1 schuttershof Uit met Arie Koomen in Theater de Mythe Rocksession Dear Mom Tommy Grandpa Nick sessieband Hardcore Punk Night Brunch X Aan u de keuze menu' Juke Joints fanmeetingsdag in De Piek in Vlissingen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Dinsdag 9 december Woensdag 10 december Exposities Theater Dikke van Dale in 't Beest Landlust zondag 07 december 17.00 uur Entree: gratis Info: www.myspace.com/coverbandrocksession zondag 14 december 17.00 uur Entree: gratis Info: www.dearmom.nl zondag 21 december 17.00 uur Entree: gratis Info: www.myspace.com/tommyvlaeminck zondag 28 december 17. uur Entree: gratis Info: www.grandpanicksessieband.nl „Vietnam" Landlust Woensdag 3 december 2008 - Pagina 33 Herman Boon Cabaret met Kerstband Good Times Voltaweg Vlissingen 20.00 uur Capella Minsk Kerstconcert Ave Maria Theater De Mythe Goes 20.00 uur Het Zuidelijk Toneel Met o.a. Philip Freriks en Har- men Siezen Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Theater Terra Popconcert voor 4+ Stadsschouwburg Middelburg, 15.00 uur De Koning en de rest Theatervoorstelling vanaf 4 jaar Arsenaal theater Vlissingen 15.00 uur Cabaret De Kattebel Met Ans en Rini Schilders Gemeentehuis Kapelle 20.00 uur Dikke van Dale Door Theaterproductiehuis Zeelandia Podium 't Beest Goes 20.00 uur Blues sessie Jamsessie Desafinado Middelburg 21.00 uur December-Expo Schilderijen en beelden Chris Overbeeke, Renee Mink, Dinie Nomden en Kathe Ruys- senaars Galerie-T Turfkaai Middelburg Colour, Non-Colour Expo van zestien kunstenaars Galerie van den Berge Goes van 11 tot en met 20 december Carla Goos Fascinatie voor glas 't Kunstuus Heinkenszand tot en met 20 december Dieneke Covens-Bulder en Wim van den Berg Schilderijen Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg Tot en met 20 december Najaarsexpositie Jos van Beek schilderijen en Frans Biemans glasobjecten De Duingalerie Domburg Tot en met 10 januari Wim Hofman Illustraties Galerie De Vier Gemeten Tot en met 16 januari Liesbeth Minderhoud Grote en kleine doeken met vreemde wezens Galerie POP Domburg doorlopend Art Aurum Sierraden, objecten, schilderij en Galerie Art Aurum Domburg doorlopend lUUix>.»i MIDDELBURG - Tijdens de Hardcore Punk Night zaterdag 6 december zijn de vier bands The Setup, State of Mind, Otis en Teenage Lust te zien in De Spot in Middelburg. De Ant werpse groep The Setup speel den eerder op grote festivals als Groezrock, Puntpop, With Full Force (D), Ninja Fest (UK) en Pukkelpop en vele meer. Hun muziek valt volgens kenners het beste te beschrijven als hardco re met een randje metal waarbij de vergelijking met bands als Earth Crisis, Integrity, Snapcase en Unbroken snel gemaakt is. State Of Mind maakt groovy NY styled hardcore. Hun sound is te vergelijken met Bum, Fah renheit 451, Maximum Penalty en Leeway. In september 2007 brachten ze hun eerste cd Mu sic for the Statefully insane uit. Otis uit Roosendaal is ontstaan uit de veelgeprezen band Stock holm Syndrome. Met hun men geling van hardcore, punk en zelfs wat rock roll maken ze een muzikale mix waarbij na men als Black Flag, Fugazi, Snapcase en zelfs At The Drive in verschillende recensies ge noemd worden. Teenage Lust uit België maakt al sinds hun eerste optreden vorig jaar veel indruk in de Europese hardco- rescene. Hun muziek doet den ken aan bands als American Nightmare en Count Me Out. Aanvang: 21.00 uur. Reserveren: reserveren@despotmiddel- burg.nl. Voor meer informatie over de punk night en het pro gramma: www.despotmiddel- burg.nl. VLISSINGEN - De Zeeuwse bluesrockband The Juke Joints houdt zaterdag 6 de cember een fanmeetingsdag in de Piek in Vlissingen. Deze fanmeeting is een openbaar feest waarbij het 25-jarig be staan van de band centraal staat. Met op scherm gepro jecteerde beelden, een foto overzicht van de hoogtepun ten, give-aways en uiteraard een knallend optreden. In hun 25 jarig bestaan stonden The Juke Joints op festivals