Op avontuur! Uw nieuwe woonwinkel. Tropische held in huis Laagje gevoel van luxe Badkamer: kies anders dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Het is tijdelijk extra aantrekkelijk om voor Morres Wonen te kiezen. Want als u nu een nieuwe bank koopt*, dan krijgt u een waarde- cheque van 100 euro. Bovendien nemen we uw oude bank gratis mee op het moment dat wij de nieuwe bank bij u afleveren. Dus als u op zoek bent naar een nieuwe bank, kom dan voor 17 november aanstaande bij ons langs en doe uw voordeel. Nieuwsgierig? Kijk op morres.com voor de actievoorwaarden of vraag ernaar in de winkel. Lichtgong Smullen Woensdag 15 oktober 2008 - Pagina 45 Morres Wonen Hulst (Zeeuws-Vlaanderen). Industrieterrein Tol-Morres, Industrieweg 2 4561 GH Hulst Tel. 0114-388 388 Deze windgong ge bruikt zonlicht om zichzelf te verlichten Met deze blikvanger help je de vogels de winter door Woontrends Er zijn van die materia len die meteen een ge voel van luxe geven. Marmer is zo'n materi aal. En di(? luxe is ook terecht, want marmer is erg kostbaar. Een bij zonder alternatief is Marmocer. Deze tpgel voor vloer en wand be- uit een toplaag ongeveer ier,, gelamineer| iïg |£n keramische%a- §i& fjierdoor zijn mar meren tegels nu dus ook' verkrijgbaar in dunne tegels. Als vloer- TW tegejs beschikbaar in-S®® 60x60 cm formaat en in wandtegels in de formaten 60x40 of 30,5x30,5 cm. Bron: www.beltrami.nl In ons land is het niet ongebruikelijk om elke wand in een badka mer te betegelen. Maar het kan anders. Tegenwoordig zijn er uit stekende vochtwerende materialen waarmee een wand beplakt kan worden. Lef en creativiteit kunnen leiden tot bijzondere re sultaten. Het is niet onverstandig om op plaatsen waar veel water komt, toch een paar tegels te gebruiken. In een badkamer ont staat veel condens, dus zorg voor een goede ventilatie, zodat aan wezige spiegels, kranen en tegels niet beslaan. Meer info op www.binnenhuisarchitectuur.nl. Op zoek naar bijzondere kleurencombina ties? Vraag het eén kind! Nog niet gehin derd door wetenschap en regels komen kinderen soms met de meest geweldige combinaties aan. Geen kind bij de hand. Probeer dan zelf eens volledig onbevan gen naar kleurkaarten en waaiers te kijken. Ze worden vaak zo samengesteld dat to nen van dezelfde kleur bij elkaar zitten. Creëer kleurenharmonie door kleuren te gebruiken die vlak bij elkaar liggen, of con trasten door een combinatie van ver uit een liggende kleuren. Kijk voor meer inspi ratie eens op www.typischwonen.nl. Kamerplanten verrassen en verleiden. Ze zijn allemaal speciaal, maar Zamioculcas is wel een heel wonderlijk en duurzaam exem plaar. Dit diep-donkergroene type werd in amper tien jaar tijd een absolute held in huis. Volledig terecht, want Zamioculcas staat voor sterk én schitterend. Een aanrader voor iedereen, met of zonder groene vingers! Hij overleeft droge lucht, radiatoren, wei nig licht en onregelmatig water geven. Je hebt met Zamioculcas een onverwoestbare tropical in huis, welk plekje je hem ook gunt. Zamioculcas is een aardige groeier. Als je hem in bedwang wilt houden, gebruik dan kleinere potten. Hij houdt zich keurig aan de ruimte die je hem geeft. Kijk eens bij bloemist en tuincentrum. Voor deze winter zijn een viertal trends gesignaleerd waarin de nieuwste ontwikkelingen te zien zijn. De nieuwe landelijke woon stijl komt tot leven in de woontrend Avontuur. Dit interieur verrast door ecologisch verantwoord design. Geen strakke, perfecte vor men, maar unieke meubels en accessoires van natuurlijke materia len waarin de mensenhand zichtbaar is. Versterk dit authentieke effect met indigo- en grijstinten, beton, etnische elementen en ver weert hout. Meer woontrends staan op www.perscentrumwo- nen.nl. minimaal 600 euro

de Faam | 2008 | | pagina 45