Walcheren DroomDomein in Goes Tevreden over ZRTI Comelisse vastgoed Pedicuresalon Marije Uit het Zakenhart van... Garage Francke breidt uit dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Prijsuitreiking in Oostkapelle Modelbouwbeurs in Ambachtscentrum Patiënten over ZRTI zijn zeer tevreden Ussalon a Domani blijft in herfst open Tropische Kookweek bij Intratuin 'Woensdag 15 oktober 2008 - Pagina 23 René Comelisse in zijn kantoor. foto: leon janssens VLISSINGEN - Comelisse Vastgoed opende in sep tember aan de Walstraat 28 in Vlissingen. "Wij bieden een totaal woonconcept dat makelaar, hypotheekadvi seur, assurantieagent én ar chitect combineert, en zor geloos het nieuwe woon comfort regelt. Een toevoe ging die ik elke klant aan biedt", legt René Comelisse uit. "Dit Totaal Woon Con cept is uniek. Wij begeleiden het hele traject voor de klant en geven naservice. En altijd eerst een adviesgesprek met de voorwaarden." Comelis se is gecertificeerd makelaar en gediplomeerd taxateur. Tel: 0118-750861 www.comelisseadvies.nl Marije Baas in haar salon. foto: leon janssens VEERE - In verzorgingste huis Nieuw Sandenburgh in Veere opende Marije Baas haar schoonheids- en pedicuresalon Marije. "Eerst werkte ik vanuit mijn salon aan huis. Het werd steeds drukker en ik had meer werkruimte nodig. Pedicure is belangrijk in een verzorgingstehuis, ze ker met het oog op diabe tes. Mijn salon is voor alle leeftijden, jong en oud." Marije werkt met Sans Sou cis producten voor salon- en thuisgebruik. Zij ver zorgt tevens bruids make up en gel nagels. Alleen op afspraak en vrij parkeren bij Sandenburghlaan 2. Tel: 501229 06-52392471 MELISKERKE - Garage Francke VOF in Meliskerke is uitgebreid met vennoot Kees de Wolf. "Ik werkte met mijn schoonvader Ri- nus Francke", zegt Ronny van Rooijen. "Voor onze toenemendé werkzaamhe den is het goed dat er een al lround vakman bij is geko men. Kees heeft ruim tien jaar ervaring en dat is gun stig voor onze toekomst." Garage Francke is een uni verseel autobedrijf, APK sta tion, onderhoud alle mer ken, biedt airco service, ver koopt nieuwe- en gebruikte auto's en is dealer van Lie- gier brommobielen (45 km auto). Rapenburgseweg 1, telefoon 0118-561748 door leon janssens GOES - DroomDomein is de nieuwe naam van Morg ana De Schipper in Goes. "Wij hebben afscheid van Morgana genomen en een bewuste keuze gemaakt voor een landelijk operen- de formule, DroomDo mein", legt eigenaar Hanjo de Schipper uit. "Kwaliteit en service worden als vanouds gehandhaafd en we blijven met vooraanstaan de merken werken. Slapen is voor ons hoofdzaak. Wij bie den een kompleet pakket voor iedere slaapkamer. Thuisbe zorgd en afgemonteerd. Ge nieten met je ogen dicht in Hanjo de Schipper in zijn DroomDomein aan de Marconistraat DroomDomein!" Nu is er een totale verbouwings leegver- koop. DroomDomein, Marco nistraat 32, telefoon 0113- •230181 en www.droomdo- mein.nl OOSTKAPELLE - Mevrouw Van de Bosse is de gelukkige winnaar van de Natterman Ski waardebon ter waarde van 300 euro. Klanten maak ten kans op deze prijs bij aankoop van een Natterman product bij Drogisterij De Visser in Oostkapelle. De prijsuitreiking was op vrijdag 19 september. GOES - Op het Ambachts centrum in Goes is zaterdag 18 oktober tussen 10.00- 16.30 uur een modelbouw- beurs. Er zijn houten model len van auto's, scheepsmo toren, schepen, stoomma chines en een stoomloco motief. De toegang is gratis en rolstoeltoegankelijk. door marina meijers VLISSINGEN - Het Zeeuws Radio-Therapeutisch Instituut (ZRTI) in Vlissingen heeft van mei tot juli dit jaar de tevre denheid gemeten bij patiënten die een eerste bezoek brachten aan de polikliniek. Het ZRTI behandelt kankerpatiënten uit Zeeland en West-Brabant met behulp van straling. Ter bewa king van de kwaliteit zijn er re gelmatig tevredenheidsonder- zoeken. De patiënten kregen een vragenlijst die anoniem kon worden ingevuld. Uit de antwoorden blijkt dat aan dacht, beschikbare tijd per pa tiënt en de informatie die door de radiotherapeut-oncoloog aan de patiënt wordt gegeven, door 