Niet schieten gaat te ver in Rilland Concerten in het najaar ONBEPERKT SPARERIBS! 'Brunch.' 'Aan u de keuze menu' mÊÊÊÊÊ Speelman en Speelman zijn weer thuis in 't Beest dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Zondag 9 november Maandag 10 november Woensdag 12 november iGunz n'Rozes in de Piek 1 Landlust Zaterdag 1 5 november: 1 2,50 p.p. Reserveren: 0118-411 770 BADHOTEL DOMBURG Graag nodigen wij u uit in het Badhotel voor onze wijn&spijs proeverij op vrijdag 21 november a.s. in ons restaurant "Zee&Land", aanvang 19.00 uur. Bij ieder gerecht van het zeven gangen amusediner zal een passende wijn geschonken worden. De wijnen zijn geselecteerd in samenwerking met Wijnkoperij La Persistance. Onze sommelier vertelt u op deze avond uitgebreid over de wijnen en gerechten. De prijs bedraagt 89,50 per persoon. Reserveren, voor 10 november, is mogelijk bij de reserveringsafdeling van ons hotel via telefoonnummer 0118 588 800 of via info@badhotel.com Badhotel Domburg Domburgseweg la, 4357 BA Domburg www.badhotel.com Landlust Woensdag 5 november 2008 - Pagina 37 Theater De Wegwijzer Nieuw en St. Joosland 20.30 uur Het Hart van Herman Toneel door Middelburgs Theater Minitheater Middelburg 20.30 uur FunFest Dance- /balkan- /electrofeestje Podium 't Beest Goes 21.00 uur Stöma/Capital Sentimental Funk/punk/rock en experi menteel concert De Spot Middelburg 21.00 uur Gunz 'n Rozes Tributeband herleefd oude hits De Piek Vlissingen 22.00 uur Steve Sand Band Cd presentatie Arsenaaltheater Vlissingen 22.00 uur BV De Pianomannen Absurdistisch jeugdconcert 6+ Zeeuwse Concertzaal Middel burg 14.30 uur Het Hart van Herman Toneel door Middelburgs Theater Minitheater Middelburg 14.30 uur The Juke Joints Dubbelconcert met De Willies 't Kerkje Ellewoutsdijk 14.30 uur Wende Snijders Repriseconcert Stadsschouwburg Middelburg, 15.00 uur Samba Salad Theaterconcert 5+ Arsenaaltheater Vlissingen, 15.00 uur Rocksession Coverband Café 't Schuttershof Middel burg 17.00 uur Dedication Rockconcert Panta Rhei Vlissingen i7.oo urn- Jan-Jaap van der Wal Stand up comedy Stadsschouwburg Middelburg 20.00 um- Cowboy Billie Boem Familievoorstelling De Stenge Heinkenszand 14.00 uur Zokantook Seniorenprogramma met mu ziek/verhalen en kunst 't Kerkje in Ellewoutsdijk 14.30 uur Fire of Anatolia Danssensatie uit Turkije Theater De Mythe Goes 20.00 uur D'Electrique Pathologische comedy Arsenaaltheater Vlissingen 20.15 uur The Blue Line Coverband Cine Café Vlissingen 22.00 uur MIDDELBURG/GOES - Het Zeeuws Orkest toert momen teel met de najaarsconcertserie door Zeeland. Dit programma met werken uit de Frans/Duitse romantische periode staat don derdag 6 en vrijdag 7 november in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg, donderdag 13 no vember in 't Scheldetheater in Temeuzen en vrijdag 14 no vember in De Mythe in Goes. Het programma opent met de Ouverture van de sprookjes opera Hansel und Gretel van de Duitse componist Engelbert Humperdinck (1854-1921). De beroemde componist en diri gent Richard Strauss noemde de opera bij de première "Een meesterwerk van de hoogste kwaliteit". Daarna speelt het or kest Les Nuits d'Été, een zesde lige liederencyclus van de Fran se componist Hector Berlioz (1803-1869). Soliste is de Neder landse mezzosopraan Ellen van Beek, die al eerder optrad met Het Zeeuws Orkest. Na de pau ze speelt het orkest de Symfonie van de in Luik geboren compo nist César Franck (1822-1890), die vooral vanwege zijn impro visatietechniek beroemd werd. Dit driedelige werk, de enige symfonie die Franck schreef, voltooide hij pas één jaar voor zijn dood in 1890. Opvallend is de solo op de alt-hobo van deze symfonie. Het Zeeuws Orkest speelt met een volledige bezet ting en staat onder leiding van chef-dirigent Joan Berkhemer. