VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG VEERE Woensdag 12 november 2008 - Pagina 48 INFORMATIE OVERHEID een beroep instellen bij de recht- gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Naar aanleiding van de bouw van 24 wonirjgen in de Schoolstraat in Arnemuiden, de sloop van de be staande woningen en het vervangen van de riolering, maken burgemeester en wethouders van Middelburg de volgende verkeersmaatregelen be kend. 1 .Het gedeelte van de Schoolstraat tussen de aansluitingen met de Van Vollenhovenstraat en de Burge meester Langebeekestraat wordt fy siek afgesloten. 2.Het eenrichtingsverkeer in de Schoolstraat wordt opgeheven door het verwijderen van de eenrich- tingswegborden C2, C3 en C4. 3.Het eenrichtingsverkeer in de Burgemeester Langebeekestraat tus sen de aansluitingen met de Spoor straat en de Schoolstraat, wordt opgeheven door het eenrichtings- wegbord C2 (geslotenverklaring) tè verplaatsen naar de zuidzijde van de aansluiting met de Schoolstraat. 4.Op het gedeelte van de Bur gemeester Langebeekestraat tussen de aansluitingen met de School straat en de Spoorstraat, worden bestuurders verplicht hun voertuig met twee wielen te'parkeren op het trottoir aan de oostzijde van ae rij baan. Dit wordt aangegeven met parkeerborden E8b (parkeren met twee wielen op het trottoir) en onderborden met tegengestelde richtingspijl. 5.Deze maatregelen blijven van kracht tot de werkzaamheden aan de woningen in de Schoolstraat gerealiseerd zijn; dit zal naar ver wachting uiterlijk begin 2010 zijn. Inzage Het besluit liat tot en met 24 decem ber 2008 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte in het stadskantoor. Kopieën van dit besluit zijn daar tegen beta ling verkrijgbaar. Voor meer informa tie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Lievense, telefoonnummer (0118) 67 52 91. Bezwaar Belanghebbenden kunnen qedurende zes weken, van 13 november tot en met 24 december 2008, een be zwaarschrift indienen. Het bezwaar schrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waarte gen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Belanghebbende Volgens artikel 1:2 van de Algemene wet bestuursrecht bent u belangheb bende als uw belang rechtstreeks bij een besluit betrokken is. Uw belang moet zich dan wel onderscheiden van de belangen van grote aantallen anderen. Daarvan is bijvoorbeeld sprake als u eigenaar, huurder of gebruiker bent van een perceel in de directe omgeving van de weg waar op een besluit betrekking heeft. Bij een willekeurige verkeersdeelnemer is dat onderscheid onvoldoende aanwe n- Een belanghebbende aan wie redelij kerwijs verweten kan worden dat hij geen bezwaar gemaakt heeft, kan volgens artikel 6:13 van de Awb Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank Middelburg. Het verzoek hier toe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geneven; dit recht bedraagt 145 voor natuurlijke personen en 288 voor andere aan natuurlijke personen. RECTIFICATIE AANWIJZING COLLECTIEVE FESTIVITEIT (GELUIDHINDERBEPAUNGEN) Buraemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij donderdag 13 november 2008, heb ben aangewezen als "collectieve festi viteit" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Veror dening Middelburg. Tijdens deze dag zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trilling- hinder op de betreffende horecabe drijven in de binnenstad niet van toe- issing tot 01.00 uur op 14 novem- ir. Deze dag is als zodanig aange wezen ten behoeve van de zoge naamde "Popronde Middelburg" die door Tessa Sonnemans Productions wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de betreffen de horecabedrijven levende muziek len gebrai n de gel van de Wet milieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. De volgende horecabedrijven zullen aan de "Popronde" deelnemen: Seventy Seven (Markt), De Herberg (Pottenmarkt), Eétcafé Desafinado (Koorkerkstraat), Rasa (Bachtenstee- ne), Underground (Reigerstraat), De Spot (Beddewijkstraat) en Café 't Hof (Vlasmarkt). De ontheffing en aanwijzing tot col lectieve festiviteit is alleen voor deze horecabedrijven van toepassing. VERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een oprich- Irnv ten gehore worden gebracht. Hierdoor kunnen de geluidsnormen tingsveraunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Sunergy Investco voor net oprichten van een inrichting bestemd voor het produceren van silicium wafers voor de productie van zonnecellen. De in richting is gelegen aan de Her- culesweg 18. Zij zijn voornemens de gevraagde milieuvergunning te verlenen. Daartoe hebben zij een besluit opgesteld. VERGUNNING WET VERONT REINIGING OPPERVLAKTEWA TEREN Het bestuur van Waterschap Zeeuwse Eilanden maakt békend dat bij hen een aanvraag om een oprichtingsver gunning in het kader van de Wet ver ontreiniging oppervlaktewateren is ingediend door Sunergy Investco voor het oprichten van een inrichting bestemd voor het produceren van sili cium plakken (wafers) voor de pro ductie van zonnecellen. De inrichting is gelegen aan de Herculesweg 18 te Middelburg. Zij zijn voornemens de gevraagde vergunning te verlenen. Daartoe heb ben zij een besluit opgesteld. De beschikkingen zijn ten opzichte van de ontwerpbeschikkingen niet gewijzigd. De aanvragen, de beschikkingen en andere relevante stukken liggen gedu rende zes weken, van 13 november tot en met 24 december 2008, elke werkdag tijdens kantooruren ter inza ge bij de vakbalie van de dienst Ruimte in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht omtrent de ontwerpbesluiten voor de oprich tingsvergunning in het kader van de Wet milieubeheer en voor de oprich tingsvergunning