95 procent van de patiën ten met de hoogste score (goed) wordt beoordeeld. Ook de privacy en behulpzaamheid van de doktersassistenten wordt door 95 procent van de patiënten als goed beoordeeld. Patiënten spraken zich una niem positief uit over de voor lichting die, ter voorbereiding op de behandeling, door de ra diotherapeutisch laborant wordt gegeven. Kwaliteits functionaris Jo Duvivier is zeer tevreden over de uitkomst van het onderzoek. "We merken dat het erg gewaardeerd wordt wanneer mensen juist in een uiterst kwetsbare periode vak kundig geholpen worden door vriendelijk en deskundig per soneel. De uitslagen van het te- vredenheidsonderzoek be spreken wij met het hele team zodat we onze dienstverlening nog verder kunnen optimali seren en de kwaliteit ook in de toekomst kunnen waarbor gen." Alles bij elkaar een uit stekend rapport voor de mede werkers van het ZRTI. versierd. Meedoen aan de Tropische Kookweek met de culinaire activiteiten, wed strijden en kinderactiviteiten is gratis. MIDDELBURG - IJssalon a Domani aan de Lange Delft 125 in Middelburg is in voor gaande jaren gesloten ge weest van de herfst tot het voorjaar. Nu is de zaak lan ger open en zijn er -naast heerlijk ijs- ook vers gebak ken Luikse wafels te koop. Centrummanager door marcel van der voort VLISSINGEN - "De cen trummanager in Vlissingen heeft bij voorkeur een on dernemersachtergrond en begint de eerste helft van 2009", zegt Martin de Klerk, voorzitter van de initiatief groep die een en ander op de rails moet zetten. "Wij vragen de gemeente het de komende twee jaar grotendeels te betalen, aangevuld met een financiële bijdrage van de Ka mer van Koophandel, Rabo bank en ondernemers", gaat hij verder. "Mogelijk wordt het stadsmanagement door twee personen ingevuld. Thema's zijn: Hoe pakken wij de leeg stand aan?, veiligheid en hand having en Is de stad schoon? De veranderingen op het Bellamy- park zouden ook een thema kunnen zijn. Ik verwacht dat de centrummanager zijn kantoor in de binnenstad krijgt. Wel is het raadzaam dat een ambte naar zich ook met het centrum management gaat bezighou den. Die weet immers goed de weg in de ambtelijke organisa tie", vertelt Martin. De cen trummanager neemt ook deel aan het Landelijk Platform Cen trummanagement. Tot dan is Martin de afgevaardigde voor Vlissingen. "Daar heb ik ge merkt dat de meeste centrum managers voormalige onderne mers zijn. Maar die moet op ni veau kunnen onderhandelen en de politiek snappen", vindt hij. "Het moeilijkste punt zal de Martin de Klerk: "Leegstand is een thema voor de centrummanager." foto: izaak verkeste. structuur zijn die wij eraan ge ven. Een stichting met bestuur lijkt mij het beste. Inmiddels hebben 400 ondernemers uit de binnenstad en van de boule vard van de initiatiefgroep een enquêteformulier gekregen. Daarop mogen ze de voor hun drie belangrijkste zaken die de centrummanager moet aan pakken schrijven. Daarnaast is er de website: www.vlissin- gen.nl/centrummanagement. Hierop komt nieuws over het werk van de groep. Martin de Klerk is ook actief met het nade rende centrummanagement in Middelburg. "Daar wilden de ondernemers het eigenlijk zelf standig opzetten. Een vacature was in de maak. Nu zien ze in dat het goed is om gemeente en de Kamer erbij te betrekken. Ik verwacht in de toekomst sa menwerking tussen de Middel burgse en Vlissingse centrum manager. Veere is trouwens ook bezig. Die gemeente krijgt een Ondernemersmanager, die dicht bij de gemeente komt te zitten. Hij zal zich bezig gaan houden met regels en bouwver gunningen. Een actuele kwestie in de gemeente Veere." KOUDEKERKE - bij Intra tuin in Koudekerke kan deze week tropisch gekookt wor den. Tot en met 18 oktober mogen kinderen zich verkle den als kok en een cocktail, tropische cake of ffuitstick maken. Er is een koksrace, limbodans wedstrijd, tropi sche speurtocht en een ski- wirace. Ook zijn er dagelijks inloopworkshops waarbij bijvoorbeeld koksmutsen en tafellakens exotisch worden De nieuwe vennoot, Kees de Wolf van garage Francke. tkmtnm

de Faam | 2008 | | pagina 23