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0118-628204 of www.zeeuwsor- kest.nl. GOES - Het tweede muzikale cabaretprogramma Thuis, van de broers Daan en Joost Speelman, in theaterland be ter bekend als Speelman Speelman, staat donderdag 6 november in 't Beest in Goes. In dit nieuwe program ma zoeken de broers uit wat thuis voor hen betekent. Dat gaat gepaard met absurde scènes, pittige crosstalks en liedjes. In Thuis komt één van de broers terug van een lange wereldreis. Totaal ver vreemd en onherkenbaar voor zijn broer die in de steek gelaten is en alle herinnerin gen aan hem heeft uitgewist. Hoe moet hij bewijzen aan zijn broer wie hij is? En hoe moet hij zich ooit weer thuis gaan voelen? "Licht chao tisch. Zo kan je de twee broers - Daan en Joost - het best omschrijven. Maar het is een publiek geheim dat met die handicap uitstekend cabaret te maken valt" schreef De Gelderlander over hen. Daan en Joost werden tweede tijdens de finale van het Amsterdams Kleinkunst Festival in 2005. Ze stonden eerder ook in Ahoy en Parad- iso als voorprogramma van De Dijk. Aanvang: 20.30 uur. Kaartverkoop: 0900- 3300033 en ww.theaterver- koopzeeland.nl. VLISSINGEN - November Rain, Sweet Child o Mine en Paradise City, de bekende hits van Guns n' Roses schallen zaterdag 8 no vember door De Piek in Vlissingen. De tributeband Gunz 'n Ro zes speelde eerder in Ahoy, op Schwung, Europa's grootste in door Classic Rock Festival en won de Dutch Undercover Award in 2007. Zaal Open: 21.00 uur. Kaartverkoop: www.depiek.nl. RILLAND - Cabaretgroep Niet Schieten staat zaterdag 8 no vember met een try-out van de 16+ voorstelling Nymfoman- nen, in Luctor et Emergo in Ril land. De mannen van Niet Schieten! willen u hun excuses aanbieden. In hun vorige pro gramma Loverboys zijn ze dui delijk te ver gegaan. Ze hebben u voorgelogen, gemanipuleerd, gechanteerd, bedreigd en afge perst, om zo hun eigen lusten te kunnen botvieren en hun be hoeften te bevredigen. Hiermee hebben zij de speciale band, die zij met u hebben, op het spel ge zet. Daarom krijgt het in het programma Nymfomannen voor het zeggen. U bepaalt het nu elke 2* persoon kOTtillCJ op de menuprijs Iedere zondag van 12.00 -14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl restaurant partycentrum verloop van de avond en welke zintuigen er geprikkeld moeten worden. De heren gaan voor u door het stof (er kunnen frag menten in de voorstelling zitten die niet geschikt zijn voor men sen onder de 16 jaar). Verleide lijk, toch? Volgens Oscar Wilde is de enige manier om van de verleiding af te komen, eraan toegeven. De pers was unaniem lovend over Loverboys, als ware het een complot. Het lijkt wel of ze genoten van de ellende die aangericht werd onder het pu bliek. Hopelijk zijn ze bij Nymf omannen wat objectiever en menselijker. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0113-551552 en www.podiumreimerswaal.nl. Op de vrijdagavonden van de maanden november en december kunt u weer onbeperkt onze overheerlijke spareribs komen eten! De spareribs zijn gemarineerd en worden geserveerd met twee sauzen, stokbrood, salade en twee soorten verse frites. Weststraat 22, Domburg Wilt u ook werken bij Restaurant 't Koetshuis? Bel of mail voor meer informatie naar: 0118 - 58 43 45 info@koetshuisdomburg.ni Familierestaurant De Schelp Burg. van Woelderenlaan 5 4382 CL Vlissingen www.de-schelp.nl Ook voor: Bruiloften, familiefeesten, recepties, diner, barbecue, gezelschappen www.koetshuisdomburg.nl d 1 iampshia Classic bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere dag vanaf 17.00 uur uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangenmenu samen voor 31,50 per couvert nu elke T persoon kOrtïllCJ op de menuprijs

de Faam | 2008 | | pagina 37