A Concert Leo Giessen Officiële Mededelingen STOPPEN MET ROKEN? AFVALLEN? milieu U vraagt, wij rijden! GEMAKKELIJK EN SNEL met garantie! Nieuw op Walcheren: De Belbus! van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeetand.nl Alles voor de reiziger. COnnOXIOil ALTIJD ACTUEEL; DEWEEKKRANT.NL Giessen verzint, maakt muziek en filmt Besluit accepteren melding Invista Polyester B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Invista Polyester B.V. te Vlissingen-Oost. De melding heeft betrekking op de opslag van natriumtripolyfosfaat in de SKZ opslagloods. De opslag leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan op grond van de vergunning is toegestaan. Het besluit en de melding kunnen worden ingezien tot en met 17 februari 2009: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 17 februari 2009 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gede puteerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 6330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift hebben inge diend kunnen om een voorlopige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuursréchtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot PM. Witkam (tel. (0118) 631749). Provincie Zeeland De Belbus brengt u graag waar u heen wilt. Bijvoorbeeld naar de stad of naar uw kleinkinderen. De Belbus kent een vaste dienstregeling, maar u kunt er alleen gebruik van maken als u vooraf reserveert. Bel minimaal één uur van tevoren GRATIS met 0800 22 55 687. Kijk voor opstaphaites bij u in de buurt en meer informatie op connexxion.nl of be! voor een reisadvies op maat met 0900 92 92 0,70 p/min.}. Middelburg - Behoort u ook tot die groep mensen die vastbesloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u automatisch een sigaret pakt ter wijl u er eigenlijk mee wilt stoppen? Wilt U nu uw condi tie verbeteren, meer zuurstof inademen, beter proeven en ruiken, geen kwellende rokershoest meer hebben én niet meer afhankelijk zijn van nicotine? DAT KAN Auriculo-therapie; makkelijk en snel Auriculo-therapie staat voor oor-acupunctuur en is een van de veiligste behandelmethoden waarbij al duizenden mensen baat hebben gehad. Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen zonder afkickverschijnselen. Met een speciaal ontwikkelde punt- zoeker worden de energiepunten bij het oor nauwkeurig bepaald. Precies daar plaatsen wij (geheel pijnloos) drie steriele puntjes die ervoor zorgen dat de verslavingsdrang (de zin om te roken) direct sterk afneemt. Binnen 4 dagen heeft u geen nicotine meer in uw bloed, dit wordt via de natuurlijke weg afgevoerd. Ook krijgt u een puntje dat de drang naar zoet of hartig en meer eten sterk reduceert zodat u niet dikker wordt. De puntjes (2,5 mm) blijven 10- 15 dagen in het oor aanwezig. U krijgt magneetjes mee. Ons slagingspercentage 97%. Daarom geven wij u garantie op de behandeling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoonte dan krijgt u een geheel gratis tweede behandeling binnen 6 maan den. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Afvallen Ook bieden wij u de mogelijkheid om af te vallen middels auriculo-therapie. Deze behandeling stopt de drang naar zoet of hartig en meer eten. Tevens wordt de spijsvertering gestimuleerd. Daarbij krijgt u een makkelijk eetprogram- ma met richtlijnen. U kunt 6-8 kilo per maand afvallen! Afspraak/Info Voor meer informatie en voor het maken van een afspraak kunt u bellen van 09.00-19.00 naar telefoon 0481 -462453. Kijk op onze website www.kpspeek.nl of stuur een email naar info@kpspeek.nl. De behandelingen zijn 's-middags en 's-avonds. Wij zijn zeer regelmatig in uw regio aanwezig voor behan delingen. Op dinsdag 27 