Puzzel mee met De Faam voor entreekaarten Toekomstbal r r r r dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 1 2 Woensdag 12 november 2008 - Pagina 49 van een boot) Noorddijk kadastraal bekend VREOO.G. 1940.G.0. (art. 3.23 Wro); Vee re -plaatsen van een kunstwerk/straat- meubilair (stalenframe in de vorm van een kerktoren) Polredijk kada straal bekend VRE00.V.24.G.0. (art. 3.23 Wro); Westkapelle - plaatsen van een kunstwerk/straat- meubilair (2 stalenframes in de vorm van koeien) Schelpweg kadastraal bekend WKP00.F.1565.G.0. (art. 3.23 Wro); Zoutelande - plaatsen van een kunstwerk/ straat- meubilair (stalenframe in de vorm van een wolk) Duinweg kadastraal bekend VKN00.G.1565.G.0. (art. 3.23 Wro); De (bouw)plannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met net geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan ontheffing te verlenen. In verband hiermee liggen de ontwerp besluiten van 13 novem ber t/m 24 december 2008 ter inza ge. Gedurende de genoemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen net bouwplan bij het college indienen. VRUSTELLINGSPROCEDURE Zoutelande - Er is een aanvraag om bouwvergun ning ingediend voor het bouwen van een woning achter Nieuwstraat 7 en 9 te Zoutelande (op kavel 9). Dit plan past niet in het geldende bestemmingsplan. Wij ziin van plan om aan dit bouwplan medewerking te verlenen met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De aanvraag ligt van 13 november t/m 24 december 2008 ter inzage. Gedurende deze periode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het college indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indie nen kunt u niervoor contact opnemen met de behandelend ambtenaar, dhr. M. Jonker, tel. (0118) 555 353. De ruimtelijke onderbouwing van het plan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder "visie en beleid, art. 19 procedures". AANLEG/BOUW/SLOOP/AAN VRAGEN (bekendmaking ingevolge arti kel 41 Woningwet) Grijpskerke - het veranderen van drie buitengevels Ravesteinweg 2; Koudekerke - het wijzigen van een vergunning voor het bouwen van een woning De Honte 1; - het vernieuwen van een berging/op- slag Breeweg 4B; - het plaatsen van een bedrijfsruimte Karreveld;(le fase) Meliskerke - het slopen van een schuur Rapen burg weg 22; Oostkapel Ie - het vergroten van een woning Mo lenweg 13; Serooskerke - het vernieuwen van twee dakkapel len Torenstraat 15; Vrouwenpolder - het plaatsen van een mast t.b.v. mo biele telecommunicatie Fort den Haakweg 36a; Westkapelle - het gedeeltelijk slopen van een leien dak de Bucksweg 2; Wij wijzen u erop dat tegen aanvra gen géén bezwaarschrift ingediend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNIN GEN (tussen haakjes staat de datum van ver zending) Aagtekerke - het oprichten van een werkplaats voor een houtbewerkingsbedrijf Zuid- weg 13;(le fase)(4-l 1 - het vergroten van een bedrijfsloods als werkplaats voor een aannemings bedrijf Zuidweg 151 e fase) (4-11) - het vergroten van een werkplaats voor een las- en constructiebedrijf Zuidweg 11 (le fase) (4-11) Grijpskerke - het gedeeltelijk slopen van het dak van een ligboxenstal Zwanenburg- weg 1 ;(30-10) Koudekerke - het vergroten van een woning en het bouwen van een schuur Middelburg sestraat 67; (3 0-10) Meliskerke - het veranderen van een garage Jan Vaderstraat 43;(30-l 0) Oostkapel le - het gedeeltelijk slopen van een wo ning Noordweg 37,(30-10) - het gedeeltelijk veranderen van een berging tot vakantie appartement Dorpsstraat 10,(30-10) Zoutelande - het vergroten van duinhotel HAGA, Westkapelseweg 17,(1 e fase)(4-l 1 Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. AANVRAAG KAPVERGUNNING Biggekerke - Schuitvlotstraat 41één boom. Belanghebbenden kunnen van 12 tot 26 november 2008 een zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afde ling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer infor matie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. (0118) 555447. VERLEEND SUBMANDAAT De gemeentesecretaris van de ge meente Veere heeft besloten, op grond van artikel 3, lid 1van het algemeen mandaat- en volmachtstatuut 2006, submandaat te geven aan de heer M. Beverwijk, hoofa van de afdeling Vei ligheid en Milieu ten aanzien van be paalde besluiten van de afdeling Vei ligheid en Milieu. Het besluit treedt met onmiddellijke ingang in werking en ligt t/m 12 december 2008 voor ie dereen ter inzage. UITGIFTE BOUWGROND - Aagtekerke (plan Bouwlüst III fase II), 7 kavels voor vrijstaande en 2 voor 2/1-kap woningen; - Biggekerke (plan Onrustpolder), 5 kavels voor vrijstaande woningen; - Grijpskerke (Nimmerdor), 2 kavels voor vrijstaande en 6 voor 2/1-kap woningen; - Meliskerke (Molenwerf II), 2 kavels voor vrijstaande en 6 voor 2/1-kap woningen. Belangrijke data Op 17 november 2008 start de in schrijving voor de uitgifte van ge noemde kavels