dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Woensdag 3 december 2008 - Pagina 40 INFORMATIE de OVERHEID GEMEENTE PROCEDURE ONTHEFFINGVERLE NING Gapinqe - het uitbreiden van een toiletgebouw Dorpsstraat 15 (art. 3.6 Wro) Het (bouwjplan is (gedeeltelijk) in strijd met het geldende bestemmingsplan. Wij ziin van plan ontheffing te verlenen. In verband hiermee ligt net ontwerp besluit van 4 december 2008 t/m 14 januari 2009 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u monde ling of schriftelijk een zienswijze tegen het bouwplan Bij het college indienen. AANVRAAG MONUMENTEN VERGUNNING Er zijn aanvragen binnengekomen om vergunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor: Vee re - het verbouwen van een woning en winkel Markt 24; Westkapelle - het restaureren/verbouwen van een landbouwschuur Prelaatweg 5; De aanvragen liggen van 4 t/m 17 december 2008 voor iedereen ter inza ge. Tijdens deze periode kunt u schrifte lijke zienswijzen over de plannen indie nen bij het college. AANLEG/BOUW/SLOOP/ AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aagtelcerke - het plaatsen van een toiletgebouw Baai weg 1 a;( 1 e fase) Biggekerke - bouwen van een woning Dierrink 6; - het slopen van een sanitairgebouw Valkenisseweg 64; Domburg - het plaatsen van een serre Roosjesweg IC; - het wijzigen van een vergunning voor het bouwen van een woning met zo merwoning Aanloop 28; - bouwen van woning met garage Aan loop 51 - het plaatsen van een hekwerk Schelp- weg 26; Gapinge - vergroten van een toiletgebouw Dorps straat 15; Koudekerke - het bouwen van een garage Middel burgsestraat 96; Oostkapelle -veranderen van de receptie Landme- tersweg 1; - vergroten van een woning Poolster straat 30; - het gedeeltelijk slopen van Duinstraat je 15; - plaatsen van een kap op bestaande woning Dunoweg 5; Serooskerke - het wijzigen van een vergunning voor het veranderen van de inrichting Noordweg 125; Vee re - veranderen van een schuur tot woon huis Langendam 1 Zoufelande - het bouwen van een paardenstal en een woning Molenweg;(le fase) - het plaatsen van een dakkapel en een serre D. Koddelaan 48; Wij wiizen u erop dat tegen aanvragen géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aan vraag is beslist (in principe binnen 12 weken). AANVRAAG KAPVERGUNNING Vrouwenpolder - Oranie-Nassaulaan 5, 1 boom. Belanghebbenden kunnen van 3 decem ber tot 17 december 2008 een ziens wijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 435/ ZV Domburg. Voor meer informatie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. (0118) 555447. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tij dens openingstijden inzien bij de cen trale publieksbalie van het gemeente huis, Traverse 1 te Domburg. Ope ningstijden van de balie zijn van maan dag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Bur gerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen Wk 49 kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslis sing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorzie ning gevraagd worden bij de Recht bank. Hiervoor zijn griffierechten ver schuldigd. Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 3 december 2008 Burgemeester en wethouders van Veere MLW WÊ gemeente Middelburg VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het toekennen van de namen Anton de Komstraat en Koos Vorrinkstraat aan twee straten tussen de Gerrit van der Veenstraat en de Sir Winston Churchilllaan en het toevoe gen van onderborden bij deze straten. Het besluit met tekeningen ligt voor iedereen zes weken, van 3 december 2008 tot en met 14 januari 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrij gen. Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indie nen van een bezwaarschrift. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op gronavan artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 145 voor natuurlijke per sonen en 288 voor andere aan natuurlijke personen. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de 30 kilo meterzones in' de wijken Brakenburg en Hazenbura in Amemuiden wor den uitgebreid met de Akkerlaan, een deel van de Botter en het noordelijk deel van de Korenbloemlaan. Daarvoor worden de volgende maat regelen getroffen. 1 .Op de Akkerlaan bij de aansluiting met de Doelewea, op de Botter ten westen van de Vlet, en op het noor delijk deel van de Korenbloemlaan bij de aansluiting met de Van Cit- tersweg, worden poortconstructies met zoneborden El0/A1-30 (begin zone maximumsnelheid) en El 1/ Al-30 (einde zone maximumsnel heid) geplaatst. 2.De zoneborden El0/A1-30 (begin zone maximumsnelheid) en E11 A1-30 (einde zone maximumsnel heid) op de zijwegen van de Akker laan, de Botter en de Korenbloem laan, worden verwijderd. 