Selectie tweede editie PopaanZee bekend U, Fraassen Hart van Herman in het minitheater Joseph in de Mythe in Goes Brunch9 MENU: 15,50 'Aan u de keuze menu Klassieke hartstocht van het Rubens Kwartet in Veere MÉDITERRANEO dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Smout According to You Zeeuws Mannen Ensemble Fuori Muscicali Vlijt Volharding Bright Blue Gorilla André Manuel Middelburgs Theater Kensington en Florida Snow According to You, Destine, Sense Forward De Gelukkige Prins Rubens Kwartet El Amante Rocksession The Vision of Joanne Cum Laude Fame [Volkszanger en schrijver Landlust OP WEG NAAR DE KERST! BOEK NU UW DAGTOCHT RESTAURANT Dagsoep Mixed Grill of Zeebaars uit de oven Tiramisu voor maar €19,50 r>e VAN WALCHÊRÊN Wokmenu 'Alleen woensdag 8 en donderdag 9 oktober Landlust De Faam Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 29 Akoestische muziek De Drvkkery Middelburg Zaterdag 15:00 uur Akoestische muziek Spin CD&LP Middelburg Zaterdag 16:00 uur Korenconcert Nederlands Hervormde Kerk Yerseke Zaterdag 20:00 uur Jong kamerkoor Koorkerk Middelburg Zaterdag 20:00 uur Fanfareconcert Historische Kerk Souburg Zaterdag 20:00 uur Folk 't Beest Goes zaterdag 20:30 uur cabaret De Wegwijzer Nieuw en St.Joosland Zaterdag 20:30 uur Toneel Minitheater Middelburg Zaterdag 20:30 uur alternatieve poprock De Piek Vlissingen Zaterdag 21:00 uur zaal open Releaseparty De Spot Middelburg Zaterdag 21:30 uur zaal open 6+ theater Arsenaaltheater Vlissingen Zondag 15:00 uur Klassieke muziek Grote Kerk Veere Zondag 15:30 uur Tango Cine Cafe Vlissingen (Cine Ci ty) Zondag 16:00 uur Café 't Schuttershof Middel burg Zondag 17:00 uur Muziek Panta Rhei Vlissingen Zondag 17:00 uur Dans Stadsschouwburg Middelburg Zondag 19:00 uur Musical (reprise) Stadsschouwburg Middelburg Woensdag/donderdag 20:00 uur GOES - De Musicalvrienden uit Goes brengt donderdag 9, vrij dag 10 en zaterdag 11 oktober de musical Joseph and the amazing technicolor dream- coat van Andrew Loyd Webber in Theater De Mythe in Goes. De voorstellingen van vrijdag en zaterdag zijn al uitverkocht. Eventuele restkaarten worden uitsluitend telefonisch ver kocht op vrijdag om 11.00 uur. De vijftien volwassenen en vijf entwintig jonge talenten van de musicalgroep worden begeleidt door hun eigen orkest in sa menwerking met de Zeeuwse Muziekschool. De musical is gebaseerd op het Bijbelse ver haal van Jacob en zijn twaalf zonen onder wie de dromer Jo seph die vaders oogappel is. Hij krijgt van zijn vader een prach tige veelkleurige jas wat kwaad bloed zet bij zijn elf broers, die hem uiteindelijk als slaaf verko pen aan een Egyptenaar. In het huis van zijn meester Potifar weet Joseph zich op te werken tot baas van het huishouden, maar als die vermoedt dat er iets speelt tussen Jozef en zijn vrouw, wordt Joseph in de ge vangenis gegooid. Daar inter preteert hij dromen van méde gevangen. Als de Farao hoort van Josephs gave maakt hij hem al gauw de op-een-na machtigste man van Egypte om het land te weren tegen de voorspelde tegenspoed, dat zal komen. Aanvang: 20:15 uur. Kaartver koop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. VEERE - Het Rubens Kwar tet brengt zondag 12 oktober een programma met werk van Boccherini. Respighi. Dutilleux en Keuris in de Gro te Kerk in Veere. "Een ware ensemblecultuur, waarin hartstocht en uitdrukkings kracht hand in hand gaan met een fijn gevoel voor kleur en stijl" zo oordeelde de jury van de Kunstprijs 2004 over het Rubens Kwartet. Behalve de prestigieuze Kunstprijs won het kwartet ook het Ka mermuziekconcours Almere 2003 en de Kersjes van de Groenekan Prijs. Het Rubens Kwartet volgde mastercias- ses bij onder andere leden van het Amadeus. het Borod in en het Juilliard Kwartet 2004. De bezetting bestaat uit Quirine Scheffers en Sido- nie Riha (viool). Roeland Ja gers (altviool) en Joachim Eijlander (cello). Op het pro gramma staan Quartetto Do- rico van Ottorino Respighi en Strijkkwartet no.l van Tri stan Keuris. Na de pauze volgt Strijkkwartet op.32 no.4 van Luigi Boccherini en Strijkkwartet Ainsi la nuit van Henri Dutilleux. Aan vang: 15.30 uur. Entree: 12.00/10.00 euro. Kaartver koop: