HANS VERS Piet Voskamp €V €V €k NaturaSana HANSVERS Te koud voor de fiets? Thuistrainen is de oplossing! AANBIEDING! Nieuwe aardappels Kleine spruiten Bospeen Witte druiven JJ^Batavus Hometrainer PRÖFILZ (/McUV^ voor donderdag 29, vrijdag 30 en zaterdag 31 januari Praktijk voor complementaire gezondheidszorg r*\ TAMARA Bij Tamara Totaal Verzorging kunt u nu ook terecht voor: Huidverjonging Botox Fillers Lipolyse Persoonlijke verzorging Drs. van Loghem is dinsdag 24 februari bij ons aanwezig. Maak nu een afspraak voor een cons (0118) 418888 (0118) 563630 www.tamaratotaalverzorging.nl groente- en fruitspeciaalzaak Van Hogendorpweg 99 Vlissïngen Telefoon 0118 - 472186 Crosstrainers Roeiers loopbanden Nicola, Marokko kilo kilo per bos Grote handsinaasappels 10 voor €2,- pitloos, 500 gram HÉT ADRES VOOR FRUITMANDEN IN VLISSÏNGEN groente - fruit - rauwkost - fruitmanden Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-639875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten Met computer en hartslagmeting, verstelbaar stuur en zadel, loopt geruisloos! Zusterstraat 24 Middelburg Tel. 0118 - 61 24 10 www.profile-vandendriest.nl Veel mensen hebben zich aan het begin van het nieuwe jaar voorgenomen om minimaal een keer per week te gaan sporten. Toch is dit voor velen vaak moeilijk om vol te houden. Dat is erg zonde, want een uurtje lekker trainen levert veel voordelen op. Zo zorgt het voor een beter humeur stressvermindering. Bo vendien werkt het ontspannend en slaap je 's nachts beter. Ook gaatje zelfvertrouwen omhoog, omdat je er door het bewegen beter uit gaat zien. Tevens heeft het bewegen een positief effect op je hart, bloed somloop en bloeddruk, het immuunsysteem en zelfs op je geheugen. Bovendien wordt het ver ouderingsproces vertraagd. Het is erg belangrijk om een sport te kiezen die je leuk vindt. Zo blijf je een stuk gemotiveerder om het vol te houden. Zet de eerste stap naar een gezond en slank lichaam d.m.v. colonhydrotherapie: ontgiften meer energie mooie huid gezonde darmen Vergoeding zorgverzekeraars mogelijk Kijk op www.naturasana.nl of voor meer informatie neem contact op met Miranda Stobbelaar - gezondheidstherapeute, tel. 0118-681300, Kerkstraat 6, 4371 AP Koudekerke Veel mensen hebben aan het begin van het jaar te kampen met wat kerstkilo's en willen afvallen door een dieet te volgen. Behalve dat een dieet vaak erg duur is, is het ook nog eens erg moeilijk om het lang vol te houden. Om gezonde keuzes te maken voor uw lijf en uw portemonnee is het aan te raden om geen hongerkuur te volgen. Dit werkt juist ave rechts. Op het moment datje het niet meer volhoudt kom je namelijk in de verleiding om dure en vette snacks te kopen. Het is verstandiger om juist gezond en regel matig te eten. Bij een gezond dieet horen vezels. Vezelrijke producten zoals fruit, groente en volko ren brood verzadigen erg goed. Het is heel simpel en betaalbaar om 's ochtends en 's middags een vezelrijke maaltijd te eten. Zoals een volkoren boterham met mager beleg of yoghurt met mue sli en fruit. Zo zijn appelstroop en ham calorie arm en niet duur. Om niet in de verleiding te komen om veel geld uit te geven aan ongezonde tussendoortjes, is het aan te raden om niet meer de deur uit te gaan zonder twee stuks fruit en een boterham. TOTAAL VERZORGING Om je huid goed te verzorgen is het be langrijk om te weten welk huidtype je hebt. Huidtypen kunnen worden onder verdeeld in vier categorieën. €en nor maal huidtype heeft een zachte zijdeachtige structuur. Toch verdient ook deze huid de nodige verzorging om zo mooi te blijven. Bij de vette huid zijn de talgproducerende klieren overactief. Belangrijk is om dit type huid goed te reinigen om te voorko men dat de poriën verstopt raken. €en droge huid komt zowel vet als vocht te kort. UUassen met water en zeep is af te raden en ook van te veel zon heeft dit huidtype te lijden. Bij een gecombineerde huid is vaak het voorhoofd, de neus en de kin wat vet ter, terwijl de rest van het gezicht droog of normaal is. De behandeling dient ge scheiden te zijn voor de verschillende delen van het gezicht. Behandeling op afspraak, meer info: www.janivanloghem.nl It! telefoonnr. Middelburg telefoonnr. Zoutelande Geen tijd? Te koud buiten? Of gewoon geen geld voor een abonnement op de sportschool?Thuistrainen metfitness- apparatuur van Piet Voskamp is dé oplossing. Stationsstraat 52, Middelburg - [t] on8 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Fietsspecialist Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten. Tandprotheiische Praktijk Schippers

de Faam | 2009 | | pagina 16