Borgers en familie in het theater». ACTIE 'Diner compleet9 Trio Les Voyageurs in Veere r 50% korting Omstandigheden Landlust f| Traditie als basis voor modern genieten ZEEUWSE SENIOREN ACADEMIE HOGER ONDERWIJS VOOR OUDEREN e DE ZONNEBLOEM Landlust ZONNEDAG GEEF VOOR ACTI KIJK OP WWW.ZONNEBLOEM.NL Voorstelling Seth Gaaikema Amerikaanse zondag op de Grote Markt in Goes yA, Landlustweg 1, Nieuwdorp, T 0113 61 25 89, www.landlust.nl restaurant partycentrum bruiloften en partijen a la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten Woensdag 3 september 2Ó08' - Pagina "52 De Stichting Zeeuwse Senioren Academie stelt zich ten doel het ontwikkelen, organiseren en geven van onderwijs op academisch niveau in diverse wetenschapsgebie den voor mensen van 50 jaar en ouder. Voor het volgen van deze cursussen is geen speciale vooropleiding vereist. Het programma najaar 2008 biedt de volgende cursussen: - Filosofie van Lévinas en Nussbaum - De motetten van Bach - Het sociale leven van technologische producten - Afrikaanse literatuur en vertelwijze - (Moderne) Nederlandse letterkunde - Waterhouse en prerafaëlitische kunst - De Islam als een deel van ons - Grieken op Sicilië in de oudheid - Van Sint Nicolaas tot Sinterklaas een caleidoscopisch Bethlehem - Excel (toepassingen) Cursusplaats: Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4, Vlissingen Nadere informatie bij: Mevr. A.M. Vereecke-de Nooyer, tel. 0118-489728 dinsdag en donderdag van 9.00-12.00 uur E-mail: a.m.de.nooyer@hz.nl De Zonnebloem kleurt je wereld bruiloften en partijen, la carte lunchen en dineren, zakelijke bijeenkomsten T 0113 61 25 89, Nieuwdorp, www.landlust.nl Iedere zaterdag van 18.30 - 23.00 uur een all-in arrangement, inclusief 4-gangenbuffet, drankenbuffet en live muziek voor 39,50 per couvert RILLAND - Seth Gaaikema komt dinsdag 9 september met zijn nieuwe voorstelling Als was het de eerste keer naar Luctor et Emergo in Rilland. Aanvang: 20.00 uur. Entree: 17,50 euro. Kaartverkoop: 0113-551552 en www.podiumreimerswaal.nl. Bertus Borgers is samen met zijn broer Peer te zien in Theater de Wegwijzer in Nieuw en Stjoosland. foto: pr nu elke 2* persoon op de menuprijs NIEUW EN STJOOSLAND - Saxofonist Bertus Borgers speelt op vrijdag 12 sep tember samen met zijn broer Peer een theatercon cert onder de titel Bertus Borgers in Familieomstan digheden in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St Joosland. Bertus maakte in de vroege ja ren zeventig furore met zijn band The Mister Albert Show maar hij werd een nationale bekendheid als zanger en saxo fonist van Sweet d' Buster. Na het uiteenvallen van die band VEERE - Het Trio Les Voyageurs met Peter Brunt, Lars Wouters van den Oudenweijer en Hans Eijsackers speelt zondag 14 sep tember Bartók, Berg, Milhaud, Chatschaturjan en Keuris in De Grote Kerk in Veere. De muzi kanten zijn geen onbekenden in de klassieke wereld. Peter Brunt is violist van het Osiris Trio, kla rinettalent Lars Wouters van den Oudenweijer speelde de af gelopen jaren, samen met pia nist Hans Eijsackers, in alle gro te muziektempels van Europa en in de New Yorkse Carnegie Hall. Aanvang: 15.30 uur. Kaar- ten:0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl ging hij op tournee met zijn vriend Herman Brood. Het was Herman die Bertus zijn groot ste hit bezorgde door zijn Still Believe te vertolken. Dit is een uitvoering die nog steeds tot de evergreens van de Nederlandse Rock 'n Roll behoort. De afge lopen twee decennia blies Ber tus voornamelijk bij Raymond van het Groenewoud en de band The Golden Earring. In Bertus zijn carrière was veel groots, maar nu houdt hij het klein. Het concert begint om 20.30 uur. Voor de kaartverkoop en meer informatie zie de website: www.theaterdewegwijzer.nl. 2000 gesch GOES - Chinese acrobatiek, Tai Chi, Kung Fu en zelfs het beroemde terra cotta leger komt op het toneel tot leven in Chi na Impressions, woensdag 10 sep tember te zien in Theater De Mythe in Goes. Een theater spektakel van 200 jaar Chinese schiedenis. Het publiek krijgt voor de pauze in drie grote scènes een impressie van het rijke histori- sche verleden van Chi na. Acrobatiek, Kung Fu, Tai Chi, ethnic dan ces, kalligrafie, bal- j, let, moderne dans en muziek worden ge bruikt om het verle den te laten herleven. De krij gers van het beroemde Ter- racotta leger komen tot le ven op het toneel. Chinese kei zers en keizerinnen, hofhou ding, soldaten, strijders van stammen, de Dunghua dans met de duizend handen en de pauwendans uit de Tang dynas tie, waarin de invloed van het Boeddhisme duidelijk tot uit drukking komt. Er wordt een kijkje genomen in de harem van het keizerlijke paleis en bij een prachtige moderne dans met op de achtergrond videobeelden van kalligrafie. Na de pauze komt het moderne China aan bod: In het korte inleidende filmpje worden beelden ge toond van het moderne China onder de dynamische klanken van drumgirls. Daarna volgen in snelle vaart scènes met een mo derne meidengroep op authen tieke instrumenten, ethnic dan ces in een strakke, moderne choreografie en een moderne variant op de Tai Chi. Ook wordt er Martial Arts getoond op Chinese hip hop muziek. Het zijn scènes, die laten zien en ho ren dat ook de jongere generatie in China behoorlijk aan het ver anderen is. Voor het eerst in Ne derland wordt een show van Chinese tradities in deze om vang vertoond. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0900-3300033. gratis advertentie www.zonnebidem.nl GOES - Het jaarlijkse Ameri kaanse auto's en motorene venement All Americain Sun day is op zondag 7 septem ber op de Grote Markt in Goes. De organisatie is in handen van het Goese He artbreak café. "Het is de vijf de keer dat we dit organise ren" zegt Jordy Huyssen. or ganisator van het evene ment. "Behalve het bezichti gen van vier- en tweewielers is er een markt met kleding en gadgets. Er zijn zelfs mo toren te koop. Voor kinderen zijn er ook diverse activitei ten, zoals onder meer een springkussen. Er is tevens een barbecue dus er is van alles te doen en te zien" zegt hij. Verder is ACBC. de Ame ricain Cars Bikes Club, uit Goes ook van de partij en is er live muziek van de rocka- billyband The 2tones. De Zeeuwse band Surrender sluit af met hosternokke rock. All American Sunday loopt van 11.00 tot 22.00 uur. Na afloop is er een af terparty in Café Heartbreak aan de Grote Markt. De entree voor deze dag is gratis. Voor meer informatie over de dag: www.heartbre- akcafe.nl of bel Jordy Huys sen van de organisatie: 06-25000064.

de Faam | 2008 | | pagina 52