IV Dolmans Disneysfeer tijdens fair in Heinkenszand KOFFIE ^TJLLrlTULP KEUKENS ZOEKT: Tulp Niet spoed gezocht! Huishoudelijke hulp bij de klanten thuis (alphahulp) m/v Ook voor adderen tussen de sterren dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL mrjok, tike day nttr... Verkoopmedewerkers voor diverse afdelingen Witje weer aan de slag? Wil je werken binnen de schoottijden van de kinderen of naast je studie? Heb je nog een ochtend over? Dan is dit echt iets voor jou! Ter Weel zorgstroom FACILITAIRE DIENSTEN BV MEDEWERKERS SCHOONMAAK (m/v) Voor een object in Middelburg Woensdag 3 december 2008 - Pagina 46 Boodschappen doen wordt weer leuk! EM-TÉ is een full service supermarkt met véél aandacht voor vers vlees, vers gebakken brood en een zeer breed assortiment op het gebied van groenten en fruit. Bij EM-TÉ staan de klant en gastvrijheid centraal, elke dag weer/Service met een glimlach' noemen we dat. Hierdoor wordt boodschappen doen weer gewoon leuk! Elke dag is er in onze supermarkten volop te genieten en te proeven. Al tientallen jaren bewijst EM-TÉ in Midden-Brabant dat dat kan. Voor ons filiaal in Middelburg Dauwendaele zijn wij op zoek naar enthousiaste Als verkoopmedewerker ben je verantwoordelijk voor de verkoop, voorraad en presentatie van de producten aan klanten. Je bent actiefin de goederenstroom, zorgt voor een juiste schappresentatie van de producten en staat klanten te woord. Je adviseert de klant vanuit je vakkennis en zorgt voor een optimale service. Je kunt op een van de volgende afdelingen ingezet worden; Zelf bediening, Slagerij, Kassa/Services, AGF, Vleeswaren/Kaas. Wij vragen Werken bij een full service supermarkt als EM-TÉ betekent dat jij als medewerker dienstverlening en klantvriendelijkheid vanzelfsprekend vindt. De klant staat centraal en jij heet de klanten elke dag weer welkom en geeft hen die aandacht die ze ook verdienen. Jouw klantvriendelijkheid en enthousiasme zorgen er voor dat boodschappen doen gewoon leuk is. Het is belangrijk dat je enige ervaring hebt met het werk en de relevante basisopleidingen hebt genoten. Wij bieden Een prachtige, vernieuwde en uitnodigende werkomgeving,goede arbeidsvoorwaarden en goede ontwikkelmogelijkheden. Iedere medewerker krijgt een uitgebreid inwerkprogramma en krijgt, zo nodig, verdere vakgerichte opleidingen en trainingen. EM-TÉ maakt deel uit van Sligro Food Group en heeft mede daardoor goede en ruime doorstroommogelijkheden. Interesse? Wij ontvangen graag jouw sollicitatie via onze website www.werkenbijemte.nl, waar je kunt reageren op de vacature die bij jou past! Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Over Sligro Food Group In Sligro Food Group zijr» food-, retail- en food-servicebedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi- channel-strategie met verschillende verkoop- en distributievormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Sligro Food Group heeft haar inkoop van food-retailproducten onder gebracht bij CIV Superunie B.A., die in de Nederlandse supermarkt sector een marktaandeel van circa 27% vertegenwoordigt. HEINKENSZAND - De winkeliersvereniging Winbela houdt op vrij dag 5, zaterdag 6 en zondag 7 december een winterfair in de hallen van bloemisterij Wisse aan de Zwake 7 in Heinkenszand. de fair is aangekleed met win terse decors en de deel nemers dragen Disney- kleding. De afgelopen jaren was het een groot succes. Er zijn stands met kaartjes, kleding, kerstdecoraties, sieraden, stoelmassage, make-up, hobbymaterialen, kera miek, klompen, digitale fot- olijsten en sleutelhangers, fietsen, houten speelgoed. Ook is er aan de inwendige mens gedacht, want er zijn appelstrudels, oliebollen, zelfgemaakte chocolade en wijnen te koop. Daarnaast brengt Sinterklaas een be zoekje aan de markt, waar bij hij presentjes aan de kin deren uitdeelt. Er is een ter ras waar glühwein, erwten soep, warme chocolade melk en broodjes verkrijg baarzijn. Gedurende de drie dagen zijn er elk middag ac tiviteiten. Zo worden er op vrijdagmiddag taarten aan de bezoekers verloot en op zaterdag komt er een be roemde goochelaar. Ook is er op zaterdag en zondag middag een modeshow te zien. De