met de groten der aarde; Buddy Guy, Van Morrisson, BB King, Bonnie Raitt en John Hiatt zijn slechts enkele namen. De vorig jaar in heel Europa verschenen tiende CD Let It Roll, uitgebracht door Rounder Europe, kreeg uitstekende recensies. Aan dit album werkte blueszange res Tineke Schoemaker mee. slidegitarist Marcel Scher- penzeel en drummer David Snel. The Juke Joints zijn de laatste jaren op podia te zien geweest in Ierland, Enge land, Frankrijk. Duitsland, Letland, België. Zwitserland, Curasao, de VS en festivals waaronder North Sea Jazz, Moulin Blues en R&B in Gro ningen. Open: 21.00 uur. Aanvang: 22.00 uur. Entree: 8 euro, fanclubleden gratis. Reserveren: www.depiek.nl. GOES - Arie Koomen brengt donderdag 11 december zijn solo Oudejaarsvoorstelling Uit in Theater De Mythe in Goes. Wie is Arie eigenlijk en wat heeft hij gemeen met de andere ou- dej aarscabaretiers en come dians? Wim had spiekbriefjes, Arie niet, Freek heeft een bril, Arie niet, Seth had romantische dromerige liedjes, Arie niet, Youp heeft bretels, Arie niet, Lebbis en Jansen zijn met zijn tweeën, Arie niet, Sjaak Bral spreekt vloeiend plat Hagenees, Arie komt wel uit zijn woorden, Jan Jaap heeft een politieke be trokkenheid, Arie niet en Guido is een schele, Arie niet. Zijn ei gen conclusie is eig?.njij^_cj^ frjj nu elke 2'persoon ^0%) kOftlUCJ op de menuprijs /V. 1 Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl restaurant n Schuttershofstraat 1 Middelburg 0118-62 62 65 www.schuttershof.nl GOES - Theaterproductiehuis Zeelandia staat woensdag LO en donderdag 11 december met De Dikke van Dale in 't Beest in Goes. Wie was de man, die zijn leven doorbracht met zijn neus boven de boeken. Een toneelstuk over Johan Hendrik van Dale, hoofdonderwijzer en archivaris in Sluis en woordenboekenma ker. Aanvang: 20.30 uur. Kaarten: 0900-3300033. foto: lex de meester een brilloze, rechtkijkende, per soonlijk betrokken, soloartiest is die in staat is om zijn eigen broek op te houden en de tek sten grotendeels wel uit zijn hoofd weet. Arie Engel Koomen is een Nederlandse stand-up comedian, bekend van het duo Arie en Silvester en televisiepro gramma's als De Lama's en Te quila van jongerenzender BNN. Vanaf 2007 is hij te zien in Doe Maar Normaal, de Nederlandse versie van de Engelse popquiz Never Mind The Buzzcocks. Sinds 2008 is hij ook presentator van Night of Comedy op Come dy Central. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: www.theaterverkoop- 9900-3300033. Vietnamees, Chinees Wokrestaurant en afhaalcentrum Schoolstraat 1, Vrouwenpolder, tel. 0118-59 35 07 www. resta uran t-Vietnamnl E-mail: info@restaurant-vietnam.nl Speciaal afhaalmenu december 2 stokjes saté 2 gebakken bananen 2 Vietnamese loempia's Gamba's met knapperige wokgroenten Foe Yong Hai met kipfilet Koe Low Yuk met zoetzure saus Babi pangang met pikante saus Rundvlees in Vietnam, paprikasaus Kroepoek Met nasi/bami of witte rijst Per 2 personen 18,00 Reserveer nu voor ons speciaal Kerst wokbuffet: Kinderen t/m 10 jaar: 25 december t/m 1 januari 2009 Geopend: 12.00-22.30 uur €22,50 p.p. 11,25 p.k. Wok afhaal 5.- p.p. Inclusief nasi/bami of witte rijst Wok afhaal met kipfilet Wok afhaal met varkensvlees Wok afhaal met biefstukfilet Wok afhaal mef garnalen Wok afhaal met pangavisflet Wok afhaal vegetarisch met taufoe Keuze uit de volgende sauzen: 1Vietnamese saus met citroengras 2. Chinese zoetzure saus 3. Japanse zoete ketjapsaus 4. Pikante Thaise saus voor de liefhebbers 5. Vietnamese pikante kerriesaus 6. Knoflooksaus met tausi Decembermaand: cadeaumaand Gratis één cadeaubon t.w.v. f 20.- Alleen in december, bij aankoop van 5 kadobonnen t.w.v. 100,- één cadeaubon van 20,- gratis!!! bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere dag vanaf 17.00 uur uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangenmenu samen voor 31,50 per couvert nu elke 2persoon 50% korting op de menuprijs

de Faam | 2008 | | pagina 33