KUIKENFILET gmmmi RIB/MAGERE RUNDERLAPPEN SHOARMA/ROLLADE VARKENSlAPPEN *JZiS- De Faam dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL FREELANDER 2 FOLLOW YOUR INSTINCT Vervolg van pagina 36 VERKEERSMAATREGEL (1) Burgemeester en wethouders hebben besloten het parkeren te verbieden op een aan de Mosselkreekstraat 7 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeer vak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 1 januari 2009 bij burgemeester en wethouders be zwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving in het stads kantoor ter inzage. VERKEERSMAATREGEL (2) Burgemeester en wethouders hebben besloten het verkeersbesluit om het parkeren te verbieden op een aan de Schepenenlaan 262 gelegen par keervak, behalve voor ae gehandi capte waarvoor het parkeervak is bestemd in te trekken. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 1 januari 2009 bij burgemeester en wethouders be zwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoem de wet de Voorzieningenrechter bij de rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningenrechter, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Mid delburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden griffierech ten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt bij de vakbalie van de afdeling Vergunning Verlening en Handhaving in het stads kantoor ter inzage. VERKEERSMAATREGEL (3) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de Nagtglasstraat en Kesteloo- straat voor doorgaand autoverkeer worden afgesloten. Dit gebeurt door twee paaltjes te plaatsen in de Nagtglasstraat ter hoogte van de aan sluiting met het Molenwater, en twee paaltjes halverwege het wegvak dat de Nagtglasstraat met de Kesteloo- straat verbindt. Om aan te geven dat beide straten doodlopen, worden bor den L8 (doodlopende weg) geplaatst bij de ingangen aan de zijde van de Woensdag 19 november 2008 - Pagina 37 Branderijmolengang respectievelijk het Noordbolwerk. Inzage Het besluit ligt tot en met 31 december 2008 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen betaling verkrijgbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Uevense, telefoonnummer (0118) 67 52 91 Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedurende zes weken, van 20 november tot en met 31 december 2008, een be zwaarschrift indienen. Het bezwaar schrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waarte gen u bezwaar maakt, de reden waar om u bezwaar maakt en uw handte kening. Belanghebbende Volgens artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht bent u belangheb bende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrokken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen ande ren. Daarvan is oijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe om geving van de weg waarop een besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwezig. Een belanghebbende aan wie redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar gemaakt heeft, kan vol gens artikel 6:13 van de Awb geen beroep instellen bij de rechtbank. Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tijde lijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopi ge voorziening aanvragen bij de voor zieningenrechter van de rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; ait recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere dan natuurlijke personen. VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben 'ra beskoten de naam 'de Pereboom- weie' te wijzigen in 'Pereboomweie' en de omschrijving aan te passen aan de huidige situatie. Het besluit met tekeningen ligt voor iedereen 6 weken, van 19 november t/m 31 december 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor, Ka- naalweg 3 te Middelburg. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrijgen. Indien u het niet eens bent met dit be sluit, kunt u ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Indien u bij ons een bezwaarschrift heeft ingediend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op gronavan artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzieningenrechter bij de rechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. In het geval u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de Voorzie ningenrechter, sector Bestuursrecht, jurg. gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit nge Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergeli bedraagt 145 voor natuurlijke per sonen en 288 voor andere aan na tuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Bdlinkstraat 32: pla atsen dakterras. - Hertzweg 36: herbouw bedrijfs pand. - Hofplein 8: schilderen achtergevels. - Markt 75: vernieuwen toiletten. - Nassaulaan, flats: plaatsen rook gas afvoerpijp. - Nieuwe Burg 2-4: wijzigen gevel pui. - Noordweg 321: vernieuwen dak schuur. - Oude Vlissingseweg 44: bouw berging. - Qua rlesha venstraat 7 en 9, Nieuw- en Sint Joosland: uit breiding verdiepingen. - Teresastraat 2A: uitbreiden school. - Vrijlandstraat 28: veranderen raam- in deurkozijn. