Spelen OHC WALCHEREN Voor TRENDY kids met licht De Gordijnspecialist kachels - haarden - schouwen WALCHEREN Tot en met eind deze maand elke tiende meter gordijnstof GRA TIS! dé Weekkrant DeFaam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 15 oktober 2008 - Pagina 52 Handig! i j n 3 Bettylou Nieuwe kans voor glans Een nieuwe naam een nieuw adres! Maar: Dezelfde collectie, dezelfde service en dezelfde kwaliteit! De Gordijnspecialist Scheldestraat 50a te Vlissingen tel. 0118-436345 Het adres voor: overgordijnen, vitrage, in-between, vouwgordijnen en binnenzonwering Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels. Nieuwe collectie houtkachels van eigen import. Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten. Geopend: Donderdag en vrijdag van 10-18 uur Zaterdag van 10-17 uur of op afspraak OpenHaardCentrum Klarinetweg 2c Industrieterrein Mortiere Middelburg Tel. 0118-674955 www.ohcwaIcheren.nl Dankzij een zuignap j J blijft deze keukenrol op il Maak van een wijnglas z'n plaats een stijlvol lampje! Woontrends Oktober is een uitste kende maand om kluit- goed - bomen, struiken en coniferen die met grond in een gaaslap rond de wortels worden verkocht - te planten. Vanaf oktober kunnen de hele winter bomen en heesters met kale wortels geplant worden. Planten die in pot of container zijn ge kweekt, kunnen het he le jaar door geplant worden. Inplanten in het najaar heeft het voordeel dat de planten de hele win ter de tijd hebben om goed te bewortelen, zo dat ze er volgend voor jaar al stevig bijstaan. Wie de Oktober Woon- maand aangrijpt om de kin- derkamer(s) eens aan te pak ken, zal verrast worden door de beschikbare collecties. Neem bijvoorbeeld de My First Room collectie. Voor de jongens zijn er stoere ridder dessins en het vlaggendessin zorgt voor nog meer kleur op de wand. Zelfs een vlag als hele fotowand op je muur is mogelijk. Voor de meiden staan bloemen en hartjes centraal. Natuurlijk in vrolij ke kleuren, maar zeker niet kinderachtig! Kies zelf een kleurencombinatie: roze en rood of paars en aqua. Een aantal exclusieve dessins uit My First Room is ook op ver duisterende rolgordijnen verkrijgbaar.Meer op www.dimago.nl. Het is een bekend probleem: de houten vloer zou eigenlijk be handeld moeten worden, maar je hebt eigenlijk geen idee waar mee. Olie, hardwax-olie of lak? Dit najaar is er echter een oplossing in de vorm van een spray die iedere houten vloer weer laat glanzen. Deze Refresher frist zowel gelakte als geoliede en hardwax-olie vloeren op door deze te dweilen. Door de vloer eerst met een speciale Cleaner te behan delen, is succes verzekerd. Meer weten? Neem dan een kijkje op www.bluedolphin.nl. Tuinverlichting zonder een hoge elektriciteitsrekening? Continue verlichting met LED verbruikt bijna geen stroom en de lampjes gaan tot wel 50.000 branduren mee. Sfeerverlichting vraagt om verschillende soorten stralers die zelfs in het terras kunnen wor den ingebouwd. Sfeerverlichting is er voor iedere tuinstijl, in de meest schitterende ontwerpen. Om er extra veel plezier van te hebben is een goed lichtplan on misbaar. Een geraffineerd spel met licht en schaduw kan adem benemend mooi zijn. Wees wel voorzichtig met te veel kleur. In het najaar, als de blaadjes vallen, kun je vaak wel wat hulp in de tuin gebruiken. Zoals een elektrische bladblazer om bladeren van het tuinpad, terras of gazon af te blazen en eenvoudig naar een bladzuiger kan worden omgezet. Doe het opgezogen blad in een mand en zet deze op een droge plek. Bij vorst kunnen de bladeren prima als extra bescherming aan de voet van rozen, minder win terharde beplanting of pas geplante bloembollen worden ge strooid. Kijk voor meer handige tuintips op www.flymo.com. VtoHC

de Faam | 2008 | | pagina 52