Walcheren Fietsen voor het KWF Open dag bij Niek Knol Puur Desirée voor haar Terra Reizen verandert Praktijk Lachende voeten Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL deweekkrant.nl Reinigingsdienst gaat afval ophalen Wijn spijs proeverij Vlissingen Zelfstandige Vrouwen avond Rolf gaat zes keer Alpe d'Huez opfietsen Woensdag 5 november 2008 - Pagina 41 Brasserie 'd Anvers een wal- Populariteit Airport door marcel van der voort ARNEMUIDEN - "De stij gende populariteit heeft vliegveld Midden-Zeeland in Amemuiden te danken aan verschillende acties waardoor het op de vlie- gerskaart staat. Er is hard gewerkt aan onze presenta tie richting vliegers en be zoekers", vertelt directeur en havenmeester Rob Go mersbach. king diner met drankjes. Van 22.30 tot 4.00 uur is in Club Devo een afterparty met Lady dj No Sugar. Kaar ten kosten 55 euro en zijn te bestellen via www.tomd- ekoning.nl of bij wijnhandel Barrique in de St Adriaan- straat in Goes je eigen wereld op VEERE - De Zeeuwse Reini gingsdienst (ZRD) gaat van af januari de duobakken in de gemeente Veere legen. Eind dit jaar loopt het con tract met Van Gansewinkel af. Na afloop van een om vangrijk contract als dit is de gemeente verplicht om het nieuwe contract openbaar aan te besteden. Hieruit is de ZRD gekozen als nieuwe inzamelaar. Voor inwoners verandert er niets. In de cember krijgen zij de nieu we afvalkalender voor 2009. VLISSINGEN - Vitanova houdt in samenwerking met GrandCafé Restaurant de Beurs op 12, 19 en 26 no vember een wijn- en spijs- proeverij. Er kan geproefd worden van een achttal zorgvuldig geselecteerde kwaliteitswijnen in samen stelling met een reeks lekke re hapjes. Het is om 19.30 uur op het Beursplein 11 in Vlissingen. En het kost 29,50 euro per persoon. Reserve ren kan via 0118 -410295. Desirée Kole in haar nieuwe kapsalon, foto: leon janssens MIDDELBURG - Na een maand lang regelen en klussen opent Desirée Kole 11 november kapsalon Puur Desirée aan de. Bed- dewijkstraat 23 in Middel burg. "Ik heb de kans aan gegrepen om FF Anders over te nemen", zegt De sirée. "Het wordt een kap salon voor dames, heren en kinderen. Ik verzorg knip pen, kleuren; visagie en bruidjes." Zij werkt met Landoll, een Italiaans merk op natuurbasis, styling pro ducten voor in de salon én thuisgebruik. De haarverf is een zeer verzorgende lijn. Vrij binnenlopen kan, op afspraak is beter. Telefoon: 0118-638012 In het restaurant zit een groep gasten aan de koffie. Ze hebben vooral aandacht voor de diverse vliegtuigen die landen en opstij gen. Door de grote ramen kun nen ze het prima bekijken. Op het vliegveld is behoorlijke be drijvigheid en in de toren zit Rob. Hij gaat naar buiten en wandelt langs de vliegtuigen die op het vliegveld staan. "Vanuit Hoogeveen of Budel gingen de vliegers niet snel richting Zee land. Het is vrij eenvoudig aan gepakt. Ze kregen bijvoorbeeld bonnen voor koffie en een bo lus. Dat heeft gewerkt. Piloten ontdekken nu het Zeeuwse vliegveld en de prachtige omge ving. Verder is er hard gewerkt om het imago van Zeeland Air- port, zoals wij officieel heten, te verbeteren", legt Rob uit. "Eén van de recente ontwikkelingen is de komst van het calamitei tenorganisatie. Die drijft op vrij willigers die werkzaam zijn bij de langs het vliegveld gevestigde bedrijven. Ze verzorgen brand weerdienst, het bergen van een Bijna een jaar is Rob Gomersbach directeur van vliegveld Midden-Zeeland foto: izaak verkesie vliegtuigwrak en de EHBO. Ook zijn wij nog steeds bezig om de baan verhard te krijgen. Hope lijk gebeurt dat volgend jaar. Dat heeft een klein effect op het vliegverkeer. In januari van dit jaar is het vliegveld tien dagen gesloten geweest vanwege te natte grond", legt hij uit. Hoe wil Rob dat Zeeland Airport er uit eindelijk uitziet? "Hopelijk met de asfaltbaan, mogelijk iets ge draaid. Een middenterrein dat is gerenoveerd en dat het vliegveld bekend staat als een prettige plek om te zijn. Leuk voor vlie gers, toeristen en de mensen uit de buurt. Die een stukje fietsen en bij ons de verschillende vlieg tuigen gaan bewonderen. Voor toeristen is het interessant. Ze komen een kijkje nemen, ma ken een rondvlucht, gaan zweef vliegen, hebben vliegles of doen een