bouwgrond. De inschrijving eindigt op vrijdag 5 december 2008 om 09.00 uur. De loting vindt plaats op woensdag 17 december 2008 om 19.00 uur in het gemeentehuis te Domburg. Inschrijfprocedure Er worden strikte bindingseisen gehan teerd. Als eerste wordt bouwgrond toe gewezen aan gegadigden, die een sociale of economische binding heb ben met de betreffende kern. Er kan alleen ingeschreven worden met een inschrijfformulier dat onderdeel uit maakt van de informatiebrochure. Deze brochure kan van 17 november tot 5 december 2008 worden opge haald bij de balie in het gemeentehuis te Domburcj. Voorlichtingsbijeenkomst Op donderdag 27 november 2008 in het gemeentehuis te Domburg, aan vang 19.00 uur. Er wordt uitleg gege ven over de inschrijvingsprocedure en de bouwvergunningsprocedure. Grondprijzen 2008 De gemeenteraad heeft voor heel de gemeente Veere éénheidsprijzen vast- esteld. Voor vrijstaande woningen is it 190,00 per m2 en voor twee onder-één kap woningen 170,00 per m2. Dit zijn prijzen excl. BTW en kosten koper. VERTROKKEN NAAR ONBE KENDE BESTEMMING Uit onderzoek van de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer wonen op het adres waar zij volgens de gemeen telijke basisadministratie staan inge schreven. Het college heeft op 14 oktober 2008, besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze per sonen op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor formeel niet meer op dat adres staan ingeschreven. Het betreffen: Koudekerke - T.H. Fan, geb. 12-1 ai 980, Kaap- duinseweg 12,4371 NP; Zoutelande - A.Groenendijk, geb. 04-05-1951 Timmermanstraat 30, 4374 AS; - F.C. Castro Sousa, geb. 02-12-1984, Timmermanstraat 30, 4374 AS Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van 14 november t/m 30 december 2008. GEMEENTERAAD Donderdag 13 november 2008, 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden bij de griffier Ron Waverijn, tel. f0118)555 410 of griffie@veere.nl - notitie nieuwe Wet ruimtelijke ordening. - krediet restauratie kunstwerk zeedijk Westkapelle. - Bouwverordening - voorbereidingsbesluit plan brede school Domburg. - notitie Onderwijshuisvesting in de gemeente Veere. - Verordening brandveiligheid en hulp verlening Veere 2008. -overdracht openbare voorzieningen in Duinpark Kustlicht. - aanvullende bijdrage aanleg Noor derhoofdweg. - eenmalige uitkering sociale minima 2008. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift woraen inge diend. Dat moet schriftelijk, gemoti veerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: net colle ge van B W, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor zijn griffierechten verschul digd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118)555 444. Domburg/ 12 november 2008 Burgemeester en wethouders van Veere VLISSINGEN - Puzzel mee met De Faam voor vrijkaarten voor het kleinkunstprogramma De Ware Jacob, op zater dag 22 november in de Sint Jacobskerk in Vliss- ingen. De Faam mag zes keer twee kaarten weg geven aan inzenders van de goede oplossing van de puzzel hiernaast. Stuur uw oplossing naar: redactie De Faam, Fruitlaan 4c, 4462 EP Goes of via de e-mail: red.faam@whm.wege- ner.nl. En vergeet uw naam en adres niet mee te sturen. Adrie P.J.Oosterling (1948) uit Groede verzorgt het pro gramma. Hij is kleinkunste naar, performer in trainings programma's en (mede- ontwikkelaar van de cul tuur-historische bezoekers- formule Het Vlaemsche Erf goed in Groede. Dit jaar be staat het oudste monument van de stad Vlissingen zeven honderd jaar. Dat wordt het hele jaar door gevierd met tal van evenementen in deze kerk, die worden georgani seerd door de Stichting Mu ziek en Monument Sint Ja cobskerk Vlissingen. Kaarten voor het optreden Adrie Oosterling kosten 7,00 euro. De voorstelling begint om 20.00 uur. druk machine pistool tussen tennis- term huwelijk hoeveel heid - grote bijl babbelen persoon lijk vnw. akelig ambu lance T 7 T eigen woning welpen leidster heilige schei kundig element heden T 2 muziek noot stoffer bevoegd heid T wind vrije plaats af gelegen hout soort licht- eenheid T 10 platvis plaag geest reisver gunning klooster overste alarm toestel 8 rijtuig 1 vreemde munt kerk gebruik vis rally T 5 3 watering Spaanse titel muur holte kleine wande ling plus familie lid soort stof 9 luiaard wiskun dig getal uitroep van pijn inge maakte Spaanse peper T 4 massale intocht landtong 6 Puzzelland 3456789 10 Benieuwd wat jou de ko mende 30 dagen staat te wachten? Laat die kris tallen bol dan maar zit ten en richt je op de Fortune Ball. Deze computergestuurde waarzegger maakt ge bruik van numerologie, astrologie,-I-Ching en Bi- oritmes. Voer je geboorte datum en - tijd in en de bal laat zien hoe het staat met gezondheid, rijkdom en de lief de. Je bepaalt natuurlijk zelf of je het gelooft. Bron: megagadgets.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 49