De Looff Noord-Beveland Direct beschikbare woningen in dé Weekkrant De Faam kO(A éjefUsft binnen oooc kaèos Ce^oe^ ^*3° Kerkberichten Walcheren MAKELAARDIJ O.G. Wilt u zonder kosten en zonder zorgen uw woning verkopen? De Looff Makelaardij o.g. Woensdag 10 september 2008 - Pagina 13 Een stadsmanager of niet9 DOOR MARCEL VAN DER VOORT VL1SSINGEN - Krijgt Vliss- ingen een stadsmanager die winkels binnenwandelt, wensen aanhoort en er iets meedoet? Of wordt het een ambtenaar die het winkel gebied vanachter zijn bu reau bestuurt? Dat zijn vra gen die ondernemers in de binnenstad bezighouden. Afgelopen woensdag is in Cinecity een bijeenkomst geweest over de plannen en mogelijkheden. Eén van de ondernemers die zich heeft laten horen is Cock Vroomans van Vromans Antiek in de Sint Jacobspassage. "Ik heb het idee dat alles al is geregeld door de iniatiefgroep. Daar zit ten veel mensen in die geen on dernemer zijn", reageert hij van uit zijn winkel. Een tiental koop lustigen wandelt door de winkel. Terwijl Cock zich opwindt over de kwestie. "De winkeliers in de Sint Jacobspassage hebben het zwaar te verduren sinds de bouw van De Fonteyne. Eind van dit jaar staat meer dan de helft van de zaken leeg", voor spelt hij. Dat de vrouw van wet houder Rob van Dooren vlakbij hem een winkeltje wil beginnen, vindt hij: "Een goede zaak. Kan ze het van onze kant meema ken." Net als in Bergen op Zoom is het de bedoeling dat na een fi nanciële impuls van de gemeen te, de winkeliers zelf de kosten voor het stadmanagement gaan ophoesten. In de Brabantse stad betaalt echter vijfenveertig pro- -V lekkere toy* prcv:hhcyr otc^es Sallys, se<oe*ten eni Elly Hullegie van Vitanova vindt een stads manager nuttig. FOTO: IZAAK VERKESTE cent van de winkeliers niet mee. Cock: "Onze gemeente heeft la ten zien hoe het niet moet in de binnenstad. Daarom moet de zelfde gemeente nu het voor touw nemen door het stadsma- nagement te financieren. Ik heb gemengde gevoelens aan de presentatie overgehouden. Ben voor de stadsmanager. Maar dat hadden ze tien jaar geleden moeten starten. Minder vind ik dat weer dezelfde mensen ero ver gaan", verklaart hij. In dezelf de Sint Jacobspassage heeft Ger ard Kloeg zijn souvenir, tabak en antiekwinkel. "Ik ben niet naar de bijeenkomst gegaan, omdat ik mijn geloof ben verlo ren in Vlissingen. Mijn omzet zat boven de vijf ton per jaar en is gekelderd naar twee ton", zegt hij. "Ik vind een stadsmanager niet nodig. Zit niet te wachten op een ambtenaar waaraan ik moet meebetalen. Daar verwacht ik niets van", vult hij aan. "Volgens mij wil negenennegentig pro cent van de ondernemers dat er een stadmanager komt", aldus Selma Heijboer van Bagels Be ans aan de Oude Markt. "De stadsmanager r moet leegstand in de stad aan pakken. Ook toezicht houden op de verloop van evenementen lijkt mij een goede taak", vindt ze. "Het stadsmanagement kan vallen over de kosten. Uiteinde lijk gaat het altijd om de centen", waarschuwt Elly Hullegie, van Vitanova aan de Walstraat. "Een stadsmanager is nuttig. Goed dat er eindelijk iets gebeurt", wil ze nog kwijt. Ook Jan Jacobs van Stichting Vlissingen Promotie is bezocht en om een reactie ge vraagd. Omdat hij in de organi satie zit van het stadsmanage ment en er na de bijeenkomst niet is overlegd, wil hij geen commentaar geven. DOOR KARIN OCKÉ Lange Jan Project MIDDELBURG - Activitei ten op donderdag 11 sep tember: 13.00 -13.30 uur: Middagpauzedienst in de Koorkerk, voorgangers Jen- neke van de Broeke en Marijke Helge met op de piano Marjan Beinema. 