omroep zeeland Op dinsdag 11 november verandert DELTA de indeling van de kabel. Alle TV-omroepen krijgen een ander kanaal. Stel daarom de zender volgorde van je televisie en recorder opnieuw in. Zorg ervoor dat je één van de best bekeken omroepen een prima plaats geeft: op 9. Want Omroep Zeeland is helemaal thuis op 9! www.thuisopnegen.nl of www.omroepzeeland.nl Actie! Win een LCD-TV of een taart Hoe werkt deze actie? Door deze pagina als poster goed zichtbaar voor jouw raam te hangen, maak je kans op één van de prachtige prijzen. Verslaggevers van Omroep Zeeland zoeken een week lang naar raamposters in de provincie. Hangt er een poster voor jouw raam? Het zou zomaar kunnen zijn dat je thuis wordt verrast met een mooie prijs. Je kunt ook meedingen naar de prijzen door jouw gegevens achter te laten op: Op 11 november veranderen alle frequenties op de kabel. Je moet dan je eigen zendervolgorde opnieuw instellen op je televisie. Veel televisies en recorders kunnen dat automa tisch, maar het kan in ieder geval altijd handmatig. Omroep Zeeland moet handmatig (weer) op 9 worden gezet en dat doe je zo: Ga eerst zelf naar 9. Daar zie je ruis of een andere omroep. Druk dan op de knop Menu van de afstandsbediening. Vaak kun je via de opties InstallerenHandmatig en Zoeken Omroep Zeeland vinden. Leg Omroep Zeeland vast op 9 en verlaat het menu. Nog meer weten? Ga naar www.thuisopnegen.nl. DELTA biedt ook veel informatie over het opnieuw instellen van je zenders: www.haalderuisvanjebuis.nl.

de Faam | 2008 | | pagina 56