[bTTTk Zorgstroom X-tra Nieuws Nieuwe aanwinst Lekker eten voor een prikkie Veel nieuwe aanbieders in het Zorgstroom X-tra pakket 2008! Spelmateriaal voor slechtzienden crp Na een lange voorberei dingstijd is tijdens de nationa le burendag op 20 september het nieuwe woonzorgcomplex aan de Nassaulaan officieel geopend en heeft de naam "Hof van Buren" gekregen. In dit nieuwe woongebouw voor senioren zijn Stichting Welzijn Middelburg, Kinder opvang Walcheren, Stichting Philadelphia, Kapsalon Ik Jij en Zorgstroom gehuisvest. De organisaties trachten voor zover mogelijk samen te wer ken, zoals bijvoorbeeld Zorg stroom, die de zorgvragen van klanten van Stichting Phila delphia tijdens de nachtelijke uren voor haar rekening neemt. Hof van Buren heeft 75 appar tementen, waarvan een groot gedeelte is gereserveerd voor mensen met een AWBZ- en/of WMO-indicatie. Op korte termijn opent Zorgstroom in het complex drie tijdelijke opvangkamers (crisisopname) waar klanten met een indicatie kunnen ver blijven. Op de begane grond bieden de verschillende orga nisaties hun diensten aan, zoals bijvoorbeeld Philadel phia, die een grand-café exploiteert. Grand-café "Willem" is een gezellige ontmoetingsruimte waar mensen met een ver standelijke beperking samen met begeleiding werken om klanten van een hapje en drankje te voorzien. Grand café 'Willem' Zie aanbieding voor het grand-café in de kolom van het X-tra pakket hiernaast. Woensdag 5 en 19 november wordt in Middelburg de cursus 'Gezond en goedkoop eten; lekker eten voor een prikkie' gehouden. De twee bijeenkomsten vinden plaats in verpleegcentrum 'Buitenrust'. Inwoners van Walcheren zijn van harte welkom op deze cursus. De bijeenkomsten zijn een initiatief van de drie Walcherse gemeenten, Zorg stroom en GGD Zeeland. Tijdens de eerste bijeenkomst wordt voorlichting gegeven over goede en gezonde voeding en komt aan de orde hoe men voor weinig geld gezond en lekker kan eten. Ook worden er verschillende pro ducten geproefd. De tweede bijeen komst staat in het teken van het verkennen van goedkope super- marktproducten. Deelnemers krij gen uitleg over het lezen van etiket ten en het vergelijken van A-mer ken en huismerken. De diëtist van Zorgstroom geeft praktische tips en ideeën. Tot slot wordt een bundel Speelt u graag een spelletje bridge, maar is het voor u lastig al die kaarten in de hand te houden, of heeft u moeite met de kleine cij fers en karakters? Thuiszorgcentrum Zeeland heeft handige kaartenhouders te koop en speelkaarten met extra grote cijfers en karakters. Ook grote dobbelstenen en Yathziend op A4- formaat, het alombekende Yathzee dobbelspel, hebben wij in ons assortiment. U vindt onze winkel in de Badhuisstraat 104 te Vlissingen, telefoonnummer: 0118-410401. Graag tot ziens. Met de dure decembermaand alweer in het verschiet is het fijn dat u met de Zorgstroom X-tra pas veel voordeel kunt behalen. Straks een origineel sint- of kerstcadeautje nodig? Kijkt u nog eens in onze folder of op de website: www.zorgstroom.nl wat onze aanbieders voor u kunnen bete kenen. Verder houden we u via deze Faam-pagina op de hoog te van nieuwe aanbiedingen die nog niet in de folder staan. Deze keer zijn dat: Foto-Studio Schuilwerve Scheldestraat 42, Vlissingen T: (0118) 417244 Foto-studio Schuilwerve is al ruim 25 jaar actief in de wereld van de professionele fotografie en gespecialiseerd in portretfo tografie. Door hun ervaring weten zij het beste uit elke situ atie te halen. Uw voordeel met de X-tra pas: 50% kort{ng op de opnameprijs bij het rrïaken van studiofoto's (portret, gezin, huisdier etc.) 10% korting op het maken van pasfoto's. Bliek Meesterbakkers en Warme bakker Dirk Bant MEESTERBAKKERS met menusuggesties en recepten uitgereikt. De bijeenkomsten zijn van 9.00 tot 11.00 uur en vinden plaats in ver pleegcentrum 'Buitenrust', Buiten ruststraat 221 in Middelburg. Aanmelden kan bij de GGD Zeeland via het telefoonnummer 0113 - 249 470 of via de e-mail: bij eenkomst@ggdzeelandnl Bliek Meesterbakkers heeft 8 bakkerswinkels verspreid over heel Walcheren (Vlissingen, Middelburg, Arnemuiden, Zoutelande, Domburg, Veere, Oostkapelle (Ons Buiten) en Oost Souburg). Al vanaf het begin staat vakmanschap en kwaliteit voorop. Warme bak ker Dick Bunt heeft 4 filialen verspreid over Zuid-Beveland en Flakkee (Oude-Tonge). In deze winkels vindt u een dagelijks aanbod aan versge bakken producten. Bliek Meesterbakkers en Warme bak ker Dick Bunt gebruiken alleen natuurlijke grondstoffen. