Bij uw Escura Apotheek OSTEOPOROSE Bekendmaking Escura Apotheek zorgt ervoor. Test uw risico op Bijzondere zwangerschap dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT. N L Bride Flight bereikt gouden status Vraag ons apotheekteam naar de 'Osteoporosetest en de informatiefolders. ?kteam osetest' J aiders. J Rijkswaterstaat Woensdag 5 november 2008 - Pagina 26 FOTO: A-FILM Film/DVD Romantiek Vier films in een box Romantisch zwijmelen in deze donkere dagen. De dvd-box I love Romance maakt het wel erg gemakkelijk. In de box een viertal topfilms met de grote sterren van het witte doek. I Could Never Be Your Woman is een film met Michelle Pfeiffer die een relatie aanknoopt met een veel jongere acteur. Met een opvallende rol voor Tracy Ullman als Moeder Natuur. Bidget Jones's Diary, waarin Renée Zellweger twintig pond wil afvallen én op zoek gaat naar een verstandige vriend, behoeft nauwelijks toelichting. Dat geldt eigenlijk ook voor Lo ve Actually met onder andere Hugh Grant en Emma Thompson, waarin wel tien verschilledne liefdesverhalen door elkaar spelen. Ook al met Hugh Grant is de film About A Boy. Als Will Free man loopt hij weg met alles rond uiterlijk vertoon en loopt hij tegelijkertijd weg van alle mogelijke verantwoordelijk heid. Tot het moment dat de 12-jarige Marcus bij hem op de stoep staat... Top Gear: Dure auto's en kapotte caravans Richard Hammonds dvd over het razend populaire autopro gramma TopGear is niet zom aar een dvd. Het is een interac tieve dvd die wel gewoon op de dvd-speler gespeeld wordt, om het wat te 'verduidelijken' noemt Hammond het zelf een Top Gear Interactieve Quiz-dvd Uitdagingspel Quiz. Probeer daar maar eens chocola van te maken! In vijf rondes kunnen kunnen autoliefhebbers, maar ook mensen die meer van het pro- grama dan van auto's op zich houden, het tegen elkaar opne men. Of tegen zichzelf. Als je speelt kies je een team met een naam van een van de personen uit het programma. Hammond zerlf zit steeds achter de quizta fel om uit te leggen hoe de nieuwe rond werkt. Net als TopGear zelf zijn niet alle onderdelen van de nieuwe dvd even serieus. En daarom is ie juist zo leuk. Want als je nou niet zo op de hoogte bent van prijzen van exclusieve auto's, dan kun je altijd nog caravans vernietigen! JJ. de Bom Voorheen de Kindervriend In de comedy serie 'Een Dosis Humor' verschijnt deze week een aantal nieuwe titels. Daar onder J.J. de Bom - Voorheen de Kindervriend. Een paar jaar na de Stratema- ker-op-zee-show kwam het he le team weer bij elkaar voor JJ. De Bom, voorheen De Kinder vriend. Was de 'Straat' nog op wat kleinere kinderen gericht, De Bom behandelde onder werpen voor de leeftijd van 10 tot 15 jaar. De drie hoofdfigu ren waren dan ook wat minder uitbundig dan bij de straten maker: Joost Prinsen speelde de titelrol, een melancholieke, wat pafferige speelgoedwinke lier die liever balletdanser was geworden. Zijn lijfspreuk was dan ook: "Was het maar slui tingstijd!" Aart Staartjes was de sympathieke postbode Hein Gatje, die steeds de door kinde ren ingezonden brieven be zorgde. En Wieteke van Dort tenslotte was Titia Konijn, een gepassioneerde dame, met uit roepen als: "Maar Jan, dat is toch juist het mooiste wat er kan bestaan: verrrrliefffdheid!" Brad Pitt Jong of liever volwassen? Liever de jonge Brad Pitt of misschien toch de wat volwas- sener versie? De drie films uit de Brad Pitt Movie Collection geven een aardig beeld van de ontwikkeling die hij als acteur doormaakte. In Meet Joe Black stelt hij zich voor als 'De Dood' bij zijn be zoek aan de.bijna 65-jarige Bill Parrish (Anthony Hopkins). In ruil voor extra levenstijd werpt Bill zich op als Joe's gids op aarde. Maar Joe wordt verliefd op Bill's dochter Susan. In Spy Game is Brad Pitt (als Tom Bishop)samen met Robert Redford (als Nathan Muir) te zien. De laatste is zijn leer meester bij de CIA. Aan het eind van zijn spionnencarrière moet Muir nog een heel per soonlijke en levensgevaarlijke opdacht vervullen. In de laatste en meest recente van de drie films schittert Pitt met onder anderen Cate Blan- chett. In Babel krijgen zij een onwaarschijnlijke connectie met uiteenlopende mensen op verschillende plaatsen op de wereld. In Baby Mama gaat voor de succesvolle en single zaken vrouw Kate Holbrook al heel lang haar carrière voor haar persoonlijke leven. Ze is 37 en ze heeft nu besloten om in haar eentje een kind te ne men. Maar haar plan wordt gedwarsboomd als ze hoort dat ze een kans van een op een miljoen heeft zwanger te wor den. Niet uit 't veld te slaan zorgt de gedreven Kate ervoor dat de prostituee Angie Ostro- wiski uit Philadephia-Zuid haar draagmoeder wordt. Nadat ze heeft gehoord dat Angie zwanger is, begint voor Kate het nestelproces: Boeken over kinderverzorging lezen, het appartement kind-proof maken en op zoek naar top- scholen. Maar het goedgeor ganiseerde plan van de direc trice wordt in de war geschopt wanneer haar dakloze Baby Mama op de stoep staat. Tijdens een komische strijd tussen de eigen willetjes, wor stelen ze zich een weg door de voorbereidingen voor de komst van de baby. Escura Apotheek Walcheren Middelburgsestraat 94, 4371 EV Koudekerke, Tel: 0118 - 552 900 www.escuraapotheekwalcheren.nl Escura Apotheek Van de Sande Badhuisstraat 30-36, 4381 LT Vlissingen, Tel: 0118 - 412 066 www.apotheekvandesande.nl Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aanvraag ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van Waterschap Zeeuwse Eilanden te Middelburg De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat maakt, ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Op 18 september 2008 is van Water schap Zeeuwse Eilanden te Middelburg een aanvraag ingevolge de Wet veront reiniging oppervlaktewateren (Wvo) ontvangen om de geldigheidsduur te verlengen van de huidige vergunning voor het op de Westerschelde lozen van perswater, afkomstig van een zand- suppletiewerk te Vlissingen, ter plaatse van de duinen bij Nolle en Westduin. Tegen deze vergunning is beroep ingesteld bij de Raad van State. Hierdoor is het mogelijk dat de werk zaamheden dienen te worden uitgesteld. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor vergun ning te verlenen. Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 6 november 2008 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aanvraag beroep kan worden ingesteld, ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 23 87), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur; 2. in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118-48 73 39/48 73 00 of whe@vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tót 20.00 uur ingezien worden. Zienswijzen Eenieder kan tot en met 17 december 2008, zowel schriftelijk als mondeling, zienswijzen inbrengen bij de hoofd ingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die schriftelijke ziens wijzen inbrengt, kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg, 5 november 2008. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunning verlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman

de Faam | 2008 | | pagina 26