Uw nieuwe woonwinkel. ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Website Gastvrijheid Natuurlijk wilt u plezierig wonen. Maar u wilt er beslist niet teveel voor betalen. Zeker vandaag de dag niet. Om het voor u nog aantrekkelijker te maken om langs te komen, hebben we t/m 1 februari aanstaande onze unieke actie... de luxe van besparen. Op al uw aankopen ontvangt u een Morres Wonen cheque (of een kassakorting t.w.v. de helft van de vermelde percentages). Zo werkt het: 500 euro of meer een cheque t.w.v. 5% 1.000 euro of meer een cheque t.w.v. 10% 1.500 euro of meer een cheque t.w.v. 15% 2.000 euro of meer een cheque t.w.v. 20% 4.000 euro of meer een cheque t.w.v. 25% Naast de waardecheque actie hebben we ook vele aantrekkelijke aanbiedingen op actuele woon accessoires en woontextiel. En opruiming met kortingen tot wel 70%. «iü ms* www.morres.com Woensdag 14 januari 2009 - Pagina 33 Kiekieris on the move 'S-HEERENHOEK - Uit gaanscentrum Kiekieris in 's Heerenhoek is al decen nia lang een trekpleister voor jongeren uit de hele re gio. Uitbater Kees van Damme heeft generatie na generatie begroet in zijn sfeervolle zaak. Kees: "Het is vooral zaak om van tijd tot tijd de boel te veranderen omdat de uitgaansbehoeften van jongeren ook steeds veran deren, vertelt hij over zijn lan ge loopbaan in de discotheek. Vanaf dit jaar wacht een geheel nieuwe impuls voor de disco theek. In samenwerking met or ganisatiebureau J&E Entertain ment is een nieuw eigentijds concept ontwikkeld; Kiekieris on the move. J&E Entertain ment heeft vooral bekendheid door dance evenementen zoals Bassrulers en Dance Boulevard. Erik Scherpenisse van J&E over de samenwerking:We zijn ge start met een fris nieuw imago, compleet met een nieuw logo en nieuwe website." Variatie is In de Bevelander van vorige week is de complete dienst regeling van de discobussen van Kiekieris vermeld. De bussen vertrekken vanuit Middelburg "en 's-Graven- polder. Nog meer informatie over de complete program mering, de thema-avonden en de dienstregeling van de bussen is te vinden op de vernieuwde website van de discotheek: www.kiekieris.nl. volgens de jonge ondernemer het sleutelwoord. Erik: "Jonge ren willen niet meer elke week hetzelfde. Ze kiezen ook steeds vaker voor evenementen in plaats van de lokale discotheek. Wij willen op deze behoefte in spelen door veel te variëren, zo wel met thema's als met dj's. Elke week staat er een ander thema op deplanning. Er is ge kozen voor een dj team van 4 personen, van wie er elke zater dag minimaal 2 draaien. Daar mee zorgen de dj's voor een ge varieerde muzikale invulling. Ook worden er regelmatig top dj's uitgenodigd. Zo staan op zaterdag 31 januari de bekende harddance dj's Pat B en X-Clusi- ve achter de draaitafels. Beide dj's stonden de afgelopen jaren met enige regelmaat op grote dance evenementen, zoals Re- verze in Sportpaleis Antwerpen en Decibel in de Beekse Bergen. Veilig op stap Ook vanuit het provinciebe stuur kwam goed nieuws. Vanaf dit jaar rijden de discobussen weer van en naar Kiekieris. Met de terugkeer van deze bussen wil de discotheek een belangrij ke bijdrage leveren aan het vei lig op stap gaan in de regio. De discotheek heeft in de eerste week van januari wat interieur veranderingen ondergaan. Uitbater Kees Van Damme hierover: "Het is geen totale make-over. Het uitgangspunt blijft dat we graag een laagdrempelige gezellige discotheek blijven. Het hoeft niet te chique allemaal." Daarnaast heeft Kiekieris als een van de weinige uitgaansgelegenheden in de regio geïnvesteerd in een ruime rookruimte. "Gastvrijheid blijft bij ons voorop staan, zo besluit Kees. Morres Wonen Hulst (Zeeuws-Vlaanderen) Industrieterrein Tol-Morres Industrieweg 2 4561 GH Hulst (Z-V) Tel. 0114-388.388 www.morres.com 24 uur per dag 7 dagen per week ma-do 10.00-18.00 uur vrij 10.00-21.00 uur zat-zon 10.00-18.00 uur Meer informatie en alle actievoorwaarden vindt u in onze woonwinkel of op www.morres.com Discotheek Kiekieris gooit het dit jaar over een andere boeg. Met de discobus zorgen ze voor een veilig vervoer FOTO: LEON JANSSENS morres UW WOONWINKEL OOK OP luxe van sparen. WÊmÊË

de Faam | 2009 | | pagina 33