BEK HET GOEIE ADRES ERICKOLE RMT/RT www.makelaarskantoorbek.nl Miuistiin ni\ \akelaarskantoor Nieuwbouw Te Koop in Heinkenszand >1' i11 Halfvrijstaande woningen nieuwe prijzen vanaf 298.000,-- v.o.n. taxatiebureau en makelaardij Nederstraat 28 - 4332 AZ Middelburg Telefoon (0118) 639639 Telefax (0118) 626554 Middelburg Keldermanstraat la Vraagprijs: 395.000,- k.k. Prijs: n.o.t.k. van Goes. Totaal verbouwd en vergroot tot een geriefelijk woon huis. Het perceel meet 820 mJ. Indeling woonhuis: Beg. gr.: moderne Badkamer. Eetkamer, luxe moderne woonkeuken. Woonk. met schuifdeurenen en serre. Verd.: Veel bergruimtc(s) en 3 slpk. Schuur (10,5 x 4,55m/335 m' is een prima hobbyruimte. Middenin dit fijne Walcherse dorpje, onder de rook van Middelburg, ligt deze robuuste hoekwoning met extra grote gara ge/werkplaats en extra (fietsen)berging op 438 m; eigen grond. Beg. gr.: Gang met toilet. Woonk., woonkeuken met keukenblok v.v. inbouwapp.. Ie etage: Overl., badkmr. met ligbad, wast. en douche. 3 slpkmrs. Achter de tuin ligt de ruime garage/werkpl. Aankoop van woning zonder garage/werkpl. is ook mogelijk. Vraagprijs: 825.000,— k.k. Vraagprijs: 265.000,— k.k. Kwadendamme Gapinge Vreelandsedijk 18 Dorpsstraat 23 Vraagprijs: 72.990,- k.k. Middelburg Molenwater 135 Fraai en ruim monumentaal woonhuis met grote tuin. Deze woning is in de afgelopen jaren uitgebreid, gerenoveerd en geres taureerd. Waar mogelijk zijn originele zaken bewaard gebleven, waar nodig zijn zaken vernieuwd. Bevat o.a. woonkamer en suite, 4 slaapkamers op de le verdieping. 2e etage: Compleet apparte ment, incl. badkamer met douche, wastafel en toilet. Extra zol derberging beschikbaar. In Colijnsplaat (wat inmiddels ruime bekendheid geniet om haar watersportmogelijkhedcn) bieden wij dit horeca-objcct met boven woning aan. Inh. ca. 655 m'. Behalve bestemming als horeca is ook wonen of een combinatie van beide denkbaar. Beg. gr.: Restaurantruimte met toiletgroep, bar/drankuitgifte, bedrijfskcuken - bijkeuken. Verd.: keukenblok, woonkamer, toilet, doucheruimte, 3 slaapkrs. en zolderberging. Diepe achtertuin met dubbele garage. Vraagprijs: 375.000,— k.k. Totaal: 269-500,- Gesplitst: 119-000,- k.k. 159.000,- Middelburg met prachtig uitzicht over de Markt. Indeling begane grond: Voordeur met camera, hal/entree en een eigen berging in de kelder. 2e Verdieping: Keuken voorzien van schouw en inbouwappa- ratuur. Ruime slaapkamer. Badkamer en woonkamer. 3e Verdieping: Extra slaapruimte, berging en een beschut dakterras. Ook huur van dit appartement is bespreekbaar. k.k. Vraagprijs: 199.000,- k.k. Colijnsplaat Voorstraat 45 Vlissingen Singel 64-66 Groot dubbel woonhuis, eenvoudig te splitsen en daarom prima geschikt voor dubbele bewoning en/of kamerverhuur. Bcg. grond met 2 kamers, keuken en sanitair. Bovenwoning met 6 kmr., keuken, sani tair, balkon en zolder. Netjes onderhouden, kunststof kozijnen met dubb. glas, volledig c.v., rustig gelegen en gunstig t.a.v. binnenstad en boulevard/strand. Zowel verkoop geheel of gesplitst is mogelijk. Middelburg Middelburg Henri Dunantlaan 230 Beenhouwerssingel 24 Top-appartement in serviceflat "De Middelburcht". Vanaf de bovenste (7e) etage heeft u een prachtig uitzicht over de stad. Dit 3-kamerap- partement met balkon is modern ingericht en afgewerkt en direct gereed voor bewoning. Huur van dit appartement is ook bespreekbaar. Ruim penthouse (ca. 220 m2) v.v. dakterras met prachtig zicht op de omgeving en met parkeerplaats (huur) in de Gcerekelder. Beg.gr. met centrale nal voorzien van intercom, trap en lift. De woning bevat o.a. een zeer ruime z-living met open haard, forse open woonkeuken en een flinke ouderslaapkamer met aangrenzende badkamer. Verdieping met overloop, 2e en 3e slaapkamer. Uitstekende ligging, dichtbij allerlei voorzieningen. Molendijk 12a te's-Heerenhoek Ruime dijkwoning met eigen aangebouwde gatage onderaan de dijk. Grote woonkamer van 9 meter lang en serre op het westen. Onderaan de dijk goed verzorgde tuin. Middenin het dorp gelegen. Clara's Pad 71 4451 HC Heinkenszand tel 0113 612933 eJcole@hetgoeieadres,nl Dorpsstraat 17 te Heinkenszand straat van het dorp. - Flink perceel aan de achterkant, bijna 30 meter diep. -Volledig woonprogramma op de begane grond. 4 Slaapkamers, waarvan 3 op de verdieping. - Eigentijds sanitair. Gezellige woonkeuken met inbouwkeuken. Havikhof 3 te Heinkenszand Ruime, goed verzorgde woning. 4 Slaapkamers, luxe badkamer en een lichte woonkamer. Ruim perceel 400 m eigen grond. Overal dubbel glas, nieuwe dakbedekking en goten. Oplevering kan eventueel op korte termijn. Aangebouwde garage met aan de achterzijde een bijkeuken. Oosterscheldestraat 207 te Middelburg Burg. Sinkelaan 41 te Yerseke nieuw sanitair en nieuwe keuken. Volledig geïsoleerd. - Beschutte tuin op het zuiden. Ruime woningen, meer dan 600 m\ in 30-er jaren stijl op flinke kavels Een project van AM Zeeland in collegiale verkoop met het Nieuwbouwhuis Informatie en uitgebreide brochures te verkrijgen op het kantoor van Makelaardij Het Goeie Adres. Graag informeren wij u over deze woningen. Voor uitgebreidere informatie: www.hctgoeieadres.nl

de Faam | 2008 | | pagina 30