d?> fabius' Nieuwe dirigent GEBRUIKT U MEDICIJNEN TEGEN Inters port gaat Zeelandia sponsoren Gallery van de CSW Nieuwe cursus Praktische Psychologie voor vrouwen Pedicure C) AutóTrack. Kerkberichten op Walcheren dé Weekkrant |De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Voor meer informatie en aanmeldingen kan contact opgenomen worden met: ReWin, tel: 010-2344554 of www.praktischePsychologie.nl Kapper Schoonheids- schrijf nu in mTSl www.imko.nl m IM33 schrijf nu in www.imko.nl Fabius Opleidingen Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) Laatste inschrijf mogelijkheid! www.FabiusOpleidingen.nl opleidingen IVI Een gloednieuwe auto? Met korting? En direct wegrijden? Ga snel naar Oratorium Vereniging nl OPLEIDINGEN CURSUSSEN Woensdag 17 september 2008 - Pagina 38 Op woensdagavond 6 oktober start drs. Maja Jeffkins in Middelburg een nieuwe cursus Praktische Psychlogie voor vrouwen. Deze cursus biedt inzicht in het denken en handelen van mensen. Deze cursus van 15 bijeenkomsten is speciaal bedoeld voor vrouwen die geïnteresseerd zijn in allerlei onder werpen uit de hedendaagse psycho logie en daar graag méér van willen weten. Deze uitgebreide jaarcursus is een positieve cursus, waarin je aan de hand van vele voorbeelden uit de praktijk van het dagelijkse leven inzicht krijgt in het denken en han delen van mensen! Onderwerpen Een kleine greep uit de onderwerpen. Uitgangspunten van de hedendaag se psychologie. Wat motiveert men sen en waarom, sociale en emotione le intelligentie, hooggevoeligheid en intuitie, tips en technieken vanuit NL5 communicatie op de werkvloer en in relaties en het geheim van gelukkige relaties. En natuurlijk wor den er nog vele andere boeiende onderwerpen besproken! Maja Jeffkins: "het is een blije cursus waarin je veel inzicht krijgt in het denken en handelen van mensen". De cursus bestaat uit 15 bijeenkom sten en kost 395,- incl. cursusmap en certificaat als bewijs van deelname. Data: woensdagavond 6/10,29/10.12/11,26/11,10/12, 14/126/1,11/2,11 /3, 25/3,6/4, 22/4,10/6,17/6,24/6. lijden: 20.00 tot 22.00 uur Locatie: Het Arneville Hotel, 6uitenruststraat 22, Middelburg Erkende opleiding Pedicure II ILVWJ Breda, (076) 520 97 17 Erkende opleiding j college Goes, (0182) 69 11 22 Hoge bloeddruk gaat vaak samen met diabetes. 250.000 Mensen in Nederland hebben diabetes ronder dat ze het zelf weten. Daarom zou iedereen de Diabetes Risico Test moeten doen op www.diabetesfonds.nl of bei osoo 5766123 js~.fr Diabetes Fonds Cirkels en handen in de tijd Praktijk voor innerlijke bewustwording en creativiteit Workshops (intuïtief) tekenen en spontaan schrijven voor kinderen en volwassenen met als doel de innerlijke bewustwording te activeren, zelfkennis en eigen energie te ervaren. Verkoop van spirituele wenskaarten, geschenk kaartjes, bloemenlabels, boekenleggers via de webwinkel Mathya Wielemaker, 06-46496345 info@cirkelsenhanden.nl (Vlissingen). www.cirkelsenhanden.nl start binnenkort weer met de volgende dag- en avondopleidingen: Geen speciale vooropleiding nodig Landelijke IVIO erkende diploma's Slechts 1 lesochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reïntegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk Erkend Examenbureau Brochure? bel gratis 0800-4464464 Erik Huisson (rechts) en Dick Anbeek tekenen het nieuwe sponsorcontract. MIDDELBURG - Voetbalvereniging Zeelandia Middelburg heeft een nieuwe sponsor gevonden in Intersport Erik. De sportwinkel aan de Nieuwe Burg in Middelburg krijgt onder andere de exclusi viteit over de voetbalkleding van Zeelandia Mid delburg. Eigenaar Erik Huisson, tevens trainer van Zeelandia Middelburg Fl, tekende een contract voor de komende drie jaar. In het bijzijn van Dick Anbeek en Rob Bouwense, namens de Stichting Promotie Voetbalvereniging Zeelandia Middel burg, werden de handtekeningen gezet. MIDDELBURG - In de Streetgallery van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, locatie Toorop aan de Sir Winston Churchil- laan wordt op donderdag 25 september om 16.00 uur een tentoonstelling geopend van Koos Dalstra. De Streetgallery laat circa twin tig schilderijen zien, die Dalstra in Rohel aan het Tjeukemeer maakte. Na opening van deze expositie door Sebastiaan Spit, voert Dalstra de miniperformance Rohel uit het program ma Paradiso Pezzato op. DOOR BO VAN SCHEYEN VLISSINGEN - Makkelijk was het niet om een nieuwe dirigent te vinden. HetisdeVlis- singse Oratorium Vereniging toch gelukt om een geschikte kandidaat te vinden. Dirigent Pim Overduin heeft het stokje van Lukas Groen overgenomen. Groen heeft de VOV de afgelopen vijf jaar naar een hoger plan getild. Hij verwachte meer dan 100% inzet. Hij durfde het koor te confronteren met nieuw materiaal. Tot ieders plezier. Doordat de zeer succesvolle Groen een betrekking in Estland heeft aanvaard kwam de functie van dirigent open te staan. Het gerenommeerde koor heeft alle ver trouwen in de nieuwe, jonge en veelbelovende Pim Overduin. Pim Overduin heeft gestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Hij is in 1995 cum laude geslaagd met een uitvoe ring van het Requiem van Mozart en de Funeral Anthems van Purcell. Hij heeft ondertussen een behoorlijk staat van dienst. Inmiddels zijn de re petities op de maandagavond gestart. Er zijn nog voldoende plaatsen voor tenoren en bassen. Aspi rant leden zijn welkom om te komen kijken. Lesplaatsen: o.a. Breda, Oosterhout, Bergen op Zoom, Goes, Middelburg Jubileum zangavond MIDDELBURG In de Nieuwe Kerk wordt op vrijdagavond 26 september een jubileum zangavond gehouden met medewerking van het Christelijk mannenkoor Staphorst. Aan vang 19.30 uur en de toegang is vrij. Ds. Egas uit Middelhamis verzorgt de opening en de sluiting. De collecte van deze avond is be stemd voor de Bonisa zending. 80e verjaardag Elie Wiesel VLISSINGEN - Op de tachtigste verjaardag van Elie Wiesel op dinsdag 30 september houdt Ds. Sjirk van der zee een lezing over hem in het kerkgebouw van de CGK aan de Kasteelstraat in Vlissingen.

de Faam | 2008 | | pagina 38