Zonneboilers van Delta ieuw Taxibedrijf Alten Decoratief en nuttig In zee met Bestevaer Vijftien jaar op de hoek dé Weekkrant |De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Bmidsmodeshow bij Merrie Mie Verbouwing Jumbo Middelburg Foutje bij Comelisse Woon Advies deweekkrant.nl Meer zon, minder gas en een beter milieu Zeventien nieuwe woningen Gapinge Woensdag 22 oktober 2008-~Pagina-38 Dignus Blok met diverse schuttingen. foto: leon janssens ARNEMUIDEN - Garden Gate op Houwerstraat 15, is gespecialiseerd in erfaf- scheidingen, sierhekwer- ken en schuttingen. Eige naar Dignus Blok startte in juni: "Ik werkte veel in re novatieprojecten en ben ZZP'er, Zelfstandige Zon der Personeel, geworden. Als ondernemer zie je meer mogelijkheden. Er is vraag naar schuttingen en erfaf- scheidingen en die heb ik in diverse kleuren met steen-, hout- of vlechtmotief." In sierhekwerk levert garden gate een solide kwaliteit in alle RAL-kleuren en vijfjaar garantie. Informatie: tele foon 0118-601520 en www.gardengate.nl. Salomon Cracau op de Bestevaer. foto: leon janssens VLISSINGEN - Bestevaer Management Advies ver zorgt managementtraining, teambuilding, bedrijfsuit jes, vaartraining en meer aan boord van het moder ne zeiljacht Bestevaer. "Een programma in de dyna miek van zeilen op de Wes- terschelde", zegt eigenaar Salomon Cracau, "teamw ork in een beperkte ruimte, dus je moet leren met de si tuatie en met elkaar om te gaan. Aan boord van een schip is dat wel anders dan in een zaaltje." Er zijn dag en avondprogramma's in combinatie met een afslui tende maaltijd. Info: 0638211721 en www.beste- vaermanagement.nl VLISSINGEN - Techno Janssen zit vijftien jaar op de hoek Paul Krüger- straat/Scheldestraat. "Bij de stoplichten", zegt Edo Janssen, samen met Harry Smaardijk actief in Techno Janssen. Het jubileum wordt gevierd met zeer voordelige aanbiedingen. Er is een breed aanbod van witgoed, beeld- en geluid en accessoires. Men is part ner van topmerk Loewe en Siemens Select dealer. Alle reparaties zijn in eigen be heer, mét service. Janssen:" 's Morgens bellen en 's middags draait het alweer. Scheldestraat 82, telefoon 0118-415737 en www.tech- nojanssen.nl Dansen voor Ghana VLISSINGEN - Trouwerie Merrie Mie houdt op vrijdag 24 en zaterdag 25 oktober een bruidsmodeshow waar bij de hele collectie geshowd wordt. Op vrijdag begint het om 19.30 uur en op zaterdag om 11.00 uur. Entree is 3,50 euro inclusief koffie en bruidstaart. En bij aankoop van een bruidsjapon tot 100,00 euro korting. Reserve ren kan via 0118-441243. MIDDELBURG - Jumbo Middelburg wordt ingrij pend verbouwd. Om de werkzaamheden zo snel en goed mogelijk te kunnen uit voeren,is de winkel gesloten van zaterdag 25 oktober 14.00 uur tot en met woens dag 29 oktober. Ter gelegen heid van de heropening op donderdag 30 oktober trak teert Jumbo klanten bij be steding vanaf 25 euro op een gratis appeltaartje. Deze ac tie duurt tot en met zaterdag 1 november. VLISSINGEN - Bij nader in zien is René Comelisse van Comelisse Woon Advies (De Faam van 22 oktober) in het bezit van het theoriediploma makelaar/ taxateur onroe rende zaken VBO en erkend hypotheekadviseur. Infor matie: telefoon 0118-750861 en www.comelisseadvies.nl nje eigen wereld op Het verkoopteam met rechts Edo Janssen, foto: l janssens VLISSINGEN - Nurses on Tour, opgericht door vier studenten van de Hoge school Zeeland uit Vlissin- gen, organiseert in samen werking met stichting ADA- VOC een groots dans- en muziekspektakel op 17 no vember in het Arsenaal theater van Vlissingen. MIDDELBURG - Delta start met het aanbieden van zon neboilers in Zeeland. Met een subsidie die kan oplopen tot 1000 euro kan men gas bespa ren en duurzaam warm water opwekken. De subsidie voor zonneboilers is eenvoudig aan te vragen. Vanaf deze maand geldt een regeling duurzame warmte. Deze re geling is opgezet vanuit de overheid en behelst onder an dere een subsidie voor zonne boilers. Het betreft een inves teringssubsidie. Dus een een malige bijdrage vanuit de overheid via SenterNovem. De subsidieregeling geldt voor eigenaren van bestaande wo ningen die voor 1 