óók in onzekere tijden! Word nu lid! Dan is deze paraplu voor u Hl'MHlHlUPe Faam Ga naarwww.cnv.nl/actie of bel 030 75 11 001 Kies voor een sterke vakbond en word nu lid van het CNV. Voor meer zekerheid rondom uw werk en salaris. Het CNV komt op voor uw belangen bij uw werkgever en politiek Den Haag. ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 3 december 2008 - Pagina 41 Vervolg van pagina 40 liggen gedurende zes weken, van 4 de cember 2008 tot en met 14 januari 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting de voornoemde stukken. 3nghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten Kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 5 december 2008 tot en met 15 januari 2009 een gemotiveerd beroep schrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. De gene die een beroepschrift heeft inge diend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Voorzieningenrechter £>ij de Rechtbank dii de t dergelij ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWUZEN IS INGE DIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake het onderstaande ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: - Howlin' Wolfstraat 50: verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke or dening voor plaatsen zwembad. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 4 decem ber 2008 tot en met 14 januari 2009 ligt bij de vakbalie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Lange Noordstraat 51: ged. verbouwen en renoveren bestaande woning. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA.Mid- delburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon nummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden ver weten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23/ UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke or dening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten be hoeve van Korendijk 38: bouwen balkon aan achtergevel en aanbren gen bovenramen boven achterdeuren. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; - het bestemmingsplan "Nieuw- land Kom" ten behoeve van Molendijk 19/ Nieuw- en Sint Jooslana: verbouwen berging/ garage tot mantelzorgverblijf. - net bestemmingsplan "Sint Laurens" ten "behoeve van Noordweg 454: vergroten eetka mer en aanpassen dak. - het bestemmingsplan "Buiten gebied 1997" ten behoeve van Noordweg 454: bouwen van een stal. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 54 20. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 4 december 2008 tot en met 14 januari 2009 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange- leven telefoonnummer. langhebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be-stuursrecht naar voren hebben gebracht. VERLEENDE ONTHEFFINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffingen van het bestemmingsplan en bouwvergunnin gen zijn verleend: - Langstraat 35/ Arnemuiden: aanpassen brandveiligheidseisen en bouwen vluchttrap met bijbehorende hekwerken. - Veerseweg 169: plaatsen garage/ berging. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 4 december 2008 tot en met 4 ja nuari 2009 tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie in het stadskan toor. Desgewenst wordt er door de af deling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting ge geven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende ontheffing ten behoe ve van het uitvoeren van het desbetref fende bouwplan kan vanaf 5 decem ber 2008 tot en met 15 januari 2009 een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belang hebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemde besluiten komt gedurende laatstgenoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieninaenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 19/ LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruim telijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Be schermd Stadsgezicht', ten behoe ve van de verbouw en uitbreiding van de panden gelegen aan de Looierssingel 3 en Armeniaans Schuitvlot 1 (voormalige brandweer kazerne) om deze zodoende geschikt te maken voor de huisvesting van Stich ting Cultureel Erfgoed Zeeland. Het ontwerpvrijstellingsbesluit met de relevante stukken, waaronder de ruim telijke onderbouwing, liggen geduren de zes weken, van 5 december 2008 tot en met 15 januari 2009 ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn /haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mon delinge zienswijze binnen de genoem de periode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via tele foonnummer (0118) 67 52 85. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19/ UD 3 WRO Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op ae ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan 'Beschermd Stadsgezicht7 ten behoeve van een wijziging van de functie van het pand Vlasmarkt 7 van 'Detailhandel' in 'Horeca' voor van de vestiging van een restaurant. Het ontwerpvrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 5 december 2008 tot en met 15 januari 2009, ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn /haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoon nummer (0118) 67 52 85. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijker wijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens^ wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren nebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze Faam/ www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. CNV uw houvast, - J en/

de Faam | 2008 | | pagina 41