Walcheren Voetbalclinic van Bliek Toppers bij De Pantalon Janse Aqua Line Agnes hairfashion Uit het Zakenhart van... Expo bestaat vijftien jaar dé Weekkrant De Faam 40 kinderen deden mee aan clinic van Bliek Nieuwe directeur voor het ZRTI Zeeuwse Rabobank sponsort museum Woonservicezone Sportlaan opent Woensdag 17 september 2008 - Pagina 15 W w WÊ ■HÉL Willem Janse en Conny Wisse in de nieuwe showroom. VLISSINGEN - Een whirl pool biedt een extra stukje weiness thuis. De helende- en ontspannende werking van bubbelbaden is zelfs wetenschappelijk bewezen. Janse Aqua Line aan de Handelsweg 17 in Vlissin- gen staat voor luxe vrij- etijdsproducten van een hoge kwaliteit én betaal baarheid voorop staat. Jan se Aqua Line levert whirl pools van het vijf sterren merk Hawkeye. Ook leve ren zij houtgestookte hot- tubs in diverse afmetingen van hoogwaardig Lariks- hout. Janse levert én instal leert bij particulieren en be drijven. Info: 0118-474867 of www.janseaqualine.nl Expo is een jonge en trendy winkelketen. door tara de vriend MIDDELBURG - In de maand september bestaat Expo vijftien jaar. Dit feest wordt het hele jaar gevierd met alle winkels en alle klanten. Tijdens de actiepe riode worden de klanten als sterren op de Expo Party ontvangen via de rode lo- Naika, dé kapster in Agnes hairfashion. VLISSINGEN - Agnes Hairf ashion is sinds juni actief aan de Scheldestraat 41 in Vlissingen met haarbehan- delingen en haarverzorgen- de producten. Eigenaar Ra- mona: "Voor mensen met kroeshaar hebben wij spe ciale producten om dat te behandelen. Waven, vlechtjes, maken, dread locks, haarverlengen, ver zorgt Naika allemaal. Ook haarstukjes aanbrengen met een kleurtje er in." Ook zijn producten voor thuis gebruik te koop. Men kan zonder afspraak terecht; voor langdurige behande lingen is het beter af te spreken. Maandag geslo ten. Telefoom06: 14248668. Een golfballetje slaan door bo van scheyen MIDDELBURG - De Mortie- re in Middelburg kan vanaf begin volgend jaar genieten van een negenholes golf baan. Het is de bedoeling dat de oefengreen begin ok tober in gebruik wordt ge nomen als alle vergunnin gen tijdig worden verleend. Daar is momenteel wat on duidelijkheid over. Toen het woonpark, in ontwik keling, aan het grote publiek werd voorgesteld was de golf baan een van de grote trekkers. Aan de rand van de woonwijk ligt een stukje groen dat voor golfers een uitdaging biedt. Golfbaanarchitect Bruno Steen sels vraagt in het baanontwerp de golfers om strategische keu zes te maken en de bal zorgvul dig te plaatsen. Het ontwerp van de baan daagt de spelers uit over en langs water, bunkers en bomen. Deze 9-holes par-35 baan en de 9 holes par-3 baan gaan tot de mooiste van Neder land behoren. Het golfterrein wordt door BurgGolf geëxploi teerd. Dit bedrijf heeft onder andere ook de golfbanen in be heer in Emmen, Haverleij, Sint Nicolaasga, Zoetermeer, Gen- dersteyn, Purmerend, Wijchen en daar komt Middelburg nu ook bij. Daarnaast bezit het concern twintig golfterreinen in Frankrijk en een in België. De golfbaan in Middelburg krijgt een driving range, oefengreens en een clubhuis. De verwach ting is dat golfers, jong of oud, BurgGolf legt een golfbaan in Middelburg aan. foto: bo van scheyen beginnend of gevorderd tegen eind oktober de eerste balletjes kunnen slaan. Misschien wel meteen een Hole in One! Voor lopig wordt er een tijdelijk club huis neergezet. De openstelling van de faciliteiten is afhankelijk van de weersomstandigheden, dus onder voorbehoud. Ieder een die wil kennismaken met de sport golf is welkom. Wie lid is verkrijgt speelrecht op de 9-ho- lesbaan, de 9-holes par-3 baan en de oefenfaciliteiten. Het lid maatschap biedt de mogelijk heid om mee te doen aan club wedstrijden, het golfvaardig- heidsbewijs of handicap te ha len en er zijn aantrekkelijke kor tingen op de golfbanen van Blue Green en Aymerich. Burg- Golf biedt ook de mogelijkheid om een nationaal lidmaatschap aan te gaan. Met dit lidmaat schap wordt speelrecht ver leend op de BurgGolf-banen Haverleij Den Bosch, Gender- steyn Veldhoven, Purmerend, Sint Nicolaasga, Wijchen, Zoe termeer en