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle boodschap pen, m.u.v. aanbiedingen. Restaurant/Grand-Café Willem Oranjelaan 17, Middelburg T: (0118) 618767 of 06-20982973 Deze gezellige horecazaak is een initiatief van Stichting Philadelphia, een zorginstelling voor mensen met een verstan delijke handicap. U kunt hier terecht voor het vieren van uw verjaardag, bruiloft enz., maar ook voor een vergaderarrange ment inclusief lunch. De openingstijden zijn: dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00, zaterdag van 11.00 tot 15.00 u. Uw voordeel met de X-tra pas: Het dagmenu voor 6,50 i.p.v. 8,50 of een kopje koffie of thee gratis bij de taart van de dag. Pedicurepraktijk "Lachende voeten" Wendy Ennen Lodo van Hamelstraat 22 te Middelburg T: (0118) 750798 of 06-23618870 Wendy is een gediplomeerd pedicure die deskundig behan delt en adviseert. Zij is in het bezit van de specialistische aantekening 'diabetische voet' en 'reumatische voet'. Zij heeft een praktijk aan huis maar indien u in Middelburg woont is er ook de mogelijkheid voor behandeling bij u thuis. Uw voordeel met de X-tra pas: 1,00 korting op de behande ling. Massagepraktijk Healing Touch Massage Desirée Klink-Logeman Deurlostraat 4, Zoutelande T: (06) 46064201 Healing Touch Massage is een professionele massagepraktijk, waarin Desirée als masseur ontspanningsmassage, hot stone- en deelmassage, krui- denstempelmassage, stoelmas sage (ook voor bedrijven) en voetreflexmassage geeft. Behandeling vindt plaats na telefonische afspraak. Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle vormen van massage. Meubelrestauratie l'Echarde Calandstraat 1, Vlissingen T: (0118) 412239 Meubelrestauratie op authen tieke wijze, dat is wat l'Echarde al jaren verzorgt. U kunt er terecht voor constructie- en afwerkrestauraties voor al uw meubelen, lijsten en houten voorwerpen. Vraag een vrijblij vende offerte. Halen en terug brengen van uw restauratieob jecten is geen probleem. Voor meer informatie kunt u kijken op de website: www.Lecharde.nl of u kunt telefonisch contact opnemen. Uw voordeel met de X-tra pas: 5% korting op het offertebe drag, bij aflevering een onder- houdssetje cadeau. Pedicure en schoonheidssalon Face 2 Feet Molenweg 30, Oost-Souburg T: (061-51916475 Linda Baaijens heeft een pedi cure- en schoonheidssalon: Face 2 Feet. Zij is gespeciali seerd in diabetische voet en reumatische voet. In de gemeenten Vlissingen en Middelburg werkt zij voor de pedicureklanten ook ambulant. Korte schoonheidsbehandelin gen zoals epileren, harsen en wimpers/wenkbrauwen verven kan zij ook aan huis doen. Voor meer uitgebreide schoonheids- behandelingen kunt u terecht in haar salon. Uw voordeel met de X-tra pas: op alle behandelingen 10% kor ting. Schoonheidssalon Jessica Spiess 't Hout 20a, Westkapelle T: 06-29140821 Schoonheidsbehandelingen in de salon of aan huis: schoon heidssalon Jessica Spiess werkt met verschillende etherische oliën, aangepast aan uw huid type, van het merk Henriëtte Faroché. Al deze produkten zijn vervaardigd op natuurlijke basis. Indien u in uw eigen omgeving behandeld wilt wor den komt zij ook graag bij u aan huis. Bel gerust voor meer informatie of een afspraak. Uw voordeel met de X-tra pas: 15% korting op een aan uw huidtype aangepaste behande ling. Kapsalon Take Off Sint-Janstraat 66, Middelburg T: (0118) 635291 Bij kapsalon Take Off kunt u terecht met of zonder afspraak voor alle kappersbehandelin gen, epileren en figuren sche ren. Voor dit laatste is het ver standig om een afspraak te maken. Mocht u andere speci fieke wensen hebben, vraag er naar! Uw voordeel met de X-tra pas: 10% korting op alle behandelin- gen Wilt u ook profiteren van vele voordelen? Aanmelden kan via (0118) 68 40 00 of bij info@zorgstroom.nl Zorgstroom Voor verpleging, verzorging en hulp thuis; Zorg- en Verpleeg- centra; Maatschappelijk Werk Walcheren; het Consultatiebureau en het Thuiszorgcentrum Zeeland voor de uitleen, verkoop en verhuur van artikelen voor verpleging, verzorging, comfort en gemak thuis. Breestraat 15 Postbus 323, 4330 AH Middelburg telefoon: 0118-684000 fax: 0118-684204 internet: www.zorgstroom nl e-mail: info@zorgstroom.nl

de Faam | 2008 | | pagina 45