13.30 uur: Middelburgs Kerkenpad; deze wande ling start in de Wandel- kerk (onder de Lange Jan) 15.00 uur: Miniconcert met Willy Feytel en Henk de Buck, zang en Marjan Beinema, piano. Tot 15 oktober zijn in de Wandelkerk werken van Thijs Schaapman te zien. Lezing synagoge MIDDELBURG - Rabbijn W. van Dijk houdt op donder dag 11 september in de Sy nagoge een lezing over Kab bala, Joodse mystiek. Aan vang 19.30 uur. Boekenmarkt DOMBURG - De diaconie van de Protestantse Kerk houdt op zaterdag 13 sep tember van 10.00- 17.00 uur een boekenmarkt in De Poort, het bijgebouw van de kerk. De opbrengst is be stemd voor de kerk en het Z.W.O project in Angola. Dienst gehandicapten MIDDELBURG - In de Mor genster, Adr. Lauwereysz- straat 6 wordt op zondag 14 september om 14.30 uur een kerkdienst gehouden voor en met mensen met een ver standelijke handicap en/of een functiebeperking. De Looff Makelaardij, reeds meer dan 35 jaar uw vastgoedspecialist, koopt direct zonder de wettelijke bedenktijd en zonder voorbehoud van financiering: woonhuizen, appartementen, beleggingspanden, opknappanden, leeg of in verhuurde staat, aanvaarding direct of op langere termijn, achterstallige onderhoud geen bezwaar. Verkopen en terughuren is mogelijk. Uw woning kunt u telefonsich of per e-mail geheel vrijblijvend bij ons aanmelden. Ga niet zitten piekeren als u uw woning vandaag nog zonder makelaarskosten wilt verkopen! Indien wij tot een overeenstemming komen over de prijs en datum van oplevering, dan maakt onze vaste notaris een koopovereenkomst op met alle gemaakte afspraken. De voordelen van directe verkoop op een rijtje: U ontvangt een hoge nettoprijs U heeft 100% verkoopzekerheid U bespaart verkoopkosten U bepaalt zelf de opleveringsdatum Correcte financiële en juridische afwikkeling door notaris Oostkerkplein 16 4331 TL Middelburg Tel.: 0118 - 62 88 34 Ook 's avonds en zaterdags bereikbaar. Meer dan 35 jaar ervaring! NEDERLA Wooflcomjiie* Klantenservice 0900-1234 996 i lokaal tarief), op werkdagen vanaf 08 30 uur tot 17.30 uur www.woonzorg.nl Woonzorg Nederland biedt naast een comfortabele woning een ruim aanbod van aanvullende diensten. Er zijn tweekamerwoningen beschikbaar vanaf ongeveer 50mz. Alle woningen zijn aangesloten op een 24-uurs alarmeringssysteem bij zorgcentrum Cleijenborgh. Bij wooncomplex Colijnspiaat is dit optioneel. Zorg op maat kan voor elk complex onder meer aangevraagd worden bij zorgorganisatie Allevo. Wooncomplex Colijnspiaat Verzorgd en gezellig wonen in een groene omgeving Huurprijs vanaf 263,77, servicekosten 176,08 incl. stookkosten/elektra/water/ schoonmaak en groenonderhoud en elektra alg. ruimte/beheerder Kijk voor meer informatie op: www.woonzorg.nl/colijnsplaat Wooncomplex Kamperland Comfortabel wonen dichtbij zee Huurprijs vanaf 259,67, servicekosten 128,93 inclusief stookkosten, groenonderhoud en elektra algemene ruimte /beheerder/glasverzekering Kijk voor meer informatie op: www.woonzorg.nl/kamperland Wooncomplex Kortgene Groen wonen dichtbij zee Huurprijs vanaf 329,72, servicekosten 25,91 exclusief stookkosten/ alarmering, inclusief groenonderhoud algemeen, glasverzekering, beheerder Kijk voor meer informatie op: www.woonzorg.nl/kortgene Interesse? Alle woningen zijn beschikbaar voor de leeftijdsgroep 40+ en zijn drempelvrij en rolstoel toegankelijk. U kunt voor alle woningen huurtoeslag aanvragen. In alle woningen is een beheerder werkzaam. Voor meer informatie kunt u op werkdagen tussen 8.30 en 17.30 contact opnemen met onze Klantenservice, tel: 0900-1234 996 (lokaal gesprekstarief). Kijk voor het gehele aanbod, binnen of buiten uw regio op www.woonzorg.nl

de Faam | 2008 | | pagina 13