0p zoek naar Het is de hoogste mosseltijd! 3 kilo SUPER MOSSELE Heineken bier Varkensfiletschnitzels Elstar handappelen We hebben er zin in. Jozef is mooi zwart en zit graag op schoot Tango met GRATIS fles mosselwijn voord 2,50 (de gehele maand oktober) viskwekerij Neeltje Jans BV Woensdag 15 oktober 2008 - Pagina 6 me 2 KRATTEN 2 kratten a 24 flesjes a 300 ml 0/V98" Alcohol onder de 16, natuurlijk niet. gekruid varkensvlees kilo kilo Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 18 oktober 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. DOOR KARIN 0CKÉ VLISSINGEN - "Over het te levisieprogramma Op zoek naar Joseph heeft u vast wel gehoord. Nu schrijf je mijn naam een ietsje anders, maar ook ik hoop ontdekt te worden. Niet omdat ik goed kan zingen, maar om dat ik zo lief ben en graag een nieuw baasje wil." Aldus de gecastreerde kater Jo zef. Hij werd, alweer een tijdje geleden, gevonden in de Josef Israëllaan in de buurt van het asiel. Jozef is een mooie zwarte kater van ongeveer viereneen half jaar oud. Hij woont mo menteel in een groot hok met alle voorzieningen die hij nodig heeft, maar gaat net zo lief er buiten aan de wandel. "Dat klopt allemaal," beaamt Jozef, en ik kan ook heel goed met de andere katten die hier wonen overweg. En met mensen. Ik zit graag op schoot bij mijn baasjes hier in het asiel. Niet dat ik saai ben hoor, ik ben ook erg speels! Het liefst zóu ik in een gezellig gezin worden geplaatst, want ik voel me een echte huiskat! Ik zie de bezoekers in het asiel graag komen, zowel volwassenen als kinderen en geef ze alle aan dacht. Maar ja, ik zit hier na tuurlijk niet alleen en tot nu toe werden er steeds collega's van me meegenomen. Dat gun ik ze van harte hoor, maar ik wil nu zelf ook wel eens iets anders. Uiterlijk Dan mijn uiterlijk: ik heb dus een zwarte vacht en die glanst Lieve zwarte gecastreerde kater zoekt baasje. TOTO: KARIN 0CKÉ heel mooi en is ook lekker zacht. Daarnaast heb ik sprekende ogen. Mijn linkeroor is gekar teld en mijn rechter hoektand is afgebroken. Ach, niemand is perfect. Ik hoef dan ook geen extreme make-over. Dat vind ik zulke onzin! Deze twee kenmer ken maken me trouwens uniek, dat zult u vast wel met me eens zijn. Ik heb een lief smoeltje en een lief karakter. Wie kan dat weerstaan?" Jozef zit in het Dierenasiel in Vlissingen aan de Lange Leen- weg 1. telefoon: 0118-460333. "Hallo, hier Tango, de bou vier! Vorige week nog op zoek naar een baasje en nu woon ik bij oude vrienden. Ja echt! Toen ik bij mijn vori ge baasje woonde, kende ik natuurlijk een heleboel mensen, waarmee ik ook vriendjes was. Tot mijn stomme verbazing kwam er opeens bekend volk het asiel binnengewandeld. Deze mensen hadden mij, on danks mijn ruige kapsel, herkend en wilden mij maar al te graag meenemen! Wat een verrassing! Mijn oude dag slijt ik nu bij hen thuis en daar ben ik ze heel dankbaar voor!" ~ACTI E Deze actie is ook te verkrijgen bij de volgende adressen: Viskwekerij Neeltje Jans Vishandel van Beverèn, Brouwershaven Visspeciaalzaak De Paardev isser, Vlissingen -* Visgilde Heijdens, Vlissingen Vishandel Maarten van de Kreeke, Oostkapelle Vishandel De Lekkerbek, Vrouwenpolder Vishandel Brassem, Domburg Vishandel De Waal, Bruinisse Vishandel De Marlijn, Renesse Faelweg 1Vrouwenpolder (naast Deltapark Neeltje Jans) Telefoon 0111 -653451fax 0111 -652662 Openingstijden: ma./vr. 6.00-16.00, za. 6.00-14.00 uur

de Faam | 2008 | | pagina 6