Puzzel mee in De Faam e0STeB r r r r in het nieuws Wil jij ook graag een krantenwijk lopen bij jou in de buurt? dé Weekkrant |De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL N Informatrice woonachtig in Middelburg (voor 10-15 uur per week) Werkzoekende opgelet!!! wordt met ingang van 1 januari 2009 verspreid door En wil je meer verdienen dan het minimum jeugdloon? Meld je dan snel bij ons aan en bel 0165-578222 of mail naar: info@rvn-roosendaal.nl. Wanneer je 3 maanden voor ons loopt, ontvang je een bonus van 10 euro en je maakt kans om uit geloot te worden voor een l-pod touch. RVN Roosendaal is een bedrijf met gemotiveerde mensen. Zij zorgen ervoor dat d.m.v. een goed per soonlijk contact en tal van extra acties zoals het verloten van vrijkaarten voor verschillende evene menten, bezorgers het leuk vinden om voor ons te bezorgen. Ook wordt extra inzet van bezorgers altijd beloond met een extra bonus. Niet al leen jeugd, maar ook ouderen zijn bij ons bedrijf van harte welkom. Sluit je bij ons aan zodat wij je kunnen overtuigen van onze kwaliteit. Woensdag 10 december 2008 - Pagina 50 VLISSINGEN - Wist u dat egels luidruchtige, maar voorzichtige liefdespartners zijn? Dat libellen aan yoga doen en boommarters de kat uit de boom kijken? De verrassende bundel Beesten in het nieuws bevat een ge varieerde selectie van die renverhalen waar iedereen zijn hart aan kan ophalen. Geen taaie weten-schappe lijke kost, maar levendige reportages van een enthou siaste natuurwaarnemer. De Faam mag zeven exem plaren van het boek Beesten in het nieuws weggeven aan de inzenders van de oplos sing van deze puzzel. Auteur Hans Peeters heeft zijn ogen niet in zijn zak. Telkens als hij naar buiten gaat, ziet hij iets in de dierenwereld wat hem in spireert tot het schrijven van een verhaal. Of het nu gaat over palingtrek, slakkenvraat of kik kerdril, Peeters weet er iets nieuws en interessants over te vertellen. Het resultaat is Bees ten in het nieuws, een opmer kelijke collectie reportages met Nederlandse dieren in de hoof drol. Peeters verzamelde deze verhalen tijdens zijn vele toch ten in de Nederlandse natuur. Hij trok erop uit met boswach ters, onderzoekers en fotogra fen om de geheimen van de meest uiteenlopende diersoor ten te ontrafelen. Met zijn le vendige reportages neemt Pee ters de lezer als het ware mee naar buiten. Enthousiast com bineert hij de kennis van de ex perts met zijn eigen ervaringen, nieuwsgierigheid en verwonde- Puzzel mee! ring. Zo maken we kennis met bosmieren en vliegende herten, met patatvossen en wilde zwij nen, met metselbijen en kak kerlakken. Maar we lezen ook over hun vaak moeizame be slommeringen in het moderne Nederland. Peeters blijkt niet alleen in de natuur een scherpe waarnemer te zijn, maar ook thuis, als burger en nieuwsvol- ger. Met een vlotte pen en oog voor detail schrijft hij nuchter over zaken als herintroducties, maaibeleid en het verdiepen van de Zeeuwse vaargeulen. Beesten in het nieuws is niet al leen heerlijk leesvoer, maar ook een lust voor het oog. Het boek heeft een stijlvolle opmaak en is voorzien van prachtige zwart- witfoto's van Theo Terwiel en Hans van de Water. Het boek is uitgegeven door KNNV Uitgeverij, telt 112 pagi na's en kost 14,95 euro. Oplossingen van de puzzel kunnen gestuurd worden naar: De Faam Fruitlaan 4C, 4462 EP Goes. Of via: red.faam@whm.wegener.nl. naald dun stuk hout naar omlaag prul denk beeld krijgs macht insect boom vogel product deel van de voet naam loosheid T 2 hemels blauw 1 langlauf- traject 8 tafel gast hiaat zeegod T 4 muziek noot kwaal motto T hevige wind lid woord T 9 schrijf- kosten zee boezem T 7 tenen mand vroeger scha duwkant T rood levens vocht hande laar T hout vezel plaat smekend verzoek T hengsel- vat wasem luid schreien 5 T 3 etmaal schortje bevel op nieuw - spil dieren geluid gedeelte lijk f 10 rund luiaard voor zetsel soort vet T weldra 6 soort pape gaai Puzzelland 123456789 10 Moeders voor Moeders zamelt urine in van zwangere vrouwen. Uit de urine van deze Vrouwen wordt het hCG-hormoon gewonnen. www. moeders voormoedersnl Moeders voor Moeders, onderdeel van Schering-Plough, zoekt per 1 februari 2009 een Werkgebied Middelburg, Vlissingen, Borsele voor het werven en inschrijven van zwangeren die hun urine aan Moeders voor Moeders willen afstaan. Deze urine bevat een grondstof ten behoeve van medicijnen die gebruikt worden bij de behandeling van ongewenste kinderloosheid. Als informatrice beheert u zelfstandig een rayon. Hiervoor wordt jaarlijks een doelstelling met u overeengekomen. Om in het rayon zoveel mogelijk zwangeren te werven, bezoekt u onder andere artsen, verloskundigen en apothekers aan wie u medewerking vraagt. De zwangere vrouwen die zich hebben aangemeld, worden overdag en/of 's avonds door u bezocht. U informeert hen over de organisatie en, nadat u bij hen een eenvoudige hormoontest heeft uitgevoerd en vragenlijst hebt doorgenomen, schrijft u hen in voor deelname. De transportafdeling van Moeders voor Moeders vervoert de urine vervolgens naar de fabriek. Deze communicatieve functie vereist een algemene ontwikkeling op ten minste Havo-niveau. U hebt een zakelijke instelling, u legt gemakkelijk contacten en u bent initiatiefrijk. Daarnaast bent u in het bezit van een eigen auto en bent u bereid om ook in de avonduren te werken. Het betreft een freelance overeenkomst, waarbij u zelf de werktijden kunt bepalen. Stuur uw sollicitatie met CV, bij voorkeur per e-mail, binnen één week aan: secretariaat.mvm@spcorp.com of Moeders voor Moeders, t.a.v. mevrouw B. Roodenburg, Postbus 20, 5340 BH Oss, onder vermelding van "Vacature informatrice MvM Middelburg". Voor meer informatie kunt u op vrijdag 12 december tussen 09.00-10.00 uur contact opnemen met fieldmanager mevrouw Roodenburg tel. 06-51274037. ÜDe Faam zonder

de Faam | 2008 | | pagina 62