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden in gediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen en ontheffingen zijn ver leend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Baarsjesstraat 43-45: sloop gymnastieklokaal en schoolgebouw fcll). - Bluesroute 117 en 119: plaat sen gekoppelde garage (6-11). - Buitenhovelaan 1aanbrengen reclame (6-11). - Damplein IA, B en C: tijdelijk aanbrengen (max. 5 jaar) stalen ondersteuningsconstructie onder bal dakijn (11-11 - Damplein 35: renoveren dakcon structie (11-11). - Markt 21ontheffing bestemmings plan voor gebruik eerste verdieping voor horecadoeleinden (12/11). - Markt 49: aanbrengen reclame (6- 11). - Mastgatstraat 30: sloop school gebouw (6-11). - Molenwater 105: renoveren be (11-11). reboulevard 1: aanbren gen reclame (7-11). - Mortiereboulevard 30: aan brengen cjevelreclame (10-11). - Noordsingel 62: uitbreiden wo ning (10-11). - Noordweg 286: uitbreiden wo ning (10-11). - Piet Heinstraat 150: sloop schoolgebouw (6-11). - Reigerstraat 3: ged. verbouwen restaurant met bovenwoning tot fri- tuurverkoopunt (10-11). - Reigerstraat 3: sloop wanden en trap begane grond en deel verdie pingsvloer (11-11). - Rijnstraat 12: sloop schoolge bouw (6-11). - Seisdam 34: interne verbouwing en herstellen dakgoten, vernieuwen balkon (7-11). - Singelstraat 27: plaatsen Velux dakraam voorgevel en dakkapel achtergevel (11-11). - Singelstraat 29: plaatsen dakven ster, ladderhaken, ventilatievoorzie- ningen, herstellen schoorsteen (7-11). -Teresastraat 16: uitbreiden wo ning en plaatsen kozijn in voorgevel (6-H). - Trompstraat 39/Piet Heinstraat 50: sloop gebouw (6-11). - Van Cittersweg 2-0, Amemui- den: sloop clubgebouw (6-11). - Weg door de Oude Haven, Nieuw- en Sint Joosland: tijde lijk inrichten werkterrein en plaatsen 12 bouwketen (10-11 Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel- burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Dam 8: veranderen stoep. - Korendijk 8: ged. vernieuwen, veranderen en verbouwen woning. - Kuiperspoort 12: plaatsen 2 dak vensters op achterdakvlak en aan brengen dakhaken op voordakvlak. - Rotterdamsekaai 3: plaatsen gevelreclame. - Vlasmarkt 6-8: plaatsen gevelre clame. - Vlissingsestraat 48: vergroten winkel en verbouwen bovenwoning. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van* 20 november tot en met 31 december 2008, elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting Begeven op de voornoemde stukken, e belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die redelijker wijs niet verweten Kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 21 november tot en met 1 janu ari 2009 een gemotiveerd beroep schrift indienen bij de Rechtbank Mid delburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWUZEN ZUN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Langeviele 59: verlenen van ver gunning op grond van de Mo numentenwet 1988 voor plaatsen hekwerk t.p.v. portaal; - Cassinstraat 45: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning. ONTWERP MONUMENTENVER GUNNING Gedurende zes weken, van 20 november tot en met 31 december 2008 ligt bij de vakbalie in het stads kantoor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumenten-" wet 1988 ter inzage voor: - Noordweg 493: slopen schoor steen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het col lege van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op net tele foonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ont werpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. met klein beentje n overige reclames zie in de winkels www.maros.nl GROOTHANDELSKORTING 10 a 20%, bij afname van 3 kg per vers vleessoort excl. reclames Auto Ventura B.V. Amundsenweg 33, Boes - tel: 0113-24 52 85 www.autovenfcura.nl ALS COMMERCIAL-UITVOERING VANAF 29.258* (excl BTW EK BPM) Leaseprijs va 695 p/m excl BTW (bron: Land Rover Business Partner, full operational lease, 48 mnd20 000 km p/jr) Personenautokentekenprijs va 41900 incl BTW en BPM Min./max verbruik: 7.5 - 11.2 1/ 100 km, resp. 13,3 - 8,9 km/1. C0?-uit8toot resp 194 - 265 g/km. 3 jaar fabrieksgarantie tot 100.000 km. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. LAND^ EROVER GO BEYOND

de Faam | 2008 | | pagina 37