Alwin in concert Mooi zingen in de Zeeuwse taele Op zoek naarnieuwbouw? RES fostoen Waterschapsverkiezingen CDA: Veilig Betaalbaar Bijzondere wedstrijd Veilig, comfortabel vakbekwaam! 0118 - 469550 ostoen B.V. Posés 118 4538 AC Terneuzen tel.0115 432464 www.bostoen.nl infogbostoen.n dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL wordt Ahoy in het klein Nieuws uit Midden-Zeeland Op elk gewenst moment, 24 uur per dag en 7 dagen per week, brengt de RES u snel, comfortabel én zeer voordelig van en naar luchthavens in binnen- en buitenland. TAXI VAN: SCHIPHOL Rotterdam of Brussel 1 t/m 4 pers. 129,50 Euro 89,00 Euro 5 t/m 8 pers. 149,00 Euro 119,00 Euro Even voorstellen. zeeuwMelland0n.cda.nl Tevens geheel nieuwe website: www.bostoen.nl Onze nieuwe brochure: 60 pagina's woonideeënü! Stuur een mail aan info@bostoen.nl en u ontvangt de brochure per omgaande thuis. Bostoen bouwt traditioneel. Binnen 2 weken ontwerp met offerte. 30 woningen verkocht in Zeeland!!! Stem CDA! Woensdag 12 november 2008 - Pagina 14 Het concert van Alwin in de Stenge wordt een complete show, met bewegende beelden, lasereffecten en optredens van beken de sterren. Het is de bedoeling dat het concert een Ahoy in het klein wordt. Havenzanger Alwin gaat zingen met Wolter Kroes, Lesley Williams en de band Total Eclipse. Ook geeft hij een op treden met zijn eigen band. foto pr door marcel van der voort HEINKENSZAND - "Ik ga proberen zaterdag 29 no vember in De Stenge in Heinkenszand een concert te geven dat Ahoy in het klein is", belooft zanger Al win uit Kapelle. "Ik zing met de band Total Eclipse en ook Wolter Kroes, Lesley Williams en De Havenzan gers treden op." Alwin zal zowel solo zingen en de helft van het nog altijd popu laire Havenzangers vormen. Over belangstelling heeft de Zeeuwse zingende makelaar niet te klagen. In België is hij de Top 30 binnen gekomen met de single 'Rumba Cha Cha en Me- renque.' Reden temeer om er in Heinkenszand een groot feest van te maken. Alwin: "Er komt een lasershow met bewegende beelden. Dat zie je in Zeeland eigenlijk nooit. Én optredens van de Roy Verdonk Dancers. Met Lesley Williams ga ik een André Hazes duet zingen en ik zing eveneens met Wolter Kroes. Met hem heb ik een hele leuke band gekregen. Ik hoop dat iedereen begrijpt dat er niet zomaar een bandje en een paar zangers komen, maar dat het een complete show wordt", be nadrukt Alwin. Deze periode is hij razend druk met de voorbe reidingen. "Alle artiesten en special acts wil ik van tevoren zien. Daarom reis ik door het hele land. Ook om met de ande re artiesten te repeteren. Ik heb gekozen voor De Stenge omdat het een mooie en gezellige loca tie is. Facilitair ontbreekt het aan niets en het ligt gunstig in Zeeland", aldus de zanger. Aan vang concert: 20.30 uur. zaal open: 20.00 uur. Kaarten in de voorverkoop: 17,50 euro. Kaar ten an de zaal: 20 euro. Meer in formatie: www.alwin.nu. HEINKENSZAND - Joop van den Bremen van de organi satie van Zing Zeeuws: "Het bijzondere van deze wedstrijd is dat er twintig artiesten en groepen uit heel Zeeland op één locatie optreden." Namen die er uit springen zijn Maarten Bruij- nes en Toon Moerland. Maarten Bruijnes die eer der dit jaar de mosselvis sers een hart onder de riem stak met het Mossellied. laat zijn visie op Zeeland als vakantieland horen. Toon Moerland is oud-zan ger/gitarist van Hallo Ven- ray. Hij vraagt zich zingend af