Nieuw! in Middelburg Veersche Poort Officiële opening Veersche Poort www.maximaal.nl/gemist Winkelcentrum Veersche Poort onnimn Mol woensdag 15 oktot irmei Dixielandband De Fun Fare Springkussen Kunstschilderen Schmink-Clown Proeverij Kabouter Plop en Kabouter Kwebbel Pannenkoekterras EHH2S32L UUllh Piet Daane lijTPhlB family Interesse in een nieuw bouw appartement boven het winkelcentrum? apotheek Iedere maandag vanaf 18:15 uur is het nieuwe tv programma 'Maximaal TV op Reis' te zien op Maximaal TV. 'Maximaal TV op Reis' ineemt een kijkje in het dagelijks leven j van mensen aan de andere kant van de wereld. In 10 afleveringen neemt presentatrice Georgina Kwakve de kijker mee naar bijzondere dorpen in ontwikkelingslanden. Tango zoekt een lief gezin zonder katten Katers Feestelijke opening! De Echte Bakker Boven het winkelcentrum z?jn nog enkele appartementen te koop Op woensdagmiddag 15 oktober kunt u deze woningen vrijblijvend bezichtigingen. Kom naar de makelaarsstand op het wmkelplein voor meer info! NI W V. 1/ WINKELCENTRUM Winkelcentrum Veersche Poort is gelegen aan de Veerseweg ter hoogte van de Nassauiaan te Middelburg. ÉL *T Tango, vóór de opknapbeurt bij de kapper, foto: karin ocke Ze hechten zich sterk aan het gezin en bewaken huis en haard. Ze zijn van nature rustig en zijn sociaal naar soortgeno ten. Bouviers maken het hun baasje graag naar de zin en hebben zelf ook aandacht no- dig. Ze zijn gehard door hun dikke vacht en moeten twee tot drie keer per jaar worden ge trimd. Iedereen die interesse heeft in Tango kan contact opnemen met het Dierenasiel Middel burg aan de Oostperkweg 9. of via telefoonnummer: 0118- 613579. "Wij ouwe katers gaan bin nenkort naar een nieuw baasje," vertellen Wicky en Zorro tussen twee happen door. "Er kwam een mevrouw langs, die het artikel over ons had gelezen in De Faam. Ze vond ons lief en besloot ken nis te komen maken. Ze gaat eerst nog op vakantie en komt ons over een paar weekjes ophalen. Mochten er nu mensen zijn, die ons óók lief vinden en ons gelijk willen komen ophalen in het Vlissingse asiel, dan mag dat. In elk geval kijken we nu al uit naar een nieuw thuis!" Woensdag 8 oktober 2008 - Pagina 20 door karin ocké MIDDELBURG - Bouvier Tango heeft zijn naam te danken aan de film Tango Cash met Sylvester Stallo ne. Hij woont sinds kort in het asiel in middelburg. Hij is tien jaar oud, dus eigen lijk al wel een beetje bejaard en is op zoek naar een lief baasje. "Ik zou het heerlijk vinden om bij een gezin te horen. Ik kan goed met kinderen omgaan, ook met jonge en ik ben ge hoorzaam. Ik kan het best wel vinden met andere honden, als ze maar niet groter zijn dan ik ben. Katten? Nee, sorry, daar ben ik niet van gediend. Op mijn oude dag ben ik niet meer zo actief, dus ik hou van een re laxt leven, maar ik blijf een ech te waakhond! Het liefst ben ik thuis. Hoewel, op het strand lo pen vind ik wel leuk. Ik hou he laas niet zo van autorijden. Niet dat ik misselijk word of over mijn nek ga, maar ik ga dan al tijd piepen en janken. Ik weet ook niet waarom, maar het is nu eenmaal zo. Binnenkort moet ik naar de kapper voor een opknapbeurt. Die komt hier aan huis, wat ik wel makke lijk vind. Daarna kan ook ieder een weer zien, dat ik wel dege lijk ogen heb. Mijn staart is ove rigens gecoupeerd, maar mijn oren niet. Volgens mij heb ik mezelf wel voldoende aange prezen. Ik kijk al uit naar de ontmoeting met mijn toekom stige baasje! Tot dan!" De bouvier Bouviers zijn trouwe honden.

de Faam | 2008 | | pagina 44