Hallo Venray is nog lang niet uitgeplekt Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 23,50 Kommil Foo's fijne humor Dansschool Salsa Para Siempre Karolingenburcht Theaterduo Geen Familie vraagt om hulp in 't Beest Oost-Souburg De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 18 januari Dinsdag 20 januari Woensdag 21 januari Exposities en tentoonstelling Eetcafé Dishoek drama Kaatje is verdronken Duiniust deze week: 3-gangen keuzemenu start nieuwe Salsa danslessen in de danszaal van de Vlissingsestr. 47-55, (150 m2 danszaal met airco) Gratis proeflessen en inschrijving op zondag 18 jan. 20.00 u. en donderdag 22 jan. 20.00 u. 16 lessen van 1,5 u. totaal slechts 30 Euro P.O. Uitgebreid cursuspakket: Salsa (Tap on 4), Mambo, Mambo Cha Cha, Merengue, Bachata, Son Montuno (Cubaans en come-back), Antilliaanse Wals, Zouk, Cumbia en Bolero, Ook cursussen en proeflessen in Vlissingen, Wilhelminadorp en Dordrecht. Kijk voor alle info op onze site www.salsaparasiempre.nl of bel naar 06 53 59 25 29 Dansles Is voor iedereen ook voor u Start met een korte cursus woensdag 21 januari Stijldansen met daarin Salsa SCHRIJF JE NU IN!! All-in, inclusief dranken www.dansschoolbras.nl Tel: 0118-638 345 Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu m Hallo Venray Alternatieve rock De Piek Vlissingen 21.30 uur Salsa Party Salsa Para Siempre Karolingenburcht Oost-Sou burg Musica ad Rhenum Werken van Telemann en Cou- perin Zeeuwse Concertzaal Middel burg 15.30 uur Blame-D Blues Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen 17.00 uur Brothers in Music Benefietconcert Arsenaaltheater Vlissingen 19.30 uur Squaredance Demonstratie Ter Reede Vlissingen 19.30 uur Theatergroep Het Vervolg Kaatje is Verdronken Stadsschouwburg Middelburg 20.00 uur Martin Hanson Wintercircus Theater De Mythe Goes 13.00 uur 3 Dubbel Dutch Café 't Schuttershof Middelburg 21.30 uur Januari-Expo Werken van Dinie Nomden, Aja Snelleman, Chris Overbeeke Galerie-T Turfkaai Middelburg www.galerie-t.nl Januari Expo Dumais Design, sieraden, kunst Galerie Dumais Vlissingen www.galeriedumais.nl Quilterie Heinkenszand 't Kunstuus Heinkenszand tot en met 31 januari www.kunstuus.nl Foto-expo De Draadontspanner De Zoute Viever Oost-Souburg Tot en met eind januari www.zz.nl Desire, Remy Jungerman Zeeuws Museum Middelburg Tot en met 1 februari www.zeeuwsmuseum.nl De Vlaamse Schelde Tentoonstelling in muZEEum Vlissingen tot en met 8 februari www.muzeeum.nl Heimwee, Erik Verdonck Zeeuws Museum Middelburg Tot en met 15 februari www.zeeuwsmuseum.nl Liesbeth Minderhoud Grote en kleine doeken Galerie POP Domburg Doorlopend www.galeriepop.nl Art Aurum Sieraden,-objecten, schilderijen Galerie Art Aurum Domburg Doorlopend www.artaurum.nl GOES - Het Vlaamse theater duo Kommil Foo staat donder dag 22 januari met hun nieuwe theaterprogramma Wolf in Theater De Mythe in Goes. De broers Raf en Mich Walschaerts geven in alweer hun twaalfde theatervoorstelling door middel van een eigenzinnige mix van cabaret, muziek en theater hun visie op de liefde en andere uit dagingen van het leven. "De nieuwe voorstelling van Kom mil Foo kristalliseert de grote le vensvragen in gloedvolle liedjes, diepzinnige beschouwingen en ragfijne humor.... Zelden zo zen geweest na een cabaret voorstelling" schreef De Stan daard. De wolf als metafoor voor alles wat mis kan gaan, al tijd op de loer. Zich schuilhou dend onder je bed, de hele tijd en hoe je daar mee omgaat. Daarover gaat de voorstelling Wolf. Van daaruit ontspringen de hilariteit, de verontwaardi ging en zoals we gewend zijn bij deze heren, de ontroering. In mei 2008 ging de voorstelling Wolf in première in De Kleine Komedie in Amsterdam. De pers reageerde unaniem lo vend: "Kommil Foo overtreft hooggespannen verwachtingen met 'Wolf' (De Morgen). "Ca baret als een prachtig gedicht" (Het Parool). "Poëtisch en geraf fineerd grappig.... Kommil Foo geeft zijn publiek een stoot ver beeldingskracht" (De Volks krant). Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: www.theaterverkoop- zeeland.nl en 0900-3300033. GOES - Het theaterduo Geen Familie staat vrijdag 16 ja nuari in Podium 't Beest in Goes met de voorstelling Help Ons. De twee jongens wonnen in 2005 het Amster dams Kleinkunst Festival en zijn bekend van het radiopro gramma Spijkers met Kop pen. Dit seizoen komen zij met hun tweede voorstel ling: Help Ons. De voorstel ling concentreert zich rond om alle mogelijke manieren van hulp bieden. Wat is de beste manier om te helpen? Is geld altijd de oplossing? Komt hulp bieden altijd voort uit egoïsme? En zo ja, is dat een probleem? Hulpacties zijn iets van alle tijden, maar de invulling ervan is sterk aan verandering onderhevig. De laatste jaren worden de acties grootser en spectacu lairder. Grote tv-shows. mas sale inzamelingen en BN'ers die zich voor het goede doel opsluiten in een huis. Is spektakel dus nodig om mensen in beweging te krij gen? Geen Familie zet al de ze vragen om in een theatra le hulpactie met absurde hu mor, liedjes en verrassende acts in een meeslepend ver haal. Aanvang: 20.30 uur. Reserveren: www.theater- verkoopzeeland.nl en 0900- 3300033. MIDDELBURG - Het absurde familiedrama Kaatje is Verdron ken wordt dinsdag 20 januari opgevoerd door Theatergroep Het Vervolg in de Stadsschouwburg Middelburg. De muzikale voor stelling gaat over onaangepaste mensen die wanhopig tasten naar geluk en onderhuidse verlangens. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: www.theaterverkoopzeeland.nl en 0900-3300033. VLISSINGEN - De legendari sche Haagse rockband Hallo Venray staat zaterdag 17 januari in de Piek in Vlissingen. De groep werd rond 1987 opgericht door gitarist/zanger en ex-caba- retier Henk Koorn. In 1989 kwam in eigen beheer het al bum You Don't Hit a Guy With Glasses On uit en in 1990 King. In 1992 komt de doorbraak met The More I Laugh, The Homier Due Gets, waarvan de single Slow Change op Radio 3 ge draaid wordt en er een optre den volgt op Pinkpop. De band toert veelvuldig in binnen -en buitenland, onder andere met de band Texas in Frankrijk. Het album Merry-Go-Round (1995), blijkt niet zo succesvol en even is het stil rond de band. Twee jaar later begint het allemaal weer te rollen met diverse al bums als Roll Another Number met Neil Young covers en I'm Not a Senseless Person, At Least I Don't Want To Be. Dit album wordt ook in Engeland uitge bracht bij het Lo-Max label. In datzelfde jaar tekent de band een contract bij Excelsior Re cordings. De nieuwste plaat Leather on My Soul is sinds sep tember 2008 verkrijgbaar. Mo menteel wordt er daarom weer volop getoerd. Deuren open: 21.00 uur. Aanvang concert: 22.00 uur. Voor meer informa tie: www.depiek.nl. het lekkerste plekje onder de duinen met karaf wijn rood/wit/rose (19,50 zonder wijn) Soep naar keuze Visstoofpot óf Hertensstoofpot Crème Brulée óf koffie vrijdag, zaterdag zondag geopend Dishoek 18 4371 NS Dishoek, 0118-551534 SalsA Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 42