ojzm MOELEKER Gratis filmkaartjes Cine City raab karcher Kunst- en Cultuurroute in Middelburg f It Oud en jong samen bij Sinterklaas KEURSLAGER Tevens verkoop van gebruikte bouwmaterialen Ook hier v/erd het tegelwerk geleverd en geplaatst door Raab Karcher MIDDELBURG ppr Ook op dit project verzorgden uiij de elektrotechnische installaties III Licht en Krachtinstalloties Domotico installateur 6L6KTROT6CHNI6K Datanetcuerken Handelsweg 15 Vlissingen Tel. 0118-490800 Noordland 27, 4451 RP Heinkenszand Telefoon: 0113-56 17 55 Telefax: 0113-56 10 32 wwwdewendingzeelandnl ING GROOTKEUKENAPPARATUUR Adres: Nijverheidsweg 2 4421 sg Kapeiie Proficiat en veel IeL: succes met de Fax: 0113-342792 www.moeleker.nlverkoop@cpmoeleker.nl veTDOUWde lVtnl\el Sinterklaastrends van 2008 VLISSINGEN - Sinterklaas staat bekend als een grote kinder vriend, maar voelt zich ook tus sen zijn leeftijdgenoten erg thuis. Daarom viert de Goed heiligman zijn verjaardag op vrijdag 5 december met zowel de peuters van Kinderopvang Walcheren (KOW) locatie de Tuimelaar als de deelnemers aan de dagverzorging voor ou deren van zorgaanbieder Zorg- stroom. Van 10.30 tot 12.30 uur zal de Sinterklaas samen met twee zwarte Pieten een bezoek bren gen aan de Tuimelaar in Vliss ingen. door karin 0cké MIDDELBURG - De maande lijkse Kunst- en Cultuurroute van de Zeeuwse hoofdstad komt er weer aan. Zondag 7 de cember openen ondermeer ga leries, musea, antiquariaten, ateliers en antiekzaken van 13.00-17.00 uur hun deuren. De route gaat door een deel van het centrum, waar ook veel winkels open zijn in verband met koop zondag, en via mooie straatjes niet zover buiten het centrum. Daar heerst op zondag middag haast een oase van rust. Alle deelnemers hebben de beken de blauwe vlag met het K&C lo go buiten hangen. De ene keer wandel je een winkel binnen en de andere keer gewoon bij de kunstenaars thuis. Zij hebben één of meerdere kamers inge richt met hun kunstwerken en staan de bezoekers graag te woord. Er is een grote variatie aan kunst; van hele kleine schil derijtjes tot hele grote, van klas siek tot modern, van fotografie tot beeldhouwwerk en kleurrij ke aparte meubelen. Het is er al lemaal en een ieder die deze route volgt, zal ongetwijfeld werken naar zijn of haar smaak tegenkomen. Folders verkrijg baar bij alle VW's op Walche ren, de deelnemers, diverse ho recabedrijven en winkels. Info: ww.kunstroutemiddelburg.nl door marina meijers VLISSINGEN - Deze week is het zover, eindelijk is het pakjesavond. Reden voor de Faam om zich te verdie pen in de cadeautrends van dit jaar. De Wii staat dit jaar op veel verlanglijstjes bovenaan. foto: marina meuers rugzak tot kwartetspel, bijna alles is verkrijgbaar met de af beelding van de Belgische tv- ster. Bij de iets oudere kinde ren is Het Huis Anubis popu lair. Ook hier zien we verschil lende producten, zo is er een dekbedovertrek van Het Huis Anubis maar ook een tas en niet te vergeten het bordspel. Met stip op nummer één staat de Nintendo Wii Sports. Geen goedkoop cadeau, voor de Wii betaal je zo'n tweehonderdvijf- tig euro, maar wel iets waar het hele gezin wat aan heeft. Bo vendien is de Wii uit te breiden met allerlei accessoires zoals een gitaar, een racewiel of een schietpistool. Nummer twee bij de games is de Nintendo DS. Voor een setaanbieding van de Nintendo DS met bij voorbeeld het populaire Brain Training, waarbij het geheu gen getraind wordt, moet on geveer honderdvijfenzestig eu ro betaald worden. Bij het speelgoed voor de kleintjes blijven Lego, Duplo en Play- mobil het populairst. Vooral het Lego Creator huis, waarbij kinderen zelf het huis van hun dromen kunnen bouwen, vindt gretig aftrek. Meisjes zet ten dit jaar massaal alles van Mega Mindy op hun verlang lijstje. Het assortiment Mega Mindy-artikelen is dan ook be hoorlijk uitgebreid: van lam pion tot verkleedpak en van MARCEL VAN DER V0ÖRT MIDDELBURG - Madagas kar: Escape 2 Afrika wil ik gaan bekijken. Ik ben verzot op tekenfilms. Die zijn leuk en vrolijk", zegt muzikant Stijn Warendorf (22) uit Middelburg. "Vroeger ging ik naar serieuzere films, maar met het ouder wor den kies ik liever voor de blije inhoud. Mijn favoriete acteur is lohn Travolta, er is geen actrice die ik speciaal vind. Amadeus vind ik de allerbeste film en ik hou van verfilmde musicals", aldus Stijn, terwijl zijn hond rond hem heen springt op de Middelburgse Markt. Stijn mag, samen met iemand anders, naar een film naar keu- Muzikant Stijn is gek op verfilmde musicals. foto: izaak verkeste ze, als hij dit artikel bij de ticket- Faam zet elke week een wille- service van CineCity Vlissingen keurige persoon op Walcheren laat zien. De fotograaf van De op de foto.

de Faam | 2008 | | pagina 25