www.theaterverkoop- zeeland.nl en 0900- 3300033. MIDDELBURG - Het Middel burgs Theater gaat zaterdag 11 oktober in première met Het hart van Herman in het Mini- theater aan de Verwerijstraat 53 in Middelburg. Het stuk van Haye van der Heyden werd ge regisseerd door Dini den Butter. Herman, een hardwerkende za kenman, is getrouwd met Ma rijke. Als hij op zakenreis is wor stelt Marijke met de eenzaam heid. Aan de vele reizen naar het buitenland, samen met zijn secretaresse Karin, komt abrupt een eind als Herman ziek wordt. Stilzitten en wachten tot het einde daar is, kan hij niet en hij besluit een cursus Spaans te volgen aan huis. Om Marijke te nu elke 2* persoon kOftïllCJ op de menuprijs 1 Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet inclusief welkomstdrankje en koffie voor 19,50 per couvert bruiloften en partijen, la carte lifnchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl restaurant partycentrum door j0sie kneepkens ZEELAND - Het succesvolle bandcoachingstraject Po paanZee gaat dit najaar weer van start. Na Bluem, Eva Auad, Headmode en Sense Forward, krijgen nu vier nieuwe veelbelovende Zeeuwse bands de kans uit te groeien tot professionals. De gelukkigen deze keer zijn Smout, GoFish, According to you en De Hobbyisten. Twaalf bands hadden zich inge schreven voor deze nieuwe edi tie. De beoordelingscommissie bestaande uit de vier Zeeuwse podiumprogrammeurs, onder leiding van Poppuntzeeland heeft, op basis van motivatie- brief en demo's, gekozen voor vier verschillende bands, met elk een eigen stijl en een grote motivatie om zich verder te ont wikkelen. Coach De groepen krijgen een jaar een persoonlijke, professionele coach aangewezen die samen met de band gaat werken aan muzikale kwaliteiten door mid del van workshops op het ge bied van vocals, instrumentbe- heersing, presentatie, marketing en dergelijke. Daarnaast spelen ze op diverse Zeeuwse podia en maken een zomertour door de provincie. Als klap op de vuur pijl staan de jonge talenten in het voorprogramma van Blof za terdag 1 november in de Goese Zeelandhallen. Op die dag wordt bekend gemaakt welke professionals de vier bands als coach zullen bijstaan. Kaartverkoop Kaartverkoop Zeelandhallen via www.pzc.nl. Meer informatie over het traject: www.popaan- zee.nl. FOTO: GoFish uit Zierik- zee is één van de geselecteerde bands van Popaanzee. 26 december KERSTVERRASSINGSREIS 13 enl8 december DE DOELEN KERSTCONCERT ROTTERDAM 37,50 Kerstmarkten: 8 december KEULEN (koffie+cake) C 30,00 8 december GENT 23,00 14 december OBERHAUSEN (koffie+cake) 31,00 20 december MAASTRICHT (koffie+gebak) 29,50 Voor info boekingen: 0118-419220/ dagtochten@vanfraassen.com 'k'k'k Vlasmarkt 17-19 - Middelburg 0118-634100 GEERSDIJK - "Zoals de stedeling zich af en toe wil terugtrekken in een stil natuurgebied, zo wend ik me af en toe tot een optre den van Willem Vermandere" schreef Jacques Klöters. De volks zanger en schrijver staat op 10 oktober met Altijd iemands va der, altijd iemands kind in Dorpshuis Onder De Toren in Geers- dijk. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0113-371672. foto: jan verhaege ontlasten neemt hij ook een stervensbegeleider in dienst én in huis. Deze ingrediënten zor gen voor de nodige confronta ties en gecompliceerde situ aties. Is het zwakke, versleten hart van Herman bestand tegen de druk die dit alles met zich meebrengt? De cast bestaat uit Kees Baijens, Roelie van de Vel de, Brigitte van Klinken, Freek Verdoes, Pim Lokers en Amy Seerden. De première start om 20.30 uur. Entree: 8 euro. De voorstelling is nog tot en met december te zien. Voor meer in formatie en kaartverkoop: 0900- 3300033 of www.theaterver- koopzeeland.nlen www.mid- delburgsminitheater.nl. vcrorwiaXdj^ KarreMiLeT W OKK6N BAKK6A' T6PPANVAKJ TEL. 0118 - 55 63 63 buitenterra* speeltuin/ - kinderspeeEhoeb ^ati* ruime/parkeergelegenheid/ Reservering gewenst ZWAAhJWEQ 24 KOUVEKERKE WWW.VEWOKVAMWALCHEREhJ.hJL bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere dag vanaf 17.00 uur uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangenmenu samen voor 31,50 per couvert nu elke 2" persoon 50% korting op de menuprijs

de Faam | 2008 | | pagina 61