Five Nations. Het geeft de mogelijkheid onbe perkt te spelen op 210 holes. Meer informatie: www.burg- golfmiddelburg.nl. pers in de feestelijke sfeer volle winkels in de winkel straten. Tot en met 28 sep tember zijn er in de winkels knallende actieprijzen op diverse producten. Expo is een jong en trendy interna tionale winkelketen op het gebied van kaarten, pos ters, lijsten en cadeauarti kelen. door karin 0cké MIDDELBURG - Bliek Mees terbakkers schreef dit voor jaar, in samenwerking met Bakkerij Bunt, een prijsvraag uit voor kinderen: Welke drie landen komen in de top drie van het EK? Er was een mooie prijs aan verbonden: deelna me aan een voetbalclinic van de JVOZ onder leiding van Dennis en Gérard de Nooijer, die samen verantwoordelijk zijn voor zevenhonderd voet balwedstrijden in de competi tie van het betaalde voetbal, en Dolf Roks, die samenwerk te met topcoaches zoals Wil lem van Hanegem en Frank Rijkaard. Er werden heel veel antwoorden ingestuurd, waaruit de lijstjes met de goe de top drie werden geselec teerd. Veertig kinderen in de leeftijd van vier tot dertien jaar waren de gelukkigen en mochten op woensdag 10 september mee doen met de voetbalclinic in Kortgene. "Er waren zelfs mensen uit Dordrecht," ver telt Peter Bliek van Bliek Meesterbakkers. "Ze hadden meegedaan met de prijsvraag, waren als één van de winnaars uit de bus gekomen en afge reisd naar Zeeland. Dat is toch heel mooi!" De kinderen had den de avond van hun leven. Na afloop kregen ze allen een oranje leren voetbal van Pani- to, ter waarde van 12 euro, mee naar huis. Deze voetbal len zijn ook bij elkaar te spa ren via een voetbalspaaractie. Bliek Meesterbakkers schrijft volgend voorjaar een nieuwe prijsvraag uit met als prijs een voetbalclinic. Informatie over JVOZ, de clinic van woensdag 10 september en over de sponsoring op www.jvoz.nl door leon janssens VLISSINGEN - De Panta lon aan de Sint Jacobs- straat 26 in Vlissingen is door Caroline Nijman overgenomen van haar ou ders. Caroline heeft in de loop der tijd een zeer ruime ervaring in de kledingbranche opgedaan. "Wij hebben een uitgebreide collectie jeans en vrijetijdskle- ding voor dames en heren van jong tot oud en bieden een goede service. De nieuwe win tercollectie is binnen." De pantalon verkoopt bekende merken voor heren G-Star, Diesel, Pall Mall, Cast Island en voor dames G-Star, Killah, Caroline heeft De Pantalon van haar ouders overgenomen. Kuyichi. De nieuwe G-star af- sen, riemen, petjes, shawls, deling is uniek, een shop-in- handschoenen. Telefoon: the-shop. In accessoires tas- 0118-440123 VLISSINGEN - Het Zeeuws radiotherapeutisch instituut in Vlissingen heeft per 1 sep tember drs. T. Snijders-de Vos als nieuw lid van de Raad van Bestuur benoemd. Snijders volgt tijdelijk lid van de Raad van Bestuur en oud-ziekenhuisdirecteur J. van den Blink op. Per 28 mei was er al een nieuwe Raad van (onafhankelijk) Toe zicht geïnstalleerd. Deze be staat uit oudcommissaris van de koningin drs. W. Van Gelder, L. Klaasse-van Re- mortel en drs. L. Sturm. Het ZRTI heeft ook de statuten in overeenstemming ge bracht met de NVZ-zorgbre- de Governancecode om haar onafhankelijke positie te verduidelijken. VLISSINGEN - De Zeeuwse Rabobanken vinden het be langrijk om het Zeeuws Mu seum te ondersteunen. Het Zeeuws Museum heeft vol gens de Rabobanken een warme sympathie, het hoort bij de Zeeuwse samenleving en het presenteert kunst en cultuur op een eigentijdse wijze. Daarom wordt er op vrijdag 19 september in het Zeeuws Museum een spon sorovereenkomst getekend. De Rabobank zal het Zeeuws Museum onder steunen voor de duur van drie jaar. MIDDELBURG - Woon- goed Middelburg realiseer de onlangs met behulp van onder andere Zorgstroom, Kinderopvang Walcheren en Stichting Philadelphia een nieuw woongebouw voor senioren aan de Sport- laan/Oranjelaan in Middel burg. Dit nieuwe woonge bouw met vijfenzeventig ap partementen en een servi- celaag met allerlei voorzie ningen opent haar deuren tijdens Burendag op zater dag 20 september. Na de of ficiële opening is er van 12.30 tot 15.00 uur een open Jfegv

de Faam | 2008 | | pagina 15