Walcheren Delta Media Shop Uitbreiding Hans Vers ZiZo, hippe kadowinkel Uit het Zakenhart van... Fysiotherapie Rozengracht dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Informatie over Delta in shop bij Verschoore Jeugdfitness DDR bij Smid deweekkrant.nl Opening eigentijds gezondheidscentrum Woensdag 12 november 2008 - Pagina 46 VUSSINGEN - Fysiothera pie Rozengracht, aan de Rozengracht 6 in Vlissingen zet de voormalige praktijk voort van Rob de Wijze. Het is een maatschap van zes personen. Vanaf 2 okto ber zijn ze actief en de drukbezochte open dag was 18 oktober. "Algemene fysiotherapie, manueel the rapeut, oedeem fysiothera peut, sportfysiotherapie en vanaf december een bek kenfysiotherapeut. Wij hebben veel disciplines in huis", weet Nanda Christis, "Mensen komen na verwij zing of zelf via Directe Toe gang Fysiotherapie." Tele foon: 0118-417071 en www.fysiorozengracht.nl MIDDELBURG - Kleurig, fleurig, apart en eigentijds. ZiZo aan de Geere Passage 8 in Middelburg brengt een veelzijdig assortiment van leuke hebbedingen. Tassen van Kitsch Kitchen, wand klokken en horloges, veel fot- olijsten, baby artikelen, ook grappige sleutelhangers. Aparte spaarpotten, verlich ting, Cabanaz voorraadbus- sen, Pylones artikelen, kin derspeelgoed en kleurig uit gevoerde muismatjes, luier- tassen en laptoptassen. "Zi Zo is nieuw, uniek en apart Kwaliteit en goed materiaal", zeggen eigenaren Mieke en Sico Poortvliet (tevens In Petto Lifestyle). Tel: 0118- 620512 en www.zizo.nu Mieke Poortvliet in ZiZo. foto: leon janssens VLISSINGEN - Vijftien jaar geleden begon Karina Wis se, op 8 november, een winkel in bijouterieën in Vlissingen. "Eerst de fran chise formule Lady Shop en in 1999 zelfstandig on der de eigen naam Bijouti- que. Ik heb in die tijd de piercing zien komen. Ik verkoop wel piercings, maar ik prik alleen gaatjes voor oorbellen." Bijou- tique heeft een breed assorti ment in bijou, een leuke collec tie zilverwerk, mode-artikelen zoals mutsen, shawls, hand schoenen, riemen, portemon nees en haarmode. "Van ket tingen tot tasjes en oorbellen, Karina Wisse (links) in de Vlissingse Bi jou tique. foto: leon janssens alles", zegt Karina. De Bijouti- genover de Albert Heijn) en be- que is te vinden aan de Aagje reikbaar via telefoon: 0118- Dekenstraat 12b (passage te- 411700. Hans Wellemafl met zijn lekker stamppot, foto: l janssens Fysiotherapie Rozengracht in het oude GG&GD pand. VUSSINGEN - Hans Vers, de groentewinkel aan de Van Hogendorpweg 99 in Vlissingen die alles vers heeft, is uitgebreid met een nieuwe koelvitrine speciaal voor de Hollandse stamp potten, Oosterse keuken, lasagne, macaroni, soepen en kant en klaar maaltijden: "Daar is veel vraag naar. Al les wordt hier met verse in grediënten gemaakt en je kunt ook kleine porties ko pen. Alles kant en klaar, al leen warm maken en eten maar", aldus Hans Welle- man, "Makkelijk bij onre gelmatige werktijden en praktisch voor tweeverdie ners en alleenstaan den." door marcel van der voort MIDDELBURG - "Bij de groothandel kan ik niet alle fair trade producten krij gen. Het is geen constante stroom van spullen. Anders had ik meer in mijn assorti ment", zegt eigenaar Kees Vader van de Golff super markt, aan de Van Hogen dorpweg in Vlissingen. VLISSINGEN - De Media Shop van Delta is vorige week geopend in het pand van Foto Verschoore aan de Walstraat 109-111 in Vlissingen. Naast de online telefonische contacten met klanten blijkt uit on derzoek dat zij graag direct fysiek contact willen heb ben als het gaat over de di- fitale producten en welke euze het beste is. Het winkelend publiek kan in de Delta Media Shop terecht met vragen over digitale tv en radio, internet en telefonie. Experts van Delta en Zeeland- Net zijn in de Mediashop aan wezig om advies te geven. Bij voorbeeld welk internet- of te lefonie abonnement het beste bij de klant past. Analogie televisie Behalve het ontvangen van maatwerkadvies kan de be zoeker ook het verschil erva ren tussen analoge en digitale televisie. Er is een