FILMPAGINArm Maat Kuzee Makelaars De Boekenbeurs Bfl Antiquariaat De Boekenbeurs 't Wordt tijd voor De Boekenbeurs! Antiquariaat Nooit in De Boekenbeurs geweest??? rriMMIillPe Faam Schuttershoftheater in Middelburg ,TÜC wCXlx www.dierenwinkefzeeland.nl FitFlop Billow Woningmakelaardij en Bedrijfshuisvesting www.maatenkuzee.nl - Boekenschatten uit 5 eeuwen. - FHedendaagse literatuur voor kleine prijsjes. - Boeken over vrijwel ieder onderwerp. - Oude kaarten van Zeeland. - Originele oude stads- en dorpsgezichten van Zeeland. Turfkaai 33 - 4331 JV Middelburg - Tel. 0118-633531 Geopend di.-za. vanaf 10.30 uur. Maandag 29 december geopend. www.deboekenbeurs.com ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Dinsdag 23 december 2008 - Pagina 43 Filmhuis 't Beest Goes Bioscoop Merral Goes MERRAL CINE CITY - SCHUÏÏERSHOFTHEATER BEEST Van dinsdag 23 tot en met woensdag 31 december Brideshead Revisited (12+/drugs) Drama. Brides- head Revisited vertelt het ver haal van de jonge Charles Ryder mondaine zus Julia en de le venswijze van de upperclass. Het verhaal vol onderhuidse spanning is gebaseerd op de ro man van Evelyn Waugh, dat be schouwd wordt als klassieker. In de jaren tachtig was de gelijk namige tv-serie een doorslaand succes, wo 24 december 20.00 uur, za 27 december 19.30 uur, di 30 december 20.00 uur. die tijdens zijn studie in de tur bulente jaren twintig de charis matische Sebastian ontmoet. Tussen Charles en Sebastian ontstaat een hechte vriend schap. Sebastian maakt onder deel uit van de Engelse aristo cratie en Charles laat zich al snel verleiden tot deze rijke wereld vol pracht en praal. Gechar meerd door deze omgeving en verblind door Sebastians mooie zus Julia, raakt hij steeds nau wer betrokken bij hun stor machtige familieperikelen. Bri deshead Revisited draait om de liefde van Charles voor zijn bes te vriend, diens beeldschone, Un Secret (12+) Drama over een eenzaam kind, dat een ingebeeld broertje heeft en een rijke fantasie. Wan neer hij vijftien jaar wordt, komt er een geheim aan het licht dat zijn wereld volledig op zijn kop zet. Za 22:00 uur - ma 20:00 uur. Young Heart (AL) Documentaire over het Young at Heart koor in Nort hampton. De zangers met een gemiddelde leeftijd van eenen tachtig jaar, bereiden zich voor op een nieuw optreden met ou de nummers van James Brown en Sonic Youth. Zo 20:00 uur Uw installateur voor: - Keukens Keukenen Bodkomer installatie - Badkamers - Kastenwanden - Tegelwerk - Installatiewerk Bram Jacobse -Velux dakramen Trumanlaan 8 4463 WS Goes - Begeleiding/hulp bij uw klus T.: 0113-222333 - Plaatsen en onderhoud M.: 06-51933052 van REMEHA cv-ketels F.: 0113-229233 Wij zijn SEI-erkend E.: jk-montage@hetnet.nl www.erkax1ins1altetiebednjf.nl www^dekverkee rsopleidingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 Huisdierenliefhebbers in Zeeland en Goeree-Overflakkee opgelet! Thuisbezorgd tegen de scherpste prijzen. jj Afgelopen zomer waren de FitFlops al een doorslaand succes maar inmiddels is net toch iets te fris om op deze 'zelftrainende' gezondheidsslippers over straat te gaan. Maar geen nood! Er is nu de Billow, een wintervariant. De FitFlop Billow is een modieus laarsje dat je zowel buiten- als binnen kan dragen. Naast-de speciale micro-wobbleboard zool is de bootie gemaakt van wa terafstotend Du Pont behandeld suède met schapenvacht en verkrijgbaar in black, brown en mushroom. Deze exclusieve FitFlop winterversie is beperkt leverbaar en in Zeeland alleen verkrijgbaar bij The Falcon Store in Vlissingen T NVM Wall-E (AL) Animatiefilm van Pixarstu- dio over een schattig, nieuws gierig robotje dat de verlaten aarde in zijn eentje aan het schoonmaken is, tot hij een an dere robot tegenkomt. Ma/di 14:00 uur. Bienvenue Chez Les Ch'tis (6+/geweld) Komedie over een postdirecteur in Salon-de Pro vence, die omwille van zijn de pressieve vrouw zich laat over plaatsen naar de Cöte d'Azur. Helaas wordt hij in een boeren- dorpje in het noorden geplaatst. Een naar hun mening, ver schrikkelijke regio. Vr 15:00/ 20:30 uur - ma/di 20:30 uur. Australia (12+/geweld/eng) In het romantische drama en avonturenfilm Australia, reist een Engelse aristocratische da me (Nicole Kidman) af naar Australië waar ze een ruwe bol ster (Hugh Jackman) ontmoet. Ze slaat met tegenzin de han den ineen om met hem samen het land te redden dat ze heeft geërfd. Samen leggen ze honderden kilometers af over het mooiste, doch meest meedogenloze ter rein ter wereld. Uiteindelijk komen ze in Dar win terecht, dat wordt gebom bardeerd door de Japanse strijdkrachten die eerder Pearl Harbor hebben aangevallen. Baz Luhrmann (Moulin Rouge, Romeo Juliet) maakt in deze film uitgebreid gebruik van het oneindige kleurenpalet dat het Australische landschap rijk is. Zie voor data, tijden en het ge hele programma www.mer- ral.nl. Elizabeth, The Golden Age Het verhaal van de kruistocht van de vrouw Cate Blanchett om liefde, het verslaan van vij anden en het behouden van haar positie in de westelijke we reld. Za/zo 20:30 uur. Bedtime Stories met Adam Sandler Eerste Kerstdag draait Cine City de kerstfilm Bedtime Stories. Een fantasievolle komedie waarin een hotelbediende (Adam Sandler) ontdekt dat de fantasierijke verhaaltjes die hij voor het slapen gaan verteld aan zijn neefje en nichtje, op mysterieuze wijze werkelijkheid worden. Zijn leven is niet meer dezelfde na deze ontdekking. Zie voor tijden en het gehele programma www.cinecity.nl. je in de buurt van Zwolle woont de veertienjarige Michiel, die niet kan wachten tot hij iets kan betekenen in het verzet. Dit tot ergernis van zijn vader, die als burgemeester vooral bezig is om escalaties in het dorp te voorkomen. Zijn buurjongen Dirk, die meedoet aan een over val op het munitiedepot, neemt Michiel eindelijk serieus. Wan neer de overval wordt verraden, moet Michiel uitgaan van zijn eigen kracht. Hij leert al snel dat goed en kwaad dicht bij elkaar liggen. Dat oorlog misschien spannend lijkt, maar vooral ook gruwelijk is. Die laatste oorlogs maanden zal hij zijn hele leven met zich meedragen. Oorlogswinter Komende weken is de Neder landse speelfilm Oorlogswinter naar het boek van Jan Terlouw te zien in Merral in Goes. Het is de ijskoude winter van 1944- 1945. De Tweede Wereldoorlog is nog in volle gang. In een dorp-

de Faam | 2008 | | pagina 43