DroomDomein ïotale verbouwings leegverkoop, haast u weg weg Alle toonzaalmodellen zijn snel leverbaar Alle topmerken nu tegen scherpe prijzen [organ» De S£W$Per ordt auping DroomDomein De Schipper Cl 4? dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Winterfestival bij Intratuin in Koudekerke (toonzaalmodellen) EASTBORN hülsta H! now! Woonboulevard Goes, Marconistraat 32, Goes, tel. 0113230181 Nu ook op Woonboulevard Goes Woensdag 5 november 2008 - Pagina 16 Panta Rhei moet wijken DOOR KARIN OCKÉ VLISSINGEN - Project Zeeweringen begint over ongeveer drie maanden met werkzaamheden aan de boulevard en dat zal naar verwachting half april zijn afgerond. Het Waterschap Zeeuwse Ei landen hoopt in die perio de ook te kunnen begin nen met het versterken van de dijken bij Nolle- Westduin. Op 12 november doet de Raad Van State daar uitspraak over. De Vlissingse strandpaviljoen Panta Rhei ligt precies op de grens van deze twee projecten en zal tijdens de werkzaamhe den moeten wijken. "Wij moeten de hele tent af breken," vertelt Panta Rhei-ei- genaar Willem-Jan Buijs. "En dat is een hele organisatie. Het is de bedoeling, dat alles zoda nig gedemonteerd en opge borgen wordt, dat het snel weer op te bouwen is. Het gaat natuurlijk niet alleen om de strandtent zelf, maar ook om alle apparatuur die we heb ben. Gelukkig gaat alles in goed overleg met het water schap en de gemeente. We ho pen natuurlijk op compensa tie van alle kosten. Naast het missen van onze omzet, moet het vaste personeel natuurlijk ook gewoon zijn salaris krij gen. We kunnen voor die pe riode geen bands boeken en Willem-Jan Buijs hoopt dat zijn strandpaviljoen voor niet al te lange tijd moet wijken. FOTO: KARIN OCKÉ mensen kunnen hier niet te recht voor feesten en partijen. Onze gasten zullen in die maanden ongetwijfeld naar andere locaties gaan en dan moet je maar afwachten of ie dereen terug komt als we weer open gaan. Toch hebben we er alle vertrouwen in dat alles goed zal worden geregeld en dat we volgende zomer weer volop kunnen draaien." KOUDEKERKE - Intratuin organiseert dit jaar tijdens het Winterfestival de grote kerststerrenactie 'Wie is jouw Kerstster?' Iedereen kent wel iemand die zich al tijd inzet voor een goed doel, een moeilijke tijd heeft door gemaakt of iets speciaals voor je heeft gedaan. Maak deze bijzondere persoon een Kerstster. Hij of zij maakt kans op een lang weekend voor vier tot zes personen naar het 5-sterren resort het Hof van Saksen. En dit is maar een van de vele rede nen om tijdens het Winter festival naar Intratuin te ko men dat tot en met 24 de cember duurt. Het Intratuin Winterfestival is een belevenis op zich en zorgt voor veel inspiratie. Ie dereen kan er terecht om thuis een sfeervolle kerst te realiseren volgens de laatste kersttrends. Juist in deze tijd van economische onzeker heid kiest men ervoor om het thuis gezellig te maken. Dit jaar is het mogelijk om een naaste die speciaal voor je is, iets bijzonders heeft ge daan of een moeilijke perio de heeft doorgemaakt een onvergetelijke Kerst te be zorgen. Bij Intratuin kan hij of zij een echte Kerstster worden. Bij de vestiging lig gen kerststerkaartjes die van 27 oktober tot en met 13 de cember ingeleverd kunnen worden. Na 13 december wordt gekeken wie een ver wenweekend krijgt voor 4 tot 6 personen t.w.v. 1000 euro in het 5-sterrenresort het Hof van Saksen. Dit gebeurt op elke vestiging van Intra tuin. SlAAftTtTIMIH Ëoddenkemper TfeMPUR Wij zijn ook gevestigd in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht. www.droomdomein.nl

de Faam | 2008 | | pagina 16