Nuff Said en Kendread publiektrekkers festival 10?» Spaar voor 50# korting Kijk voor de volledige actie-uitleg en voorwaarden op www.golffnl f Boek moet beeldvorming pleegouders veranderen fÜI op farilWel,en- Vijftien Zeeuwse bands bij Lost key Festival 3 STUKS! Auditie doen voor de musical Annie Kanzi appels Witte of Color Reus Amstel bier Roomboter speculaastaart Pepsi, Sisi of 7up Botermalse biefstuk Spektakel nui ïffl77TT1De Faam door josie kneepkens VLISSINGEN - Vijftien Zeeuwse bands treden za terdag 15 november op tij dens het vierde Lost Key Festival in het Arsenaal theater in Vlissingen. Van stevige rock op het hoofd podium tot semi-akoe- stisch in het café. Het festi valprogramma bevat zowel jonge talenten als Capital Sentimental en Gaining Ground als publiekstrek kers Kendread en Nuff Said. Liefhebbers van metal en punk kunnen terecht bij vrolijke bandnamen als Fuck Off and Die, Moeder koek en Wishyouweredead. Reggae en hardcore zijn te horen bij hoofdact Kendre ad en Dj Chaos. Blues en rockoptredens zijn er van Big Chief Sugar, The Blue Clay en Renée Stevense ter wijl echte luistermuziek ge bracht wordt door Deo Vo- lente en het mondharptrio Aubergine. Het festival zorgt voor interactie met publiek doordat tijdens het opbouwen en afbreken van de backup, live beelden worden vertoond van inter views met het publiek en optredende acts. De schoolklas die het festival vorig jaar hielp met flyeren treedt op met een drum band. De bekende groep Nuff Said sluit de avond af. Stichting Lost Key heeft als doel muzikanten de moge lijkheid te geven zichzelf te promoten, jong talent te sti muleren, oefenruimtes te creëren en mogelijk in de toekomst een Zeeuwse Poptempel. Het begint om 15.00 uur. Kaartverkoop aan de zaal. door marina meijers MIDDELBURG - In de Drukkerij in Middelburg wordt morgen (donderdag) het boek Pleegouders, ze ven gesprekken over pleeg- zorg' gepresenteerd. Dit boek is in opdracht van de Stichting Pleegoudersup port Zeeland geschreven. Het doel is om de beeldvor ming over pleegzorg te ver anderen. Pleegouders stel len hun gezin beschikbaar om kinderen voor korte of langere tijd op te vangen. Jeugdzorg en Pleegzorg ko men regelmatig negatief in het nieuws, Pleegouder support wil de positie van pleegouders te versterken. Zij doet dit door deskundig heidsbevordering en bet geven van informatie en advies aan pleegouders en instellingen die betrokken zijn bij pleegzorg. Verder biedt zij activiteiten aan die de onderlinge contacten verbeteren en worden er projecten ontwikkeld die het werk van pleegouders ondersteunen. Het boek wil de kracht van pleegouders tonen, bovendien wil het laten zien wat pleegouder schap betekent en hoe pleegouders dit werk vol kunnen houden. Zes fami lies die pleegzorg bieden, vertellen in het boek hun verhaal, daarnaast komen ook twee pleegkinderen aan het woord. De presen tatie is op donderdag 13 no vember op het Binnenplein in de Drukkerij. MIDDELBURG - Het Mu ziektheatergezelschap GOV presenteert in de kerstperiode en in januari de beroemde musical An nie. Voor de hoofdrol van Annie en voor de andere weesmeisjes kunnen geïn teresseerde meisjes, in de leeftijd van tien tot vijftien jaar, zich aanmelden bij de productieleiding. En jongens in dezelfde leef tijdscategorie kunnen zich aanmelden voor de rol van weesjongen. Aanmel den kan via prodlei- ding@zeelandnet.nl. De auditie voor deze rol is op zondag 25 januari en de repetitieperiode is van vijftien april tot eind de cember volgend jaar. door marina meijers los, per kilo MIDDELBURG-Het ge zicht van 2008 voor TopShelf Megastores is Nikita Rijk uit Middel burg geworden. Tijdens de spannende finale tij dens de TopShelf Me- gaSensatie in Ahoy kwam de 21-jarige Niki ta als winnaar uit de bus. Ze is blij met de overwin ning, die haar ook nog eens een fotoshoot in Oostenrijk oplevert. "Sinds mijn zes tiende doe ik al modellen werk, maar deze wedstrijd waarbij ik het gezicht van 2008 ben geworden, was natuurlijk wel bijzonder. Op dit moment volg ik nog een opleiding ondernemerde tailhandel waar ik over een half jaar mee klaar ben. Hiervoor heb ik de oplei dingen schoonheidspecia liste en visagiste gedaan. Ik weet nog niet hoe het nu verder gaat. Het liefst zou ik fulltime als model aan de slag gaan." Het gezicht van 2008 houdt in dat Nikita nu in alle reclame-uitingen en presentaties van het sport en vrijetijdsconcem TopS helf Megastores te zien zal zijn. Nikita geniet al regio nale bekendheid, mede Nikita Rijk uit Middelburg heeft de landelijke wed strijd het gezicht van 2008 gewonnen. foto: vince beus door het project Beroemd in Zeeland van Remco van den Bosch, waarvoor zij model stond. Ook heeft haar gezicht al eens de voorpagina van de Spits ge sierd. "Modellenwerk is ge woon heel leuk om te doen, het is afwisselend en je werkt iedere keer weer met andere mensen. Geen één fotoshoot is hetzelfde. Mijn favoriete model? Dat is moeilijk, maar ik denk toch wel Doutzen Kroes of Heidi Klum." alle soorten 3 pakken/flacons krat 24 x 30 cl per stuk 4-pack 4 flessen 1.5 liter diverse soorten 3 x 4-pack per 500 gram Week 46. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 10 november t/m zaterdag 15 november 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.golff.nl

de Faam | 2008 | | pagina 17