parasprong", verklaart Rob. Sinds een aantal jaren is het aantal vluchten op het Zeeuwse vliegveld, aan de Calandweg 36 gedaald. Rob wil graag het tij ke ren. "Er wordt hard gewerkt om van 2009 een stabiel jaar te ma ken en dat er hopelijk zelfs spra ke van een stijging zal zijn", be sluit hij. GOES - La Femme is een nieuw en avondvullend eve nement van Tom de Koning en Wilma Polderdijk. Op vrijdag 14 november kun nen vrouwen met ambitie en power vanaf 17.00 uur te recht in Club Devo in Goes, waar stands staan. Gast sprekers zijn plastisch chi rurg Van Not van het MWCZ en Annemarie van Gaal. Om 20.00 uur is in door peter vrancken MIDDELBURG - Op één dag zes keer de befaamde Alpe d'- Huez op fietsen. Dat is het ul tieme doel dat Rolf van den Bergen (47) zich heeft gesteld. En de Middelburger hoopt veel streekgenoten zodanig te mo tiveren, dat zij de uitdaging sa men met hem aangaan met als doel veel geld in te zamelen voor het Koningin Wilhelmin- afonds (KWF) dat zich inzet voor de kankerbestrijding. Vol gend jaar op 4 juni is het D-day voor Van Bergen. In de voorbe reiding heeft de proces-opera tor aan alles gedacht. Via een website (www.6maalalpedhu- ez.nl) probeert hij voldoende steun te vinden. Van zowel medefietsers als sponsors. Van den Bergen is een fietsfanaat in hart en nieren. Hij rijdt jaarlijks zo'n twaalfduizend kilometer en reed al meer befaamde tochten (Parijs-Roubaix, de Waalse Pijl, de Ronde van Vlaanderen en de Amstel Goldrace) om er maar enkele te noemen. „Ik zocht een nieu we uitdaging en kan nu voor een goed doel fietsen,. Dat maakt het toch apart", aldus de ambitieuze Middelburger. Het evenement wordt volgend jaar voor de derde maal ge houden. Dit jaar werd ruim 3,6 miljoen euro bij elkaar gefietst. Aan het evenement kan wor den deelgenomen door 150 in dividuele enthousiastelingen en nog eens 150 teams met zes rijders. Zij staan voor de op dracht om de veelvuldige scherprechter in de Tour de France (1.061 meter hoog, 13,8 kilometer lang, een stijgings percentage van 7,9 en 21 boch ten) op een dag te slechten. Rolf is bereikbaar onder num mer 0118-633566. MIDDELBURG - "Waarom naar de pedicure? Omdat u last heeft van uw voeten, aandacht besteedt aan uw uiterlijk en gezondheid, uw voeten eens wilt verwen nen, veel sport of omdat u de voeten een spiegel vindt van de ziel. Er zijn redenen genoeg om een afspraak te maken", zegt Wendy En- nen. "Ik ben tien jaar pedi cure, met diabetische en reumatische aantekening. Ik kon deze praktijk in Kla- renbeek overnemen en heb dat graag gedaan." Zorgver zekeraars kunnen vergoe den. Pedicurepraktijk La chende Voeten, Lodo van Hamelstraat 22, telefoon 0118-750798 KOUDEKERKE - Niek Knol is door kennis en jarenlange ervaring een bekende naam in de wereld van fysiothera pie en revalidatie. Knol Fysi otherapie en Fitness is uitge breid met spinning, person al training/coaching, mid- fulness/meditatie en wel lness. De bedoeling hiervan is meer mogelijkheden bieden dan fysio therapie/revalidatie en wel op preventieve basis. De leefstijl van de moderne mens wordt steeds belangrijker. Nieuw is het wer ken vanuit een kleinschalige de pendance bij de woning van Niek Knol te Dishoek. Open Dag 8 november 10.00 tot 15.00 uur. Olympisch medaille winnaar ju- Knol fysiotherapie wellness fitness coaching. foto: leon janssens doka Elisabeth Wdleboordse is 0118-552083; Wellness afdeling: enige tijd aanwezig. Praktij- Verlengde Dishoekseweg 2, Dis kruimte Duinstraat 4, telefoon hoek www.knolfysiotherapie.nl Terra Reizen wordt Holland International, foto: l janssens OOST-SOUBURG - Terra Reizen in Oost-Souburg heeft sinds 1 november haar naam gewijzigd in Holland International Reisbureau Terra Reizen "Dit betekent voor ons reisbureau een bundeling van deskundig heid en ervaring, nog meer mogelijkheden en service op maat", zegt eigenares Ma rianne de Weerd. De naam is nieuw, de vertrouwde ge zichten zijn gebleven. Naast het reisaanbod van Holland International worden tevens reizen aangeboden van on dermeer Sudtours, OAD rei zen, Neckermann, De Jong Intra, Hotelplan en Vrij Uit, compleet en scherp ge prijsd. Tel: 0118-473600 Wendy Ennen in haar pedicurepraktijk. foto: l janssens

de Faam | 2008 | | pagina 41