evert Jan meer tevreden dan over zijn debuut De ijskoude aristocraat.' In Schreeuw om aandacht willen vier Ar meniërs aandacht vragen voor de Armeense genoci de. Ze beramen een aanslag op de Turkse premier en ne men contact op met een Russische wapenhande- WEST-SOUBURG - "De le zer heeft in mijn boek Schreeuw om aandacht tot het laatste hoofdstuk het idee dat er een aan slag door terroristen wordt gepleegd. Die ver onderstelling heb ik als schrijver eveneens tot het eind gehad", ont hult auteur Evert Jan Looise uit West-Sou burg.

de Faam | 2009 | | pagina 30