Happy, go lucky 0 OPEN DAG Veilig, comfortabel vakbekwaam! 0118 - 469550 JUKEBOX-CENTER Zondag 14/9 Lilianer ronds Culinair genieten in gastvrij Veere dé Weekkrant De Faam Gratis Filmkaartjes voor CineCity Film urrGEUCHT Wat draait er in Schuttershoftheater mun nieuws: Op elk gewenst moment, 24 uur per dag en 7 dagen per week, brengt de RES u snel, comfortabel én zeer voordelig van en naar luchthavens in binnen- en buitenland. TAXI VAN: SCHIPHOL Rotterdam of Brussel 1 t/m 4 pers. 129,50 Euro 89,00 Euro 5 t/m 8 pers. 149,00 Euro 119,00 Euro Wilt u meer informatie? U kunt ons dag en nacht bereiken. HC /IDA AC Zeestraat 2 AXEL L/C UnMMr K06)5i8463si (van 11.00 tot 16.00u) giro 7 800 800 n— X-Tension Hairstylmg PooLTec Zwembadservice Zeeland 06-3088 3055 Hét adres voor: Zomer- en winterklaar maken van uw zwembad Onderhoud en storingen Chemicaliën Zwembadbenodigdheden Open Monumentendag 13 september 2008 -10.00-17.00 uur ACTIE Woensdag 10 september 2008 - Pagina 33 VLISSINGEN - Boodschappen doen in het winkelcentrum Pape gaaienburg in Vlissingen leverde deze vrouw meer op dan een goed gevulde tas. Zij krijgt twee gratis kaartjes voor bioscoop Ci neCity in Vlissingen voor een film naar keuze. De fotograaf van De Faam zet wekelijks een willekeurige persoon op de foto. foto: izaak verkeste door josie kneepkens MIDDELBURG - Deze komedie van regisseur Mike Leigh neemt een vrolijke kijk in het leven van de Noord Londonse schooljuf Poppy. Mike Leigh, gewoonlijk bekend van om zijn sombere films als All of Nothing en Se crets Lies, gooit het in Happy, go lucky over een andere boeg en laat het publiek kennisma ken met de roze belevingswe reld van Poppy. Leigh zet in zijn nieuwste filmcreatie een perso nage neer dat permanent als een spring-in-'t-veld door het leven gaat. Ze is intelligent, eer lijk, aantrekkelijk, single, grap pig en ook vrij van geest. Kort om iemand die weet hoe ze met het leven moet omgaan, wan neer ze serieus moet zijn en wanneer ze de zaken niet te nauw aan haar hart moet laten komen. Maar ze is ook een beet je een verloren ziel die haar weg moet vinden tussen disfunctio nele familiebijeenkomsten, on conventionele autorijlessen en emotionele flamenco dansles sen. Tot het moment dat Poppy iemand ontmoet die haar leven een heel nieuwe wending geeft. De Britse actrice Sally Hawkins speelde eerder in Cassandra's Dream en The painted Veil maar werd bekend na Vera Dra ke, een eerdere productie van Leigh.. van donderdag 11 tot en met woensdag 17 september Happy, go lucky Van Poppy valt weinig hoog te te krijgen. Is ze gek en on verantwoordelijk of juist ver standig en bedachtzaam? Ie dereen lijkt hoe dan ook ver liefd te worden op de Lon- dense lerares, wiens leven daardoor niet gemakkelijker wordt, do/ma/wo 20:00 uur. In- en verkoop van jukeboxen, singles en Ip's, verkoop van meubels sixties, cd's en dvd's T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Into the Wild (12+/geweld) Nadat hij afge studeerd is aan Emory Uni versity laat topstudent Chris topher McCandless al zijn bezittingen achter en geeft al zijn spaargeld weg aan het goede doel. Hij lift naar Alas ka om daar in de wildernis te leven, vr/za/zo/di 20:00 uur. Snuf de hond in oorlogs tijd (6+) Tom's ouders zijn omgeko men bij Duitse bombarde menten. Hij moet de woede en het verdriet om zijn over leden ouders zien te verwer ken en krijgt daarbij hulp van zijn joodse vriendinnetje en van Snuf, zijn hond. wo 14:00 uur Reserveren: 0118-613482. Meer info: www.schutters- hoftheater.nl door ellen de vriend VEERE - Veere is al eeuwen een gastvrije stad. Willem van Oranje at in 1575 zijn bruiloftsmaal in de Camp- veerse Toren, de oudste herberg van Nederland. Anno 2008 kan er nog steeds culinair genoten worden in de stad tijdens de vierdaagse Smakelijk Veere van 11 tot en met 14 sep tember. Onder het motto Vorstelijke Veere heten de deelnemers 'd Ouwe werf, Suster Anna, Saar- tje, De Peperboom, De Camp- veerse Toren, 't Waepen van Veere en In den