in het kader van de Wet verontreiniging oppervlaktewate ren. Het beroepscnrirf moet worden gericht aan de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage, verzoeken een voorlopi ge voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Cassinstraat 41plaatsen dakkapel. - Gortstraat 36: ged. veranderen noordgevel. - Jazzroute 43: plaatsen garage. - Lammerensteeg 9: plaatsen extra kozijnen zijgevel dakterras en aanpassen bestaande kozijnen. - Langeviele 79: wijzigen aan bouw en maken dakterras. - Leliestraat 3: uitbreiden woning. - Mastgatstraat 5: uitbreiden keu ken. - Nieuwlandseweg, Nieuw- en Sint Joosland: (tijdelijk) oprichten fietstunnel. - Noordweg 286: uitbreiden wo ning. - Noordweg 454: vergroten wo ning en aanpassen dakhelling. - Noordweg 454: plaatsen stal. - Ravenstei|nweg 1: (tijdelijk) plaatsen van portocabins. - Walplein 6/Lange Delft 27: verbouw leegstaande ruimte, plaat sen opbouw en wijzigen verdiepin gen naar woonruimten. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stads kantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen hqakjes staat de datum van verzen ding): - Baarsjesstraat 42: plaatsen spel- container (31-10). - Dolfijnstraat 44: plaatsen erfaf- scheiaing (31-10). - Markt 29: veranderen reclame (31-10). - Markt 55: wijziging op eerder ver leende bouwvergunning d.d. 30 mei 2008 betreffende wijziging bouwen balkons aan achtergevel (31-10). - Markt 57/59: verbouw pand tot winkel met 3 appartementen (5-1 1). - Markt 61/63: verbouw pand tot winkel met kantoorruimte (5-1 1). - Middelgat 5 t/m 17, 6 t/m 12 en 25 t/m 31, Arnemuiden: sloop panelen (4-11 - Molenwater 29: intern verbou wen pand (31-10). - Oosterse Lageweg 3: plaatsen hekwerk met looppoort (31-10). - Oostgat 5 t/m 13, Arnemui den: sloop panelen (4-11). - Park de Moucheron 27: uitbrei den woning (4-11). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen Dinnen zes weken na de tussen haak- ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN IS INGE DIEND Burgemeester en wethouders van ies staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Gortstraat 54: vervangen balkla gen, vervangen schuur, wijzigen in deling achtergevelkozijnen, stuka doren/ pleisteren achtergevel en ver vangen delen voorpui. - Korte Delft 6: geheel vernieuwen 2 kelderluiken. - Loskade 43: aanbrengen loggia zolderverdieping en isoleren kap. - Nieuwstraat 44-46: verbouwen souterrain tot fitnessruimte met dou che, sauna, berging en toilet en ver anderen 3 kozijnen achtergevel. - Spanjaardstraat 62: aanbren gen 3 sereens. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 13 november tot en met 24 de cember 2008 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die rede lijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben inge diend) kan vanaf 14 november tot en met 25 december 2008 een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heeft ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor- Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Vlasmarkt 6-8: verlenen van ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor het aanbren gen van gevelreclame. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van het bou wen van een tochtportaal aan het grandcafé, Buitenruststraat 221. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Dauwendaele" Het college is voornemens om onthef fing te verlenen van het bestemmings plan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In verband hiermee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 13 november tot en met 26 november 2008, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze perio de kan een ieder mondeling of schrif telijk zijn/haar zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor mondelinge zienswijze, telefoonnum mer (0118) 67 52 41. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lia 1, van de Wet ruim telijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Zuid" ten behoeve van SpTn nuisweg 107: vergroten en verbreden dakkapel. - het ten 109: vergroten kapel. - Het bestemmingsplan "Dorp 1986" ten behoeve van Zuidwal 57, Arnemuiden: vervangen/ uitbreiden buitenberging. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 13 november tot en met 24 december 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont- nbac irger ders van Middelburg, Postbus 6000, werpbesluiten kenbaar maken bij het collége van burgemeester en wetnou- ziening* vragen aan de Voorzienin genrechter bij de Rechtbank Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoon nummer (0118) 67 52 83. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als rede lijkerwijs aan hen kan worden verwe ten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in arti kel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepagi na's elders in deze faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. staat onder de kop: Procedure ontheffingverlening Domburg - het oprichten van twee toestellen voor RECTIFICATIE In de Faam van 5 november 2008 het opwekken van windenergie en een zonnepaneel op het parkeerterrc naast net gemeentehuis Traverse 1 Het ontwerpbesluit en de relevante stukken ter inzage liggen van 6 t/m 19 november 2008. Dit moet zijn: van 6 november t/m 17 december 2008. Gedurende deze periode kunt u mon deling of schriftelijk een zienswijze te gen het bouwplan bij het college indie nen. PROCEDURE ONTHEFFINGVER LENING Aagtekerke -plaatsen van een kunstwerk/straat- meubilair (stalenframe in de vorm van een palmboom) Bergwegje ka-dastraal bekend MRK02.H.1565.G.0. (art. 3.23 Wro); Oostkapelle -plaatsen van een kunstwerk/straat- meubilair (stalenframe in de vorm

de Faam | 2008 | | pagina 48