ZWANGERSCHAP Puzzel mee voor Pii77pl Ylippf concertkaartjes IIIvvi Prijzen voor letters in De Faam Escura Apotheek zorgt ervoor. Veilig medicijngebruik bij Sint - Jacobskerk Vlissingen dé Weekkrant Vraag ons apotheekteam naar de meldkaart Zwangerschap. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 6 10 DeFaam ALTIJD ACTUEEL: D EW EEK K RANT. N L Woensdag 3 december 2008 - Pagina 39 Escura Apotheek Walcheren Middelburgse straat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 www.escuraapotheekwalcheren.nl Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl hemel lichaam kam pioen wilde beest wind richting kruis boog glazen klok binnen komst persoon lijk vnw. rund T~ voor- zetsel rolletje tabak toezicht houder verleden wigwam scheeps helling T ziekte kiem gifslang T buiten sporig Zwitsers rauw- kost- gerecht veer kracht ternau wernood wacht huisje insect brood suiker voor zetsel deel van een dier reistas spil voor- zetsel dans ~"T~ haal met de tong V gevaar voor schade rol- schaats- baan T kreet vruch tennat schuw dier soort jazz lucht post vleugel W rondhout In de Sint Jacobskerk in Vlissingen is het hele jaar door al veel georganiseerd voor het 700 jarig bestaan. foto: jaap van luuk VLISSINGEN - De alge mene afsluiting van het jubileumjaar van de Sint Jacobskerk is op zondag 14 decem ber. Het wordt een bij zondere gebeurtenis die veel mensen zal be wegen tot 'een mid dagje Jacobskerk'. De bekende, populaire en bovendien van oor sprong Zeeuwse zan geres Marie-Cécile Moerdijk verzorgt dan een programma. De Faam mag zes keer twee kaartjes voor de ze happening wegge ven aan de inzenders van de oplossing van deze puzzel. Marie-Cécile Moerdijk zingt kerstliedjes en ca rols, met veel samenzang, in de intieme sfeer van de feestelijk versierde kerk. De organist van de kerk, Jos Vogel, verzorgt de be geleiding op orgel en piano. Marie-Cécile Moerdijk staat borg voor een hoogst plezierige en gezellige namiddag, een opkikker voor ieder die van zang en (kerst) sfeer houdt. Het programma begint om 15.00 uur, en zal naar schatting tot 17.00 uur duren, inclusief een pauze. De (goed ver warmde) kerk is open van af 14.15 uur. De entree is ook voor dit laatste item in het kader van de 700-jaar viering slechts 700 euro cent per persoon. Dat is inclusief koffie, thee, fris drank of Glühwein. Jonge ren tot 16 jaar, die met hun ouder(s) meekomen, hebben vrij toegang. Oplossingen van de puz zel kunnen gestuurd wor den naar: De Faam Fruit- laan 4C, 4462 EP Goes. Of via: red.faam@whm.we- gener.nl. Puzzelland vervolg van de voorpagina: Angélique Allaart (35) uit Serooskerke krijgt de föhn van Hairstuff in Middel burg thuisbezorgd. Een cadeaubon van El Kantra (25 euro) in Middelburg is voor Martine Knuit (45) uit Vlissingen en met de cadeaubon van Karei Cain.Middelburg (20 eu ro) wordt M. Westveer (32) uit Middelburg ver blijd. Een haarverzor- gingsset van ZieZo haar- cosmetica (35 euro) in Middelburg is voor Liana Schaeffer (43) uit Oostka- pelle. Met één van de drie spellen van de Golff Su permarkten op Walche ren kan I. Daal (27) uit Vlissingen spelen. De an- f0t0: jaapwolterbeek dere twee spellen gaan naar Peter van Dongen uit Middelburg die graag met zijn kleinkinderen om de tafel wil schuiven en M. Karelse-Welleman uit Oostkapelle. Alle win naars krijgen hun prijs thuisgestuurd of een brief dat zij hun prijs in de be treffende winkel af kun- npn halpn

de Faam | 2008 | | pagina 39