De Looff J de 1*2 etste Aviko pommes frites Biefstuk Handsinaasappelen We hebben er zin in. MAKELAARDIJ O.G. Wilt u zonder kosten en zonder zorgen uw woning verkopen? De voordelen van directe verkoop op een rijtje: De Looff Makelaardij o.g. uit het vriesvak zak 2,5 kilo 25% KORTING rundvlees 500 gram kilo Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag 11 oktober 2008. Prijswijzigingen, drukfouten en uitverkocht voorbehouden. De Looff Makelaardij, reeds meer dan 35 jaar uw vastgoedspecialist, koopt direct zonder de wettelijke bedenktijd en zonder voorbehoud van financiering: woonhuizen, appartementen, beleggingspanden, opknappanden, leeg of in verhuurde staat, aanvaarding direct of op langere termijn, achterstallige onderhoud geen bezwaar. Verkopen en terughuren is mogelijk. Uw woning kunt u telefonsich of per e-mail geheel vrijblijvend bij ons aanmelden. Ga niet zitten piekeren als u uw woning vandaag nog zonder makelaarskosten wilt verkopen! Indien wij tot een overeenstemming komen over de prijs en datum van oplevering, dan maakt onze vaste notaris een koopovereenkomst op met alle gemaakte afspraken. U ontvangt een hoge nettoprijs U heeft 100% verkoopzekerheid U bespaart verkoopkosten U bepaalt zelfde opleveringsdatum Correcte financiële en juridische afwikkeling door notaris Oostkerkplein 16 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 Ook 's avonds en zaterdags bereikbaar. MIDDELBURG - Prinses Laurentien heeft maandagmiddag in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg de start bijgewoond van het project Zeeuwse Aanpak Laaggeletterd- heid. De prinses is in de Zeeuwse hoofdstad verwelkomd door directeur Ton Bran- denbarg van de Zeeuwse Bibliotheek en commissaris van de koningin Karla Peijs. Schoolkinderen hebben de prinses bloemen overhandigd. Het Zeeuwse project is ge start om meer mensen naar cursussen te krijgen. In de provincie leven 36.000 laag- geletterden, van zestien tot en met vierenzeventig jaar. Hiervan volgens slechts 2.000 mensen een cursus, foto izmkverkeste Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 6

de Faam | 2008 | | pagina 6