Studieboekhandel de Ruiter Fanoy 10x10=100 Bibliotheek Vlissingen feliciteert: BOOM® Scheldemond College Mediotheek Scheldemond U wilt opvallen? je boekenpakket tot in de puntjes geregeld bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bal bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla'bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla Service tot de laatste letter. Het gemeentebestuur van Vlissingen feliciteert het Scheldemond College van harte met het 100-jarig bestaan! 10O jaar Vlissings voortgezet onderwijs met 10 jaar multimediale faciliteiten Op nog vele jaren goede samenwerking VAN HARTE GEFELICITEERD! Vlissingenbruisend als de branding... De dagelijkse communicatiestroom is enorm. Hoe krijg je het nog voor elkaar door te dringen tot de doelgroep? Allereerst door af te wijken van de geëigende paden. Durf te verrassen en verleiden. Pas dan krijg je de kans ook je boodschap over te brengen. Benieuwd naar onze aanpak? Bel 076 8880033 (BOOM Breda) of 0113 252052 (BOOM® Goes). BOOMm Creatie en Communicatie - Goes en Breda - ROTA-erkend info® boomcreatie.nl - info® boomcommunicatie.nl - www.boomcreatie.nl - www.boomcommunicatie.nl Scheldemond College pagina 2 VLISSINGEN Van Rijks HBS en openbare ULO-school tot Scheldemond College: een eeuw open baar voortgezet onderwijs in Vlissingen! Vanuit de aard van openbaar onderwijs is er altijd een bijzondere band tussen de ge meente Vlissingen-en Scheldemond College (en haar rechtsvoorgangers) geweest. Een band die wij ook in de toekomst willen voortzetten. Wij wensen Scheldemond College in die toekomst veel succes met haar verantwoordelijke taak met betrekking tot onze jeugd! Burgemeester en wethouders van Vlissingen en de Gemeenteraad van Vlissingen september 2008

de Faam | 2008 | | pagina 26