januari 2008 zijn opgeleverd. De subsidie kan worden aangevraagd door particulieren, woning bouwverenigingen of andere instellingen die woonruimtes beheren. Delta heeft gekozen voor het AGPO zonneboiler(s)systeem. Een betrouwbaar systeem dat het warmwater comfort aanzien lijk vergroot dankzij een voor raadvat van maar liefst 90 li ter. Voor Delta zonneboilers geldt een investeringssubsidie van 680 euro. Een aantal ge meenten in Zeeland geeft ook een investeringssubsidie voor zonneboilers. De subsidie van de gemeente kan niet opge teld worden bij de subsidie van SenterNovem. De ge meente Goes heeft bijvoor beeld een subsidiebedrag van 1000 euro beschikbaar. In dat geval is het dus aantrekkelij ker om gebruik te maken van de subsidie van de gemeente. Delta vraagt de subsidie aan voor haar klanten. Meer infor matie over zonneboilers is te vinden op www.DELTA.nl zonneboilers Het benefietspecial draagt de naam Make That Change om dat Nurses on Tour een veran dering wil maken. Deze avond wordt georganiseerd ten bate van beide stichtingen die werk zaam zijn in Afrika. Het malaria project in het noorden van Gha na krijgt steeds meer vorm. In de afgelegen dorpen in het noorden van Ghana is de naam van Nurses on Tour al behoor lijk bekend. Ook zijn inmiddels 2500 muskietennetten ver spreid onder'de allerarmsten. "Toch is er nog ontzettend veel te doen op het gebied van mala riapreventie" vertelt Estelle Bosch, bedrijfsarts uit Bussum die vorige week terug is gekeerd vanuit Ghana. De strijd mag en kan nog lang niet opgegeven worden. Stichting Nurses on Tour en stichting ADAVOC presenteren daarom met veel trots een nieu we actie tegen de problematiek in Afrika: de benefietspecial Make That Change. Van rap tot klassiek Het Arsenaaltheater van Vlissin gen is ter beschikking gesteld en ook hebben verschillende dans en theaterscholen, muziek- en De opbrengst van het concert komt volledig ten goede van projecten in Afrika foto: pr. zanggroepen toegezegd om op deze avond kosteloos op te tre den. Van rappers, hiphoppers en streetdancers tot klassiek ballet, African drums en pittige jazz. Van kinderen, tieners en studenten tot volwassen. Deze avond zijn er onder andere op tredens van Balletschool Isa bella Zwaan, Streetdancers en kinderen van turnvereniging DIOS, Djembé Bedlam, Van Eijkeren Dancemasters, Theaterschool Pontes Goese Lyceum, Hiphopband 0118- VIER en Balletschool Tina Christiaanse en nog vele andere artiesten. Deze multiculturele diversiteit van mensen belooft deze avond tot een groot spek takel te maken. Voor deze spetterende avond opent het Arsenaaltheater om 19.00 uur haar deuren. Kosten voor dit benefietspecial zijn tien euro waarbij het gehele hedrag naar de goede doelen in Afrika zal gaan. Kaarten kunt u bestel len door uw naam en adres te mailen naar info@nurseson- tour.com. U ontvangt binnen 24 uur een bevestigingsmail. Meer informatie vindt u op www.nursesontour.com. GAPINGE - Aannemersbe drijf Paauwe BV bouwt begin volgend jaar tien koopwo ningen op het terrein van de voormalige boerderij aan de Vrienzenveenseweg. De sloop van de boerderij be gint over enkele weken. Daarnaast in het plan Nieu we Wei, start projectontwik kelaar Marsaki met de bouw van vier huurhuizen en drie koopwoningen. VLISSINGEN - Taxicentrale Altena in Vlissingen is een jong bedrijf opgezet door Bart Altena en legt zich toe op personenvervoer. 24 urn- per dag met een hoog servi ce niveau. "Eerst heb ik uitgewerkt wat we precies gaan doen. Het gaat vlot, wij werken nu met drie man", zegt Bart Altena. "Wij zijn een regionale vervoerder van huis naar station, hotel, werk en vice versa. Afspraak is afspraak en de chauffeurs zijn er op ge traind om klanten op een veilige en vriendelijke manier te ver voeren." Vliegveldservice naar Schiphol, Rotterdam, Eindho ven, Brussel, Charleroi en Düs- seldorf, vijf dagen van tevoren Bart Altena vindt luchthavenvervoer comfortabel, foto: l janssens reserveren,. Taxicentrale Altena Informatie telefoon 0118- compenseert C02 via plaatsing 460606 en www.taxicentraleal- van een windturbine in China, tena.nl

de Faam | 2008 | | pagina 38