SGP Lijst 7 "Jullie moeten ophouden!" dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Staatkundig Gereformeerde Partij Doe meeStem SGP! Stem schriftelijk voor: Games - Dead Space Games - Wario Land ED®fx huiselijk geweld is niet normaal 0900-2220333 Woensdag 5 november 2008 - Pagina 52 - Lage waterschapsbelastingen door zakelijkere aanpak - Behoud van kostbare landbouwgrond en tegen gedwongen ontpoldering - Veiligheid van dijken en duinen als hoogste belang - Vrijliggende, veilige fietspaden en recreatief medegebruik werkwegen en zeewringen - Waterpeil in balans met agrarische en natuurbetangen - Voldoende waterberging in polders en bij woonkernen - Bijbels verantwoord omgaan met de leefomgeving d00rj0sie kneepkens GOES - Liefhebbers van Riverdance en Lord of the Dance kunnen woensdag 12 november in Theater De Mythe in Goes hun hart ophalen met Fire of Anat olia, de Turkse tegenhan ger. De dansgroep toert momenteel door Europa met de voorstelling Evolu tion. Het opwindende dansspekta kel met een mix van ballet, moderne en oosterse elemen ten staat onder leiding van ar tistiek leider Mustafa Erdogan. De groep ontstond in 2001, na een zoekertje in de krant. Dui zenden jongens en meisjes met en zonder danservaring, balletdansers, volksdansers en muzikanten reageerden. Daarna werd begonnen met het vormen van de lichamen. De dansers krijgen een zware opleiding, een maandelijkse medische controle begeleid door kinesisten. Ze hebben zelfs hun eigen koks. Na de se lectie bleven er zestig dansers over. Er is weinig verloop, on danks het zware leven. Als ze niet op tournee zijn, oefenen ze minstens tien uur per dag in hun danscomplex in Istanbul. Uniek is dat er ook een Neder landse danseres in de groep danst. Lees meer op de Zeeuwse Uit jespagina. De dansgroep Fire of Anatolia is met het opwindende dansspektakel Evolution te zien in de Mythe in Goes. In de dansgroep zitten 60 dansers, waaronder een Nederlandse. foto: pr a# IWÖ File View Options Help Houdt u van schrikken? Dead Space is een formidabele horror game die zich afspeelt op een ruimteschip waarvan de beman ning angstaanjagend gemuteerd is. Als een soort veredelde klusjesman met weinig gevechtservaring is het aan jou om de vreemde monsters het hoofd te bieden en te ontdekken wat er in hemelsnaam is gebeurd. De sfeer is beklemmend en doet aan Alien denken, maar dan met meer bloed en geweld. Overduide lijk voor volwassenen bedoeld, en ook zij moeten niet opkijken als ze regelmatig gillen van schrik. Dead Space ziet er bijzonder fraai uit en speelt fantastisgh. Voor: Xbox 360 Wie in deze tijd van 3D geweld weer eens wat anders wil zien zou de nieuwe Wario Land zeker eens moeten proberen. Dit platform- spel ziet er uit als een tekenfilm, met in de hoofdrol Wario (de kwade 'tweelingbroer' van Mario). Hoewel het spel redelijk makke lijk is, zijn er voldoende redenen om meerdere malen te spelen. Er zijn her en der uitdagingen en verzamelvoorwerpen die aardig wat inzicht en vaardigheid vragen. Dankzij de prettige Wii bestu ring is het een plezier om Wario door de wereld te sturen. Ty pisch een kwaliteitsspeUoor jongere spelers. Voor: Wii onen Huiselijk geweld is het meest voorko mende geweldsmisdrijf in Nederland. Met grote sociale gevolgen, zeker voor kinderen. In Zeeland zijn er mo gelijkheden om iedereen die te maken heeft met huiselijk geweld te helpen. Dus ben je slachtoffer, pleger, omstander of getuige van huiselijk geweld? Zwijg dan niet en bel ons. Dat kan, om te beginnen, ook anoniem. Het steunpunt huiselijk geweld Zeeland is 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar op 0900-2220333 (5 ct per minuut). Stop Huiselijk Geweld! www.huiieiijkKcwrldiorliind.nl

de Faam | 2008 | | pagina 52