OPRUIMING BIJ ran Dienstregeling bus verandert Op zoek naar nieuwbouw? tostoen KUNSTSTOF DE BESTE EN GROOTSTE VAN ZEELAND Bostoen B.V, Posés 118 4530 AC Temeuzen lel,0115 432464 www.bostoen.nlinfolostoen.nl .TIJD ACTUEEL: DEWPfKKRANT.NL x m Woensdag 10 décent 2008 - Pagina 23 Diensten veranderen per 14 december deweekkrant.nl mode pullovers vanaf 49,- kostuums vanaf 179,- vesten vanaf 59,- colberts vanaf 98,- dress shirts 2 voor 59,- pantalons vanaf 49,- (Olymp en Ledub) casual shirts vanaf 29,- jacks vanaf 98,- Plein 1940 nr. 20 - Middelburg - Telefoon 0118 - 612508 Onze nieuwe brochure: 60 pagina's woonideeén!!! en u ontvangt de brochure per omgaande thuis. Bosteen bouwt traditioneel. Binnen 2 weken ontwerp met offerte. Tevens geheel nieuwe website: www.bostoen.nl DOOR ELLEN DE VRIEND MIDDELBURG - Op 14 de cember verandert de dienstregeling. In de meeste gevallen gaat het om andere vertrektijden en van een aantal lijnen wordt ook de route aangepast. Allemaal wijzigingen om uw reis zo soepel mogelijk te laten ver lopen. De belangrijkste wij zigingen per lijn Lijn 46 Koudekerke - Krabbendijke In de ochtend gaat om 7.28 uur een extra rit vanuit Amemui- den naar Krabbendijke. In de middag een extra rit om 13.45 uur van Krabbendijke naar Goes. Lijn 50 Temeuzen-Middelburg Rijdt in Middelburg in de rich ting van het station voortaan ook via de wijk Dauwendaele (dezelf de route als lijn 57)In de middag FOTO: WIENY DE BRABANDER rijden er minder ritten van Mid delburg naar Temeuzen. Lijn 52 Domburg - Middelburg In de avonduren is een aantal ritten vervallen. Lijn 53 Middelburg - Domburg De vertrektijden zijn ongeveer 30 minuten verschoven. In de avonduren is een aantal ritten vervallen. Lijn 54 Middelburg - Veere De vertrektijden zijn ongeveer 30 minuten verschoven. Daar naast rijdt lijn 54 ook op zon dag. In de zomer rijdt lijn 54 niet. Als alternatief is dan lijn 64 beschikbaar. Lijn 55 Middelburg - Vlissingen Lijn 55 rijdt minder ritten tus sen Betje Wolffplein en de Sporthal in Vlissingen. Daar naast rijdt lijn 55 voortaan ook op zondag (2-uurdienst). In Vlissingen rijdt lijn 55 verder als lijn 57 naar Middelburg. De dienstregeling van de lijnen 55 en 58 is onderling afgestemd. Dit betekent dat op gemeen schappelijke trajecten een ho gere frequentie ontstaat: op maandag t/m zaterdag over dag ieder half uur en op zon dag een ieder uur. De dienst regeling van de lijnen 55,56 en 58 is ook onderling afgestemd. Dit betekent dat op gemeen schappelijke trajecten een ho gere frequentie ontstaat: op. maandag t/m zaterdag over dag om het kwartier en 's avonds en op zondag om het half uur. Lijn 56 Middelburg - Vlissingen In de avonduren tijdens het weekend vervalt lijn 56. Tevens rijdt lijn 56 in de zomerperiode binnen Vlissingen minder vaak. Daarnaast zijn de ver trektijden in de avonduren en op zondag met ca. 15 minuten verschoven. De dienstregeling van de lijnen 55,56 en 58 is on derling afgestemd. Dit bete kent dat op gemeenschappelij ke trajecten een hogere fre quentie ontstaat: op maandag t/m zaterdag overdag een ie der kwartier en 's avonds en op zondag ieder half uur. Lijn 57 Middelburg - Vlissingen Lijn 57 rijdt in Vlissingen niet meer naar het station, maar tot Betje Wolffplein. Vanaf dat punt gaat de bus verder als lijn 55 of 58 naar Middelburg. In Middelburg rijdt lijn 57 voor taan ook via de halte Torenweg (vestiging ROC). Hier is ook de aansluiting met lijn 50 naar Temeuzen. In de avonduren is een aantal ritten vervallen. Daarnaast zijn de vertrektijd met ca. 15 minuten verscho ven. Lijn 58 Middelburg - Vlissingen Lijn 58 rijdt in Vlissingen verder als lijn 57. De dienstregeling van de lijnen 55 en 58 is onder ling afgestemd. Dit betekent dat op gemeenschappelijke tra jecten een hogere frequentie ontstaat: op maandag t/m za terdag overdag ieder half uur en op zondag ieder uur. De dienst regeling van de lijnen 55, 56 en 58 is ook onderling afgestemd. Dit betekent dat op gemeen schappelijke trajecten een ho gere frequentie ontstaat: op maandag t/m zaterdag overdag om het kwartier en 's avonds en op zondag om het half uur. Lijn 59 Amemuiden - Middelburg (Belbus) Lijn 59 is een nieuwe Belbus, de route is; Middelburg - Klevers- kerke - Oranjeplaat v.v. Lijn 60 Temeuzen - Vlissin gen. Rijdt voortaan in beide richtin gen; zowel in de ochtend- als middagspits Temeuzen - Vliss ingen v.v. Daarnaast zijn de vertrektijden iets gewijzigd. Lijn 61 Oost- Souburg-Middelburg Lijn 61 is een nieuwe lijn. De route gaat van Middelburg via Nieuw- en Sint Joosland en Ritthem naar Oost-Souburg v.v. Op zaterdag en zondag is lijn 61 een Belbus. je eigen wereld op Lijn 62 Veere-Meliskerke (Belbus) Lijn 62 is een nieuwe Belbus- lijn; de route gaat van Melis- kerke via Klein Mariekerke en Gapinge naar Veere v.v. Lijn 64 Middelburg - Vlissingen Lijn 64 is een nieuwe zomerlijri en rijdt de route: Middelburg - Veere - Vrouwenpolder - Oost- kapelle - Domburg - Westka- pelle - Zoutelande - Vlissingen v.v. Lijn 64 rijdt alleen van 12 juli t/m 5 september 2009. Lijn 125 Den Osse- Serooskerke Om de aansluiting met lijn 133 te behouden zijn de vertrektij den gewijzigd. Lijn 127 Serooskerke - Nieuw Haamstede Om de aansluiting met lijn 133 te behouden zijn de vertrektij den gewijzigd. Lijn 133 Middelburg - Oude Tonge Lijn 133 rijdt niet meer naar Vlissingen. Reizigers naar Vlis singen kunnen op station overstappen op lijn 57. De ver trektijden op de haltes tussen- Zierikzee en Renesse zijn iets gewijzigd. Op maandag tot en met vrijdag is om 05.47 uur een extra vroege rit toegevoegd tussen Westenschouwen en Zierikzee. cwooy

de Faam | 2008 | | pagina 23