Slofplein UVEK0Tb .v. Comfort Shoes ABM^^ICT Volledig onthaasten in exclusief wellness centrum Wenst Wellness centrum Hofplein veel succes ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL fysiotherapie - Medische fitness - Wellness cenfrtmr VROUWENPOLDER TIMMERFABRIEK AANNEMERSBEDRIJF Wij BEGRIJPEN WAT U BEWEEGT hardware software advisering Comfort Shoes Korte Noordstraat 21 4331 CG Middelburg Tel. 0118-634373 Van harte gefeliciteerd met de opening. Veel succes met het Diabetes&Fit programma! Team Fysio Physics Middelburg T I 0118 - 67 89 00 Serooskerke Tl 0118-59 26 10 Goes Tl 0113 -24 26 28 Vlissingen Tl 0118-41 91 92 Zierikzee Tl 0111 -42 03 44 info@aar.nl www.aar.nl Woensdag110 dectfnbér 2008 - www.abmict.nl t. 0118-678990 middelburg Wij wensen Wellness centrum Hofplein veel succes! LIVIT Orthopedie feliciteert Weiness Centrum Hofplein met de opening LIVIT Orthopedie is in Middelburg en omstreken de partner voor orthopedische hulpmiddelen; waaronder prothesen, orthesen, schoenen, inlays en elastische kousen. Korte Noordstraat 21 - 4331 CD Middelburg - T: (0118) 613 525 Doelweg 18 - 3252 AJ Goedereede - T: (0187) 493 240 www.livit.nl IJVlT ORTHOPEDIE Izaak Verkeste Door Marina Meijers MIDDELBURG - Een klein jaar geleden kocht Fy siotherapie Hofplein het pand van de voormalige bakkerij aan de Korte Noordstraat in Middelburg en vandaag is het zover: het wellness centrum wordt officieel door burgemeester J.M. Schou- wenaar en voormalig eigenaar en bakker de heer P. de Visser geopend. Het wellness centrum is niet alleen voor patiënten van Fysiotherapie Hofplein, iedereen die zich eens lekker wil laten verwennen of eens heerlijk wil onthaasten is welkom in het prachtige, unieke verbouwde monu- mentenpand. Eigenaresse Diana Schipper vertelt en thousiast: "Ik wil vooral kleinschaligheid en exclusiviteit bieden. Het is bij ons zelfs mogelijk om met een groepje een speciaal arrangement te boeken waarbij het volledige saunagedeelte wordt afge huurd." Het wellness centrum biedt de mogelijkheid £m bijvoorbeeld na de fysiotherapie, het beweegpro- gramma of de medische fitness volledig te ontspan nen. "Hiervoor kunnen bezoekers gebruik maken van verschillende sauna's compleet met een mooie sfeer volle loungeruimte waar de mogelijkheid is om een lekker gezond drankje te drinken. Verder bieden we in het wellness centrum verschillende lichaamsmassa- 'ges zoals een sportmassage, hot stone massage en kruidenstempelmassage. Ook is het mogelijk om de voeten te verwennen tijdens een ontspannende mas sage door een pedicure. Bovendien hebben wij als eerste in Nederland een verticale zonnebank. Com plete met sprekende begeleiding die je als het ware door het programma heenloodst." Hoe belangrijk me dische fitness is, bleek al toen Diana Schipper hier mee in 2005 begon. "Wij bieden gerichte schema's, afgestemd op de individuele behoeften van patiënten, en we merken dat klachten hierdoor sterk verminde ren of zelfs niet meer terugkeren." Tijdens de opening treedt Diego, de coolste zingende Piet van Nederland op. Dit optreden is buiten op een podium voor het pand in de Korte Noordstraat. Zater dag 13 december is er een open dag in het wellness centrum zodat het publiek een kijkje kan nemen. Meer informatie op de website www.hofpleinmiddelburg.nl. steha gecertificeerd hoofdaannemer AANNEMERSBEDRIJF Dorpsdijk 7, 4354 AA Vrouwenpolder, T. 0118-591586, F. 0118-591676 E-mail: info@duvekotbouw.nl www.duvekotbouw.nl Actief in in advies in dienstverlening Accountants- en Adviesgroep Rijkse I Uw partner In zakelijke dienstverlening The Game Plan Sportief en grappig De Lama's op dvd: voor wie er niet genoeg van kan krijgen Na vier jaar lachen, gieren en brullen is een einde gekomen aan de improvisatiecomedy 'De Lama's'. De Lama's Ruben van der Meer, Tijl Beckand, Ruben Nicolai en Jeroen van Konings- brugge zijn onder leiding van presentator Patrick Lodiers voor de allerlaatste keer op tv te zien geweest. De Lama's zagen in 2004 bij BNN het levenslicht. De show werd in korte tijd razend popu lair en trok wekelijks gemiddeld 1,3 miljoen kijkers en was goed voor diverse prijzen en nomina ties. Voor iedereen die geen afscheid kan nemen van onze helden is er de 2 Disc Special Edition dvd 'De llama's Superhelden'. De dvd bevat niet alleen de hoogtepunten van het seizoen 2008, er staat ook bijzonder -niet eerder uitgezonden- bonusmateriaal op. Uniek zijn The Ruben Tapes; ruim 40 minuten backstagemateri aal van de Lama's On Tour, gefilmd door Ruben van der Meer. 'De Lama's Superhelden' is het ultieme afscheidscadeau! Stop-Loss Problemen en dilemma's Ryan Phillippe speelt de hoofd rol in de met lovende kritieken film over plicht, eer vriendschapsbanden. Stop-Loss vertelt het ontroeren de verhaal over een groep vrien den die worstelt met persoonlij ke problemen en morele dilem ma's. Als Brandon King (Phillippe) zijn dienstplicht heeft voltooid, wordt hij onverwachts gecon fronteerd met een nieuwe uitda ging die hem in conflict brengt met andere veteranen. Stop-Loss, met de veelbelovende Channing Tatum, Abbie Cor nish en Joseph Gordon-Levitt, is een aangrijpende oorlogsfilm. De cast bevat onder anderen Ryan Phillippe (Flags Of Our Fa thers), Channing Tatum (A Guide To Recognizing Your Saints), Joseph Gordon-Levitt (The Lookout), Timothy Olyphant ('Dead- wood') en Abbie Cornish (Elizabeth: The Golden Age). Stop-Loss is de tweede lange speelfilm van de met prijzen be kroonde regisseur Kimberly Peirce (Boys Don't Cry). Joe Kingman (Dwayne Johnson) heeft het helemaal voor elkaar. Hij verdient een vermogen als american voetbalspeler in de NFL en als hij niet op het veld staat hangt hij het feestbeest uit met een reeks vriendinnen en snelle auto's. Totdat hij opeens een 7-jarige dochter blijkt te hebben. Nu hij op het hoogtepunt van zijn car rière staat moet hij zijn losban dige leven van snelle auto's, feesten en veel vriendinnen deels inruilen voor interesse in balletlessen en poppen. Zijn agente Stella (Kyra Sedgwick), die maar weinig om kinderen geeft, maakt het er voor hem niet makkelijker op. Ondanks de vaak hilarische misverstanden die de nieuwe situatie voor Joe als vader met zich meebrengt, ontdekt hij al snel dat er in het leven meer is dan veel geld verdienen en toejuichingen van grote aan tallen fans. Naast Dwayne Johnson zijn Madison Pettis, Kyra Sedgwick, Ro- selyn Sanchez, Gordon Clapp en Morris Chestnut te zien.

de Faam | 2008 | | pagina 68