A A VAN DE REE brilmode KIJKKLACHTEN? Sfeervolle centrum - Officiële Mededelingen milieu diversen Profiteer dit jaar nog van het belastingvoordeel op brillen en contactlenzen. Dan gaat u helder het nieuwe jaar in. dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws. vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 10 december 2008 - Pagina 13 Melding BUS-bodemsanering Veerseweg 104 te Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 28 november 2008 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodem sanering op de locatie Veerseweg 104 te Middelburg. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid orri gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei Provincie Zeeland niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631924). Goedkeuring plan en MER- beoordeling verbetering glooiing Boulevard Bankert en Evertsen De Algemene Vergadering van het waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het plan tot verbetering van de glooiing van het dijkvak Boulevard Bankert en Evertsen vastgesteld. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben dit plan ingevolge artikel 7 van de Wet op de waterkering bij besluit van 20 novem ber 2008 goedgekeurd en geoordeeld dat voor de uitvoering van de werken geen Milieu Effectrapportage behoeft te worden opgesteld. Het betreffende plan, het beoorde- lingsbesluit en het goedkeuringsbe sluit liggen van 15 december 2008 tot en met 23 januari 2009 ter inzage bij de de provincie Zeeland, directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg en in het ge meentehuis van Vlissingen op werk dagen van 9.00 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur. Belanghebbenden die van mening zijn rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen door het goedkeurings- en/ of MER-beoordelingsbesluit kunnen tot en met 23 januari 2009 beroep in stellen bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken bij de provincie Zeeland, dir. RMW kunt u zich wenden tot dhr. W.A. Besuyen (tel. 0118-631157). Goedkeuring dijkversterkings plan Zoutelande De Algemene Vergadering van het waterschap Zeeuwse Eilanden heeft het dijkversterkingsplan Zoutelande vastgesteld. Gedéputeerde Staten van Zeeland hebben dit plan ingevolge artikel 7 van de Wet op de waterke ring bij besluit van 17 november 2008 goedgekeurd. Het betreffende plan en het goedkeu ringsbesluit liggen van 15 december 2008 tot en met 23 januari 2009 ter inzage bij de de provincie Zeeland, directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg en in het gemeentehuis van Veere te Dom burg op werkdagen van 9.00 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur. Belanghebbenden die van mening zijn rechtstreeks in hun belangen te zijn getroffen door het goedkeuringsbe sluit kunnen tot en met 23 januari 2009 beroep in stellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken bij de provincie Zeeland, dir. RMW kunt u zich wenden tot dhr. W.A. Besuyen (tel. 0118-631157). Wethouder Rob van Dooren opende afgelopen vrijdag op ludieke wijze de nieuwe kerstverlichting aan de Oude Markt in Vlissingen. foto s: toon poppe door ellen de vriend VLISSINGEN - De licht jes in de binnenstad in Vlissingen schijnen vo lop. Met medewerking van de Rabobank, Stichting Moerman Promotie Vlissingen en de gemeente pakt de Vereniging Winkelcen trum Vlissingen dit jaar flink uit. En het is nog niet klaar! Wethouder Rob van Door- en ontstak de lichtjes op 5 december om 16.30 uur of ficieel. Bomen in de Spuistraat, op de Oude Markt en aan het Bellamy- park zijn sfeervol verlicht. Die decembersfeer wordt nog verhoogd door op het Scheldeplein, in de omge ving van het Arsenaal en op het Bellamypark schit terend verlichte kerstbo men te plaatsen. Vanaf 10 december 16.00 uur zal in de Walstraat- Zuid en de Nieuwendijk kerstverlichting branden. Dit is een gezamenlijk ini tiatief van de winkeliers daar. HEMA

de Faam | 2008 | | pagina 13