Albert Heijn, winkelcentrum Veerse Fazantenhof 18, Middelburg. Poort, Advertorial Woensdag 8 oktober is de nieuwe Albert Heijn, winkelcentrum Veerse Poort, Fazantenhof 18 geopend. Om 18.00 uur gingen de deuren open en kon het genieten beginnen! Dagelijkse en bijzondere boodschappen, heerlijke wijnen, vers in overvloed... U vindt er heel veel bekende A-merken, duizenden artikelen van het AH Huismerk, AH Biologisch, AH Excellent en Euro Shopper. Verder heeft uw nieuwe Albert Heijn-winkel veel voordeel verpakkingen en elke week ruim 400 aanbiedingen! Bij Albert Heijn kunt u het zo bijzonder en betaalbaar maken als u zelf wilt Veel van uw buurtgenoten hebben dat al ontdekt Nóg meer keuze, voordeel en service in uw nieuwe Albert Heijn-winkel! "Mooi aanbod groente en fruit" Ineke doet praktisch al haar boodschappen bij Albert Heijn en is. blij dat nu ook haar eigen buurt een vestiging heeft "Perfect,"zo dicht bij mijn huis. Ik hoef voortaan dus niet meer verder weg." Ineke is onder de indruk van het aanbod op de groenteafdeling en kiest drie verschillende slamixen uit "Daar ben ik gek op. Zo'n gemengde salade eet ik graag 's avonds. Ook gebruik ik sla als een extra laag beleg op een broodje. Lekker voor de lunch." "Dagelijkse boodschappen in de buurt" Albert Heijn Fazantenhof beschikt over ruime parkeergelegen heid; parkeren is gratis. Toch zullen Kees en Rosemarie vaak gewoon lopen of fietsen, want de winkel bevindt zich vlak bij hun huis. "Na lange tijd hebben we weer een supermarkt in onze wijk", vertelt Rosemarie. "Ik moest voorheen altijd naar andere Albert Heijn-winkels, ook voor de dagelijkse boodschappen. Dat hoeft voortaan niet meer en daar ben ik erg blij mee." "Regelmatig iets nieuws op tafel." Voor wie geen tijd of zin heeft om uitgebreid te koken, is Kies Kook een uitkomst. Dat bestaat uit vier verse ingrediënten waarmee de klant snel een lekkere en verantwoorde gezinsmaaltijd kan maken. Henriette kent Kies Kook uit andere Albert Heijn-winkels. "Ik ben niet zo creatief met koken, maar kan nu wel regelmatig iets nieuws op tafel zetten. Zo eten we vandaag kip, spaghetti en Italiaanse roerbakmix met een tomaten-mascarponesaus." "Oranje is Bonus, rood is altijd laag." Voordeel is aangegeven met kleuren. Oranje schapkaarten staan bij de Bonusaanbiedingen. Rood duidt producten aan die altijd laag geprijsd zijn. Zoals koffiemelk van het AH Huismerk, een favoriet van Willy. "Ik ben prijsbewust en koop daarom bij Albert Heijn vaak producten van het AH Huismerk. Die zijn goedkoop geprijsd. Bovendien is de kwaliteit ervan zeer hoog. Dat vind ik belangrijk, want producten die ik niet goed vind, koop ik natuurlijk niet!" "Wijnschappen logisch ingedeeld." De Albert Heijn bevindt zich in het nieuwe winkelcentrum aan het Fazantenhof in Veersepoort De winkel is ruim van opzet en biedt volop keuze. Klanten reageren positief. Ook Leen, want: "De winkel is erg fraai en overzichtelijk. Je ziet in één oogopslag waar alles staat. Neem bijvoorbeeld de wijnschappen: die zijn logisch ingedeeld. De wijnen zijn per land en per soort gesorteerd. Dat is handig, want je vindt op deze wijze snel wat je nodig hebt" "Prima vermaak met de touchscreen Klanten met kinderen kunnen prima terecht bij de nieuwe Albert Heijn. Er zijn speciale kinderwinkelwagentjes en de kleintjes vermaken zich opperbest op de speciale kinderplek. Voor de touchscreen zitten de zoontjes van Jolanda. Ze maken samen een computertekening. "Ik vind dit een uitvinding", reageert Jolanda. "Mijn kinderen hebben lol. Ik kan op m'n gemak boodschappen doen en ze, dankzij de plek midden in de winkel, toch goed in de gaten houden."

de Faam | 2008 | | pagina 17