entree is gratis. Voor informatie: www.win- bela.nl Gek van graffiti, maar uitgekeken op gewone mu ren? Met de Graffitea Mug kun je jouw creativiteit de vrije loop laten. De mok heeft de achtergrond van een muur en verder is het aan jou om een ont werp te creëren. Eenmaal tevreden over het resul taat, kun je de mok een half uur lang in de oven zetten en is jouw unieke mok klaar voor gebruik. Info op: Iwantoneofthose.com Als je wordt be schouwd als één van de j meest in vloed rijkste compu terspel len die ooit zijn ge maakt, dan ver dien je na-1 tuurlijk wel wat aandacht. En daar zal deze wekker zeker voor zorgen. Zodra de wektijd is aangebroken, ontstaan er allemaal licht- en geluidseffecten en komt Space Invaders tot leven. Ga me time! Bron: Firebox.com SPACY M Dat we het sterrenstelsel fascinerend vinden, is niet in de laatste plaats te merken aan het aantal gadgets dat zich be zig houdt met deze fonkelende lichtjes in demient. Er is weer een nieuwe variant, dit keer speciaal bedoeld om de badkamer om te toveren in een sterrenzee. Drijvend op het badwater projec teert dit planetarium sterren om je heen en zelfs onderwater. De Bath Planetarium projecteert ook net zo makkelijk rozenblaadjes om je heen. Liever iets stoerder? Zet het apparaat op Deep Blue Ocean en het is alsof je deel uitmaakt van de zee. Bron: J fiTrendShop.com. Wij zoeken met spoed voor klanten op Walcheren en Zuid-Beveland kandidaten voor de Voor gemiddeld 3 tot 15 uur per week Als alphahulp verricht je huishoudelijk werk, voornamelijk bij oudere mensen thuis. Wij bemiddelen tussen de zorgvrager en de alphahulp: je komt rechtstreeks in dienst bij de klant. Om als alphahulp aan de slag te kunnen gaan, beschik je over goede contactuele eigenschappen, heb je affiniteit met huishoudelijk werk en ben je minimaal 3 uur per week beschikbaar. Het uurloon bedraagt 12,20 (vanaf 23 jaar, inclusief vakantietoeslag en vakantiedagen). Voor alphahulpen jonger dan 23 jaar gelden andere uurlonen. Heb je interesse, neem dan contact op metéén van onze kantoren of kijk op www.zorgstroom.nl. Voor de Bevelanden bel je (0113) 27 36 36. Walcheren: gemeente Middelburg: voor de zone Stromenwijk kun je bellen naar (0118) 62 88 32, voor de zone Hof ter Veste naar (0118) 67 92 00 en voor de overige wijken in Middelburg naar (0118) 65 56 00. Voor de gemeente Vlissingen bel je naar (0118) 48 64 00, voor de gemeente Veere naar locatie Serooskerke (0118) 59 73 00 of locatie de Kreek Westkapelle (0118)57 02 44. THUISZORG Contactgegevens: Industrieweg 48, 5145 PW Waalwijk Tel.: 0416-650347 (mevr. J. v. Rijn) E-mailservicedeskzuid@dolmans.com Vanwege de aanhoudende groei van ons bedrijf zoeken wij per direct: Maandag t/m vrijdag van 17.30/18.00 uur tot 19.30/20.00 uur. richt op het ontwikkelen, ERVAREN KEUKENMONTEUR produceren en verkopen van keukens. Ruim 200 medewerkers zijn enthou siast, klantvriendelijk en gericht op kwaliteit. Een Tulp Keuken wordt spe ciaal, samen met de klant, ontworpen en aangepast aan zijn of haar specifieke eisen en wensen. Dit alles is mogelijk omdat al onze keukens afkomstig zijn uit onze eigen Nederlandse fabriek. Om onze klanten optimaal van dienst te kunnen zijn, zijn wij op zoek naar een ervaren keukenmonteur voor de regio Zeeland. Als keukenmonteur bent u vakbekwaam en heeft u liefde voor het keukenvak. Bovendien beschikt u over een nette werkhouding. Wij bieden u een prettige werkomgeving. Daarnaast krijgt u de beschikking over een eigen auto. De arbeidsvoorwaarden zijn prima te noemen. Deeltijdbaan is bespreekbaar. Op donderdag 11 december van 18.00 tot 20.00 uur bent u van harte welkom op onze inloopavond in ons filiaal aan de Nobelweg 2-26, Goes. Op deze avond geven wij u graag meer informatie over deze functie. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u binnen 8 dagen na publicatiedatum sturen naar Tulp Keukens, o.v.v. functie, t.a.v. de afdeling P&O, postbus 280,7460 AG Rijssen. E-mail: enijzink@keukengroep.nl Internet: www.tulpkeukens.nl keu J K E N S I de keuken van je leven Acquisitie figgr aanleiding van deze aerso, <neelsadvertentie wordt niet op prijs ge. \esteld.

de Faam | 2008 | | pagina 46