lLTIJD.. STs ZONDAG GEOPEND ^undert dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Samen op de vlucht Meer dan 150 keuken opstellingen van modern tot klassiek! Nu van €7.220 Jan-van .van 5500m2 showroomontdek het zelf! Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 31 Vervolg van pagina 30. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Grootmede 111: plaatsen tuin huisje en schutting (30-9). -Korendijk 10: sloop aanbouw, kozijnen, plankier delen van het dak en oude wc-ruimte (26-9). -Korendijk 10: ged. verbouwen woning (26-9). - Langeviele 59: vernieuwen be staande schuur in stenen schuur (29-9). Nieuwe Burg 3: aanbrengen lichtreclame (30-9). Van Kleffenslaan 251: plaat sen berging en aanbouw woonka mer en aanpassen keukenraam (26-9). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lia 1van de Wet ruim telijke ordening ontheffing te verle nen van: het bestemmingsplan "Mortiere, uitwerkingsfase 1voor het plaatsen zwembad, Howlin' Wolf- straat 50. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerpbouwvergunning met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 9 oktober tot en met 19 november 2008, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer 67 52 83. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een veranderingsvergunning in het kader van de Wet milieubeheer heb ben verleend aan Stal Groot Prooyen V.O.F. voor een manege/hengsten- houderij. De inrichting is gelegen aan de Geersesweg 10. De milieuvergunning is ten opzichte van het ontwerpbesluit wel gewijzigd. De vergunning en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 9 oktober tot en met 19 novem ber 2008 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken, telefoonnummer 67 52 42. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergunning en die tegen het ontwerp van de milieuvergunning een zienswijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten daartegen geen ziens wijzen te hebben ingebracht) kan gedurende zes weken, van 10 okto ber (de dag na begin inzage) tot en met 20 november 2008 schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist, kan tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geneven. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Lake Tahoe Een absurde wereld Dit jaar al goed voor meerdere prijzen. Op lijst de Fipresci Prize Berlin 2008, de Alfred Bauer Prize Berlin 2008, Revelation of the Year van het Festival de Cannes 2008 en Best Director bij het Guadalaja ra Filmfestival 2008. Nu op dvd verkrijgbaar. De zestienjarige Juan vlucht weg van huis. Even buiten de stad knalt hij keihard met z'n auto tegen een telefoonpaal. Zijn jongere broertje Joaquin vertelt dat hun moeder nog steeds opgesloten zit in de badkamer. Juan gaat nu zelf op zoek naar de nodige reserve onderdelen. Een oude paranoïde automonteur en z'n hond Sica lijken geen haast te hebben met de beloofde hulp. Intussen struint Juan door de straten van het slaperige stadje. Hij ontmoet in een auto-onderdelenwinkel de jonge flirtende moeder Lucia. Ze moe ten wachten op de gesjeesde en door Kung Fu geobsedeerde au tomonteur David. In deze absurde wereld vindt Juan troost nadat zijn dagelijkse leven uiteen gevallen is Eagle Eye is een actiethriller van regisseur DJ Caruso (Disturbia) met Shia LaBeouf, Michelle Monaghan, Rosario Dawson, Anthony Mackie en Billy Bob Thornton. Wanneer Jerry Shaw (Shia LaBeouf) en Rachel Hollo- man (Michelle Monaghan) alle bei een mysterieus telefoontje krijgen van een onbekende vrouw, komen ze door dit toeval met elkaar in aanraking. De vrouw bedreigt hen en hun fa milie met de dood en brengt Jerry en Rachel in verschillende levensgevaarlijke omstandighe den. Hierbij gebruikt ze de he dendaagse technologie om elke stap die ze doen te controleren. Uiteindelijk escaleert de situatie en worden deze twee gewone mensen de meest gezochte voortvluchtigen. In een race te gen de klok proberen ze er sa men achter te komen wat er werkelijk gaande is en waarom hen dit overkomt. Geprodu ceerd door Alex Kurtzman, Ro berto Orci en Patrick Crowley. 9 oktober in de bioscoop. van 11.00 tot 17.00 uur Antraciet ultra hoogglans hoekkeuken. Voorz.van: vrijstaand fornuis, grote koelkast, schouwkap met glas, vaatwasser, kunststof werkblad, kraan spoelbak en verlichting. Tevens voorzien van leuke glaskasten met mat-glas. Deze keuken is uiteraard aan te passen aan uw maatvoering Afm.: 290x245 cm Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, di t/m do 9.30-17.30 uur vrijdag 9.30-21.00 uur, za 9.30-17.00 uur www.janvansundert.nl *Actie geldig t/m 26-10- 2008* Artikel- en prijswijzigingen voorbehouden. *Vraag naar de actievoorwaarden.

de Faam | 2008 | | pagina 63