Struijskelder hun gasten welkom. Alle res taurants bieden speciale menu's met bijzondere gerech ten, begeleidt door muziek, ver halen en mooie wijnen. Op donderdag is om 15.30 uur de aftrap van het culinaire evene ment bij 'd Ouwe Werf in aan wezigheid van Oesterman nen.'s Donderdagavond is er li vemuziek en een schaal- en schelpdierenmenu. De andere avonden staan er vismenu's op de kaart. Bij alle restaurants die meedoen zijn elke middag, van 15.00 tot 17.00 uur, amuses op het terras te nuttigen. Winkels die meedoen zijn tot 22.00 uur open. Vrijdag komt het ruim ze stig koppen tellende 2nd light bataljon KGL aan. De soldaten en het gepeupel marcheren za terdag en zondag door Veere, vertellen verhalen, koken en bi vakkeren op het Bastion. Zater dagmiddag zijn er filmopna men van het bataljon voor de film Zeeland 1809. Verder is er een markt met lekkernijen bij de jachtclub en treedt vanaf 15.00 uur shantykoor Het Veer- se Scheepstuig op. Beerputten Bij lekker eten denk je niet me teen aan beerputten! Onder zoek naar de inhoud van beer putten in Veere, bracht echter aan het licht dat hier al eeuwen lang goed gegeten wordt! Olijf, perzik, postelein en kruidnagel, vijgen en druiven maar ook rogge en tuinbonen stonden op het menu. Kip en gevogelte en in de vastentijd vis: haring, ka beljauw en zelfs luxe vis als tar bot en zalm ontbraken niet. mm Kapster aan huis! Knippen, föhnen kleuren kleuradvies Extensions: 100 stuks 160.- Tei. 0627269691 www.pooltec.nl Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Wij hebben zoafs u van ons gewend bent een zeer gevarieerdprogramma te bieden Vit bestaat uit order meer: Bezichtiging van een collectie antieke koetsen en automobielen, hierbij zal ook kleding getoond worden zoals die in vroeger tijden gebruikelijk was. jDemonstraties van o.a.: Klassiek en modern meubelstofferen. Meubelrestauratie beeldhouwen met hout door de bekende Meubelres taurateurs A.C. Rijken en zn. (bekend van recente restauratieopdrachten voor het Zeeuws Archief te Middelburg en de kerk te 's Heer Arendskerke. Glas in lood door de bekende glazenier Dhr. R. Rentmeester. Houtdraaiwerk door Dhr. M. Kopmels. Hoeden maken door hoedenatelier Art of Mook. Kaarsen maken door kaarsenmakerij 'De kaarsenvriend". Houtsnijwerk door Dhr. Wolf uit Kloetinge. Siersmeedwerk en koperslagerij door smederij Sanders uit Schore. Sieraden maken door Mevr. Jongeneelen. Stoomtrein Goes Borssele met infostand. Keramiek maken door mevr. M. Minneboo. Expositie van interieurstoffen uit Europa en Amerika. Gratis rondritten met antieke koetsen bespannen met KWPN tuigpaarden. Gratis pannenkoeken en pottertjes. Grote opruiming van coupons meubelstoffen van exclusieve stoffenhuizen tegen weggeefprijzen.en de kleinste mogen gratis worden meegenomen. Babbelaars maken. Dagprogramma: Voor de jeugd zal Scouting Hertog van Beyerengroep - Gosaha een aantal activiteiten organiseren met o.a. ringsteken op kinderfietsen, spelletjes met prijzen en appels poffen. Klederdracht Vereniging Ons Boeregoed uit Kruiningen zal ook aanwezig zijn om een aantal kostuums te demonstreren. Vanaf ongeveer 10.30 uur/11.00 uur zal een Amerikaanse schoolbus een pendel dienst onderhouden tussen het museum Goes 7s Heer Hendrikskinderen en Stoomtrein Goes Borssele, dit i.v.m. het door ons gestoffeerde open ramen rijtuig die onlangs in gebruik gesteld is door Minister President J.P. Balkenende. GRATIS ENTREE I GRATIS PARKEREN In verband met de te verwachten drukte gaarne auto's te parkeren aan de Oude Rijksweg. Locatie van dit gehele programma: "Meubef en rijtuig stofje er (ferij C.J. "Brouwer V.O.T. Nieuwe Rijksweg 8 4472 AB 's-Heer Hendrikskinderen Tel.: 0113-21 36 42 www.stoffeerderijbrouwer.nl info@stoffeerderijbrouwer.nl Voor een eventuele routebeschrijving verwijzen we u graag naar onze internetsite: www.stoffeerderijbrouwer.nl en daar klikt u op route. £1 ZONNEDAG WWW.20NNEB10EM.NI De Zonnebloem kleurt je wereld DE ZONNEBLOEM

de Faam | 2008 | | pagina 41