3.De voorrangsborden BI tot en met B6 op en langs de Akkerlaan, de Botter en de Koren bloem laan wor den verwijderd, uitgezonderd de borden B6 (verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg) op de Akkerlaan bij de aansluiting met de Doeleweg en op het noorde lijk deel van de Korenbloemlaan bij de aansluiting met de Van Citters- weg. 4.Ter ondersteuning van de snelheids verlaging zal op de kruispunten Ak kerlaan/Gersteakker/Sloep en Ak- kerlaan/Klaverakker/Schokker een verkeersplateau worden aange bracht. Inzage Het besluit ligt tot en met 14 januari 2009 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnummer (0118) 07 52 91 Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 4 december 2008 tot en met 14 januari 2009, een be zwaarschrift indienen tegen de maat regelen 1, 2 en 3. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Belanghebbende Volgens artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht bent u belangheb bende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrokken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of ge bruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende aan wie redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar gemaakt heeft, kan vol gens artikel 6:13 van de Awb geen Beroep instellen bij de rechfbank. Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. VERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend, dat zij een revisievergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Zeevisgroothandel G. van de Gruiter voor een zeevisgroothandel. De inrichting is gelegen aan de Nieuwe Kleverskerkseweg 19. De milieuvergunning is ten opzichte van het ontwerpbesluit wel gewijzigd. De vergunning en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 4 december 2008 tot en met 14 janu ari 2009, tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie Ruimte in het stads kantoor. Desge-wenst wordt er door de afdeling Ver-gunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken, telefoon (0118) 67 52 43. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergunning en die tegen het ontwerp van de milieuver- unning een zienswijze naar voren eeft gebracht (dan wel aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijzen te heb ben ingebracht) kan vanaf 5 decem ber 2008 tot en met 15 januari 2009 schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist, kan tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven hage, verzoeken een voorlopige voor ziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt grif fierecht geneven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Amnestyiaan 86: uitbreiden wo ning. - Grote Sternstraat 72: wijzigen raamkozijn in raamkozijn met loop deur. - Hengst 9, Amemuiden: plaat sen overkapping. - Kleverskerkseweg 81: bouw bedrijfspand. - Lange Delft 127: wijzigen gevel pui. - Mortiereboulevard 2: plaatsen dubbele deur in gevel. - Nieuwe Haven 37: vernieuwen dakkapellen voorzijde. - Nieuwstraat 5, Amemuiden: bouw garage en hobbyruimte. - Podium: plaatsen bouwbord. - Schuttershof 12, Amemuiden: aanbrengen deur. - Segeersstraat 31veranderen doorgang. - Singel/Stationsplein, Ame muiden: plaatsen fietsenstalling. - Zilvermeeuwstraat 24: veran deren garagedeur in kozijn. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Buitenhovelaan 185: plaatsen schutting en blokhut (21-11). - Calandweg 50-56, Amemui den: ged. veranderen gevel en indeling pand (21-11). - Hammarskjöldlaan 47: plaat sen schutting (21-1 1). - Het Groene Woud 1: slopen zuurkast (26-11 - Jazzroute 43: plaatsen garage (26-11). - Kleverskerkseweg 27: slopen buitengevel loods (21-11). - Lammerensteeg 9: wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 2 september 2008 betreffende wijziging indeling en plaatsen extra kozijnen in zijgevel t.p.v. dakterras en aanpassen bestaande kozijnen (20-1 j). - Mortiereboulevard: plaatsen au- tobrucj (24-1 1). - Mortiereboulevard 2: plaatsen dubbele deur in gevel (25-11). - Muidenweg 4, Amemuiden: plaatsen drijvende passantensteiger (26-11). - Nieuwe Burg 2-4: wijzigen ge velpui (26-11). - Papisland: bouw 41 appartemen ten (20-11). - Paukenweg 1: aanbrengen mas ten (14 tot 18 m hoog) met netten rond de drivinarange op -de in aan leg zijnde golfBaan (24-1 1). - Rentmeesterlaan 31: aanbren gen gevelreclame (21-11). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum 'een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra- en aan de Voorzieningenrechter bij Ie Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - Cassinstraat 45: uitbreiden woning. De vergunning en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 4 december 2008 tot en met 14 janu ari 2009 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij ae vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toe lichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstel ling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf 5 december 2008 tot en met 15 januari 2009 een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende laatst genoemde periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: naam en adres van de indie ner, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het be zwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. De volgende rijksmonumentenvergun ning is verleend: - Penninghoeksingel 97: geheel vernieuwen 4 kozijnen en ramen. De vergunning en alle relevante stukken Lees verder op pagina 41

de Faam | 2008 | | pagina 40