speciale stelling gebouwd met twee exact dezelfde televisies waar van de één een analoog sig naal doorkrijgt en de andere televisie een digitaal signaal. Men kan hierdoor direct het verschil tussen analoge en di gitale televisiebeleving erva ren. Tevens is de SIM PC in het assortiment opgenomen, een eenvoudige computer voor de beginnende internetgebrui ker, in het bijzonder de oudere doelgroep. De Delta Media Shop gaat zes maanden proefdraaien. Als het succesvol is, gaat Delta kij ken of er op meerdere locaties een Media Shop geopend kan worden. foto: izaak verkeste VLISSINGEN - Sportinsti tuut Smid in Vlissingen in troduceert jeugdfitness voor iedereen vanaf ongeveer tien jaar. Het circuit van vijftien toestellen is perfect geschikt voor de opgroeiende jeugd. Het is elke dag van 17.00- 18.00 uur. Naast fitness kan ook het Dance-Dance-Revo- lution (DDR) gedaan wór den, de bekende dansplaten waar je met vijftien mensen op kunt. Met deze combina tie van fitness, sport, dans en gamen krijgen jongeren ple zier in het bewegen. Smid geeft 25 procent korting op de eerste contributie voor nieuwe leden tot vijftien jaar. je eigen wereld op MIDDELBURG - Centraal gelegen en goed bereikbaar opent het nieuwe Gezond heidscentrum De Vlasmarkt op 15 november. Het fraaie, ruim opgezette monumen- tenpand biedt plaats aan ne gen verschillende parame dische zorgpraktijken. Mid delburg beschikt hierdoor als eerste over een gezond heidscentrum waar zoveel disciplines samenwerken, zowel de reguliere als com plementaire geneeswijzen. De praktijken die er geves tigd zijn: Osteopathie Frank Zweedijk; Oefentherapie Mensendieck Statema In- genhoest-Maas; Oefenthera pie Cesar M.L. Sprockel; Psy chologen Triade; Diëtetiek Vera Wisse; Logopedie Van der Feen; Fysiotherapie Fysi- co Blauwedijk; Podotherapie De Boer en Haptotherapie Ineke Los-de Mare. Zij delen de faciliteiten. Even daarvoor is er door de mis- tery guest van weekkrant De Faam gespeurd naar eerlijke producten. Op het boodschap penlijstje staan koffie, thee, si naasappels, ananassen, rijst, wijn en hagelslag. Eerlijke handel, of fair trade is be vorderlijk voor het volgen van sociale en ecologische re gels bij internationale handel en dat gaat vooral om de export van arme landen naar het rijke wes ten. Belangrijk onderdeel is het bieden van een eerlijke prijs voor een product die in verhou ding staat tot de productiekos ten en die niet is bepaald door verhoudingen op de internatio nale markt. Er zijn speciale im porteurs en keurmerken voor eerlijke handel, zoals voor de su permarkten het Fairtrade/Max Havelaarkeurmerk. Bij de Vlis singse Golff springen de pakken Max Havelaar koffie, naast de andere ingrediënten voor een bakkie leut, direct in het oog. Aroma en cafeïnevrij kosten 1,99 per 250 gram, eerlijke biologi sche koffie moet 2,39 kosten. Aroma Rood van Douwe Eg berts kost bij de supermarkt 1,98 Bij Golff Paauwenburg springen de fair trade producten in het oog. en voor Alex Meijer Co vraagt Kees 1,29 euro. VerSer verkoopt hij Max Havelaar biologische thee, 10 keer één kops voor 1,05 euro. Vergelijkbare earl grey van Alex Meijer Co is 0,99 euro ge prijsd. Kees heeft ook eerlijke chocolade in zijn winkel. "Met fair trade producten steunen wij de financieel minder bedeelden op de wereld. Sommige produc ten verkoop ik al bijna twintig jaar", aldus Kees. Dan met het winkelwagentje de Lidl aan het Vlissingse Pablo Picassoplein in. Die verkoop Del Mundo koffie, 3,49 voor 500 gram. Het Lidl merk kost 1,99 euro. Verder heeft Lidl onder andere 'eerlijke' bananen in prima staatrietsui ker en oploskoffie. Agrimarkt aan de Middelburgse Koestraat: 250 gram Max Havelaar aroma is 1,59 euro, cafeïnevrij 1,95 euro en Douwe Egberts kost er 1,89 euro. Tenslotte naar Spar Beeke aan de Middelburgse Ooster- scheldestraat. Die heeft Max Ha velaar koffie aroma 2,19 euro, goud en cafeïnevrij 2,49 euro. DE kost bij Spar 1,99. Tijdens het afrekenen klinkt door de spea ker "Kies vandaag voor fair tra- de!"

de Faam | 2008 | | pagina 46