januari zijn wij aanwezig in Wijkcentrum het Palet, Johan van Reigersbergstraat 2 in Middelburg. Al ben ik bang dat iemand daar in de toekomst wel eens veran dering in kan laten aanbren gen... Er wordt gezegd, dat ik een soft karakter heb. Als er on bekenden aankomen, blaf ik meestal. Niet dat ik agressief ben of zoiets, maar meer van: 'Hellup! Wie ben jij??" Als ik dan zie dat het goed volk is, vind ik het weer prima en wil ik graag spelen. Met de andere honden in het asiel kan ik het goed vin den. We spelen vaak met elkaar op het weitje. Katten Katten vind ik wel interessant, als ik ze zo bekijk vanuit een voorbij wandelende positie. Maar of ik goeie maatjes met ze zou kunnen worden, dat weet Buddy wacht op een nieuw thuis. ik eerlijk gezegd niet. Wat ik zoek? Een leuk baasje. Kinderen geen bezwaar, als ze niet nog erg klein zijn. Ik ben namelijk dol op eten en wil graag voedsel pakken als ik het zie en verdedigen als het al van mij is. Dus ook bijvoorbeeld de lange vinger, die een peuter laat vallen. Van mezelf weet ik, dat ik leergierig ben. Binnen twee dagen hier had ik geleerd dat als ik eten wil hebben, ik op mijn billen moet zitten! Dus als ie mand mij adopteert: ik wil graag een diploma halen! Bud dy is te vinden in het Dieren asiel aan de Oostperkweg 9 in Middelburg. Het asiel is bereik baar via 0118-613579. foto: karin 0cké "Hi, hier even een berichtje van mij, Gipsy, de blonde la bradorkruising. Ik stond en kele weken geleden in de krant. Met dankbaarheid kan ik jullie melden, dat ik ben geadopteerd. Ik woon dus niet meer in het asiel. Heerlijk om weer een baasje te hebben! Nu heb ik ten minste een normaal huise lijk leven. Mijn adoptie was een mooie manier om het jaar af te sluiten en het is nóg mooier om hier het nieuwe jaar te beginnen. Mijn jaar kan niet meer stuk!" Woensdag 14 januari 2009 - Pagina 13 Hij zoekt naar het bijzondere van het alledaagse en de betovering om de hoek. foto: niels stomps door karin 0cké VLISSINGEN - Leon Gies sen is de voormalige bassist van de Nederlandse band Toontje Lager. Op zaterdag 17 januari geeft hij om 20.15 uur een concert in het Arsenaaltheater in Vlissin gen. Leo Giessen is een multiman: hij verzint, vertelt, maakt mu ziek en filmt. Dit alles komt bij elkaar in een unieke voorstel lingsreeks, Mondo Leone: Dag boek, met Nederlandse liedjes en verhalen. Leon staat met zijn gitaar en microfoon op het to neel te midden van filmscher men. Daar ontvangt hij zijn gas ten. Mondo Leone is als Leons leven zelf. Het is voortdurend in ontwikkeling. Elke dag komen er wel nieuwe dingen bij. In de- ze theatershow gaat Leon in op de actualiteit. Hij probeert de complexe wereld zo simpel mo gelijk te vertalen. Steeds weer zoekt hij naar het bijzondere van het alledaagse en de beto vering om de hoek. Op www.mondoleone.nl staat zijn virtuele dagboek. Iedereen kan daar lid worden van Club Mon do Leone. Voor wie lid is en een kaartje voor de voorstelling heeft, maakt kans om een speci aal kleedkamerconcert te mo gen bijwonen, drie kwartier voor de voorstelling begint. Kaarten zijn verkrijgbaar op dinsdag tot en met vrijdag van 11.00-16.00 uur bij de Cultuur- werf, Baljuwstraat 5 in Vlissin gen en op werkdagen van 11.00- 16.00 uur bij de Stadsschouw burg Middelburg. Telefonisch reserveren via 0118-416662. Toegang 17,50/CJP 15,50 euro. Dier in 't idzier door karin 0cké MIDDELBURG - "Mijn naam is Buddy en ik ben een mannetje van twee en een half jaar oud. Ik ben voortgekomen uit ouders en grootouders van ver schillende rassen, dus je kunt me niet echt bena men. Ik lijk nog het meest op een Bordercollie. Ik ben trouwens letterlijk een ech te man.

de Faam | 2009 | | pagina 13