waar hij naar toe moet. HEINKENSZAND - Nieuw Zeeuws talent debuteert aanstaande zaterdag in Zeeuws dialect tijdens Zing Zeeuws 2008 in de Stenge in Heinkenszand. Zing Zeeuws is uitgeschreven door de Stichting De Zeeuwse Taele. Deze wedstrijd staat los van het landelijke Dialectfesti val waar deelnemers uit het he le land aan meedoen. Behalve bekende artiesten als Anja Kop- mels, Surrender, De Deurdou- wers, Bennie Hek en de Hou- does spelen er ook jonge hasten die eerder met Engelse songs (d'Ieseleke Koppespinnen), Ne derlandse liedjes (Deo Volente) of nog helemaal niet (Zo Mae) op het podium stonden. Een kleine greep uit het programma is verder De Mannenbroeders, Dingeman, Twopu, Donder, Toon Moerland, Stik Hewoon en Stamgasten. Joop van den Bremen van de organisatie: "Deze wedstrijd wordt gehou den, omdat zingen in dialect weer populair is. Wij vonden dat Zeeland niet achter kon blij ven." In het eerste deel tot half zes, voeren zangers en groepen uit Zeeland tien ingezonden teksten uit. De uitvoerders kun nen daarmee, evenals de inzen ders, een prijs winnen. De ove rige deelnemende zangers en groepen stuurden zelf een dia lectlied in, dat zij 's avonds in het tweede deel vanaf half acht zelf uitvoeren. Presentatie: Bert van Leerdam. Prijsuitreiking omstreeks 23.00 uur. Aanvang: 15.30 uur. Reserveren: 0118- 470394 of www.zingzeeuws.nl. Piet Brakman met oudejaarsconference door peter verdurmen VUSSINGEN - Het is nog lang geen 31 december, maar de Bressiaanse trouba dour Piet Brakman is al in oudejaarsstemming. Op za terdag 22 en 29 november staat hij op de planken van respectievelijk het Arsenaal theater in Vlissingen en het Ledeltheater in Oostburg met een oudejaarsconferen ce, die als titel Tussen wal en schip meekreeg. Het pro gramma is twee keer één uur met liedjes en conferences. Met grappen over gekrakeel in het Sluise college, de kre dietcrisis, de ontpoldering en het doorschieten van de milieubeweging, zal hij de lachers zonder twijfel snel op z'n hand hebben. Echt hard wordt het overigens niet. Piet Brakman is en blijft een vriendelijk man. Zelf zegt hij erover. "Ik wil bestuurlijke instanties een lachspiegel voorhouden, zonder daarbij personen te kwetsen." In het programma heeft de muziek natuurlijk de overhand. En zoals we van hem gewend zijn, verloochent Piet ook ditmaal z'n dialect niet. Zowel de voorstelling in Vlis singen als in Oöstburg be gint om 20.15 uur. Kaarten kunnen worden gereser veerd via de betreffende theaters. Boywen met een horl voor UI Wilt u meer informatie? U kunt ons dag en nacht bereiken. 13 t/m 25 november 2008 Jacob Mol -t) Kijk voor meer Informatie op Benne Hek en de Houdoes. foto: else lotte van driel - van der rijst Door te stemmen op het CDA kiest u ervoor dat: l. ledereen veilig kan blijven wonen en werken achter betrouwbare waterkeringen ledereen droge voeten houdt bij een veranderend klimaat Het peilbeheer van het water zowel voor de natuur en de landbouw goed geregeld is De veiligheid voor de automobilist en de fietser verder verbeterd wordt 5. Duurzame oplossingen gekozen worden ook voor het groenbeheer 6. Zoet water zoveel mogelijk behouden wordt 7. Goede landbouwgrond niet aan de zee wordt teruggegeven 8. De tarieven voor burgers en bedrijven betaalbaar blijven Het CDA heeft een lijst met kundige kandidaten, die oplossingen bieden voor waterschapsproblematiek.

de Faam | 2008 | | pagina 14