WOON 'VERKOPERS* Schoonmaakmedewerker m/v de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL MEESTERBAKKERS Ben je enthousiast, prestatiegericht en ondernemend en wil je zo snel mogelijk aan de slag? Dan zijn we op zoek naar jou! www.bliekheesterbakkers.nl Die van aanpakken weten! RRKemn Basita Schoonmaakdiensten te Rhoon is een regionaal opererende schoonmaakorganisatie en is gespecialiseerd in schoonmaakonderhoud aan kantoren en scholen. JobTrack.nl Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 36 BLIEK zoekt VERKOOPMEDEWERKER (MA) die zelfstandig onze broodafdeling kan runnen in de SLIGRO Vlissingen Stuur je brief met C.V. naar winkels@boterham.info of Bliek Meesterbakkers, Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Meer informatie? Neem contact op met Dhr. Catsman T. 0118-64 11 55 of kijk op Woonsquare is een jong en dynamisch meubelbedrijf. Vanwege aanhoudende groei zijn wij op zoek naar jou! Wij zoeken per direct: M/V - Full-time/Part-time Wij zoeken meerdere versterkingen voor onze teams in: Bergen op Zoom - Middelburg - Nieuwegein - Oss - Eindhoven - Oosterhout Je werkt dus altijd in een showroom bii iou in de buurt! Jouw voordelen: Prima salariëring Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Interne opleiding en begeleiding Ons voordeel: Een nieuwe aanwinst die weet wat scoren is! Een flexibele collega die het team komt versterken Spreekt deze baan je aan en heb je zin om echt aan de slag te gaan? Stuur dan nu je sollicitatie met cv en pasfoto naar: Woonsquare BV Europalaan 24 - 5121 DJ Rijen T.a.v. Dhr. M. Buket Bij gebleken geschiktheid kun je direct beginnen! ARKEMA Vlissingen B.V. is een chemisch bedrijf. Wij vervaardigen producten voor: glascoating, kunststoffen (stabilisatoren en katalysatoren) en hulpstoffen voor het vergroten van de slag- en stootvastheid van PVC-producten. Dit doen wij met ruim 100 medewerkers waarvan ca. 45 in volcontinudienst. Anno 2008 kan onze wereld niet zonder chemie. Chemie is verweven in al onze dagelijkse gebruiken. Op zaterdag 18 oktober a.s. organiseert de VNCI weer de landelijke Dag van de Chemie, waarbij belangstellenden een blik kunnen werpen in de keuken van een chemisch bedrijf. ARKEMA Vlissingen B.V. is verheugd ook dit jaar weer te kunnen deelnemen aan de Dag van de Chemie en wij stellen deze dag van 10.00 tot 15.00 uur onze deuren open voor belangstellenden. Hierbij nodigen wij u uit om een kijkje te komen nemen. ARKEMA Vlissingen B.V. hanteert strikte milieu- en veiligheidseisen en daarom hebben wij in verband met uw bezoek een aantal spelregels opgesteld: Voor een bezoek aan ons bedrijf kunt u zich aanmelden onder vermelding van naam, adres, postcode, woonplaats, geboortedatum, soort legitimatiebewijs en het nummer. Bij aanmelding a.u.b. voorkeur opgeven voor de ochtendrondleiding (10-12 uur) of de middagrondleiding (13-15 uur). U ontvangt hierna persoonlijk een toegangskaart die toegang geeft tot ons bedrijf. Zonder kaart heeft u geen toegang. De verstrekte toegangskaarten zijn op naam gesteld en derhalve niet overdraagbaar. U dient de kaart bij binnenkomst te tonen samen met een geldig legitimatiebewijs (paspoort, identiteitskaart of rijbewijs). De rondleiding in onze fabrieken staat open voor mensen vanaf 12 jaar; voor de jongeren organiseren wij een aantal activiteiten (pretlab en crèche) in ons hoofdgebouw. Gezien de obstakels in onze fabriek, is het helaas niet mogelijk om mensen in rolstoelen op het terrein te ontvangen. Toegang tot het hoofdgebouw (pretlab en crèche) is wel mogelijk. Voor meer informatie over de Dag van de Chemie kunt u kijken op: www.dagvandechemie.nl Aanvragen van toegangskaarten kan tot uiterlijk woensdag 15 oktober 2008 bij: Marjolein Eversdijk (tel.nr. 0113-617262 of e-mail mariolein.eversdiik@arkema.com ARKEMA Vlissingen B.V. Postbus 70, 4380 AB Vlissingen Europaweg Zuid 2 (Haven 9850), 4389 PD Vlissingen - Oost tel. 0113-617000 - fax 0113-612984 Wij zijn op zoek naar een parttime: voor de schoonmaakwerkzaamheden op een object in Oostkapelle. De werk zaamheden worden uitgevoerd vanaf maandag en donderdag voor 3 a 4 uur per week. Wij vragen voor de werkzaamheden gemotiveerde en flexibel ingestelde kan didaten. Wij bieden een prettige werksfeer, een goede uitbetaling (boven het minimumloon) en arbeidsvoorwaarden, conform de CAO in het schoonmaak- en glazenwassersbedrijf. Indien u interesse hebt in de geboden functie, dan kunt u zich telefonisch aanmelden op werkdagen tussen 09.00 en 17.00 uur op telefoonnummer 010 - 501 60 00. U kunt ook mailen naar: administratiebasita.nl schoonmaakdiensten 't Betere werk! rsskt—

de Faam | 2008 | | pagina 68