'Lekker fit blijven' Gelanceerd papier io.00 5.98 ELECTRIC PLANE dé Weekkrant De Faam Douwe Egberts Aroma Rood Mandarijnen Danone Actimel 2 FLESSEN! Shoarmavlees Jl Aardappelschijfjes V ZAK GRATIS! De Goudsche Waegh jong belegen kaas «ês Huiswijn 3 FLESSEN! 3e GRATIS! Page Toiletpapier Ariel Wasmiddel Na veertien jaar voetbal heeft Melanie Noordegraaf de overstap naar het fitnesscen trum gemaakt. Melanie Noordegraaf uit Krimpen aan den IJssel be hoort niet tot de 'weinigbe- wegers' waar 'Voel je fit met 30 minuten bewegen' zich in de eerste plaats op richt. Toch was de start van de campagne voor haar een uitstekende aanleiding om de stap naar het fitnesscen trum te maken. "Na veer tien jaar ben ik een paar maanden geleden gestopt met voetbal," vertelt Mela nie. "Dat werd me al met al gewoon teveel. Ik heb een kind van anderhalf en met voetbal ben je voor een wedstrijd soms bijna een hele dag weg." Met haar kantoorbaan en een paar maanden minder bewegen merkte Noorde graaf dat het met haar con ditie de verkeerde kant op ging. "Tijdens mijn zwan gerschap had ik hier ook al eens getraind en dat was goed bevallen. Dus was de stap nu snel gezet." In het kader van '30 minuten be wegen' kreeg ze een intake gesprek en een starttest, waarbij onder andere het vetpercentage gemeten werden. "Best wel confron terend," lacht ze. "Maar ik had ook gelijk het gevoel dat ik een goede stap had gezet door hierheen te komen." Melanie is nog maar net be gonnen en moet haar weg nog zien te vinden. Wel heeft ze een programma ge kregen waarbij cardiotrai- ning op onder andere de crosstrainer, de fiets en de roeitrainer wordt gecombi neerd met krachtoefenin gen. Maar ik wil ook nog bij de groepslessen gaan kij ken." Gevraagd naar haar doel is Melanie duidelijk. "Mijn conditie is het voornaam ste. Ik wil me gewoon lekker fit blijven voelen. Als het even kan probeer ik in het dagelijks leven ook wel te wandelen en te fietsen, maar bij zittend werk kom je dan toch wat tekort. Melanie Noordegraaf heeft de stap al gezet. Maar 400 fitnesscentra in het land kunnen nog veel meer mensen ontvangen met een speciaal kennisma kingspakket voor 25 euro. Weten waar? Kijk op www.30minutenbewe- gen.nl. Een papieren vliegtuigje saai? Niet als je 'm lan ceert met de Paper Plane Launcher. Echt waar. Elektrisch en ontworpen door Middlesex Universi ty. Dus wetenschappelijk verantwoord. Geeft het vliegtuigje een snelheid van 50 km/u! Dat wordt dus vouwen! Bron: storeforknowledge.com DEZE WEEK EXTRA grove of snelfiltermaling pak 500 gram BS net 1 kilo .Aroma Kooti alle soorten 4-pak, 4 x 100 ml koolzuurvrij alle smaken 2 flessen a 1.5 liter voordeel verpakking per kilo 2 zakken a 450 gram verpakt stuk ca. 500 gram SS Zuid-Afrika wit, rosé of rood 3 flessen a 1 liter Week 45. Prijzen en aanbiedingen zijn qeldiq van maandag 3 november t/m zaterdaq 8 november 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.qolff.nl diverse soorten pak 18 scoops, pak 30 stuks of flacon 740/1280/1350 ml Zacht Sterk pak 8 rollen of dubbel lang pak 4 rollen

de Faam | 2008 | | pagina 25